חברת Cyber Exposure העוזרת לכ-40 אלף ארגונים ברחבי העולם להבין את סיכוני הסייבר המאיימים עליהם ולהפחית את הופעתם

אחרי הנפקה
סטארטאפ אחרי רכישה
סטארטאפ אחרי רכישה
1000+
1000+ עובדים
תל אביב יפו
תל אביב יפו
סטארטאפ אחרי רכישה
סטארטאפ אחרי רכישה

משקיעים רבות בטאלנט הישראלי

Tenable®‎‎ היא חברת Cyber Exposure העוזרת לכ-40 אלף ארגונים ברחבי העולם להבין את סיכוני הסייבר המאיימים עליהם ולהפחית את הופעתם. היא הוקמה ב-2002 וב-2018 הונפקה ונסחרת בבורסת נאסד"ק. המטה הראשי נמצא בקולומביה, מרילנד וכיום עובדים בה כ-1,700 איש ברחבי העולם.

המטרה שלנו היא לספק כלים, תובנות וידע לכל ארגון, ללא קשר לגודלו, ולסייע לו להשיב על ארבע שאלות קריטיות בכל עת: היכן אנחנו חשופים? מה עלינו לתעדף על בסיס הסיכון? האם אנחנו מקטינים את החשיפה שלנו ככל שעובר הזמן? וכיצד אנחנו משתווים לעמיתים שלנו?

אנחנו מובילים בשוק ניהול פגיעות ה-IT, וניצבים בקדמת החדשנות כדי לעזור לארגונים לשנות את התפיסה לפיה הם מאבטחים את הארגון ונכסיו. אבטחת סייבר היא אחד האיומים הקיומיים כיום, בעיקר בשל סוגים חדשים של מכשירים מחוברים ופלטפורמות מחשוב, מ-Cloud ועד ל-IoT, שהרחיבו את גודלן ועוצמתן של התקפות הסייבר. אנחנו מביאים גישה חדשה. Tenable‎‎ יצרה ופיתחה את פלטפורמת ‎Nessus® והיא שמה לעצמה למטרה לשבש את שוק אבטחת הסייבר, וכן משקיעה רבות בהצלחה וחדשנות.

ב-2019 רכשה Tenable את הסטארטאפ הישראלי Indegy, שנוסד ב-2014 על ידי ברק פרלמן, עדו טריביצקי ומילה גנדלסמן. Indegy הפך למרכז הפיתוח בישראל עבור אבטחת טכנולוגיה תפעולית (OT) וניתוח איומים, והוא מרחיב את יכולות החברה בתחום ה-OT – מניהול סיכונים לניהול נכסים, ניהול תצורה וזיהוי איומים. ב-2022 רכשה Tenable את Cymptom, במטרה לעזור ללקוחותיה לראות את הצעדים שתוקפים עשויים לנקוט בהם, וכך לתעדף צעדי מנע כדי להפוך מתקפות לניסיונות תקיפה.

הטכנולוגיות המתקדמות, הרכישות ופיתוח הפתרונות המתקדמים הניבו פרי: ב-2021 הוכרזנו כמובילים בדוח של Forrester‏, "The Forrester Wave™: Industrial Control Systems (ICS) Security Solutions, Q4", ואנחנו הספק היחיד שזכה בבחירת הלקוחות בנובמבר 2021. נוסף לאלה, ב-2021 זכינו בהכרה כמובילים על ידי Frost & Sullivan ב-Frost Radar‎ של החברה.

העבודה ב-Tenable היא מיוחדת, בין היתר בשל הערכים שמובילים אותנו, כגון:
– אנחנו משקיעים בעובדים שלנו ומקדישים זמן, מאמץ ותקציב לאפשר להם הזדמנויות להתפתחות מקצועית.
– לכל עובד ועובדת יש יכולת להשפיע על המוצר, על הטכנולוגיה ועל העבודה היומיומית.
– אנחנו מתנהלים בפתיחות ובשקיפות ונכונים לתמוך זה בזה.
– ההצלחה שלנו היא מאמץ קולקטיבי.
– אנחנו מעריכים כל אחת ואחד מחברי הצוות שלנו, שתורמים מהיצירתיות והמחשבה המקורית שלהם.
– אנחנו מאמינים שלא משנה מה הסטטוס בחיים לכולם מגיע זמן פנוי, ולכן אנו מקפידים על איזון בית-עבודה ומאפשרים גמישות בעבודה.

Tenable שואפת להיות חברה שבה עובדים מכל הרקעים ירצו לבנות את הקריירה שלהם. אנחנו מאמינים שלנקודות מבט שונות יש חשיבות בהשגת תוצאות עסקיות חיוביות, ושהן בונות תרבות שבה אנשים רוצים להישאר ולגדול. עובדי החברה נהנים מהזדמנויות לפעול כרשת, לשתף חוויות בין תרבותיות, להשתתף בפרויקטים של תרומה לקהילה וללמוד ביחד באמצעות הזדמנויות לפיתוח מקצועי. כל העובדים יכולים להצטרף לכל אחד מחמשת ה-ERG שלנו: [email protected]‏, [email protected],‏ [email protected]‏, [email protected], ו[email protected] מרכז הפיתוח בישראל הוא מקור חשוב ומהותי בפיתוח החדשנות ובצמיחת החברה, ומשקיעים רבות בטאלנט הישראלי ובהצלחת המרכז.

IMG_4341
Tenable‎‎ יצרה ופיתחה את פלטפורמת ‎Nessus® והיא שמה לעצמה למטרה לשבש את שוק אבטחת הסייבר, וכן משקיעה רבות בהצלחה וחדשנות

הכלים שלנו

Golang Golang
PostgreSQL PostgreSQL
Angular Angular
JavaScript JavaScript
TypeScript TypeScript
AWS AWS
Docker Docker
Git Git
GitHub GitHub
Slack Slack

הסיפור שלנו

 • 2002

  Tenable הוקמה

 • 2018

  הנפקה בנאסד"ק

 • 2019

  רכישת הסטארטאפ הישראלי Indegy

 • 2022

  רכישת הסטארטאפ Cymptom

המשרדים שלנו

תהליך גיוס יעיל, קצר וללא מטלות בית

המשרדים שלנו ממוקמים במגדלי אלון בתל אביב, ליד תחנת רכבת השלום. יש לנו מרכז פיתוח שבו כ-50 עובדים, ובהם אנשי פיתוח, מחקר, QA, מוצר, מכירות ו-Sustain.

המשרדים מעוצבים בסגנון אורבני וצבעוני שהופך את המשרד שלנו לכיפי ונעים. אצלנו אין אופן ספייס והצוותים עובדים בחדרים ונהנים משקט ופרטיות. אנחנו אוהבים לאכול יחד ולהתרענן במשחק או בטורניר בשולחן הביליארד, לחגוג ולציין ימי הולדת, happy hour, חגים, ימי כיף וימי צוות. 

אנחנו One Tenable: מנצחים ביחד, הצוות שלנו תומך זה בזה וחוגג את ההצלחה ביחד, אכפת לנו זה מזה והעבודה שלנו משפיעה לטובה על החברה והקהילה. אנחנו מאמינים בשקיפות והקול של כולנו חשוב להצלחת הארגון. השקיפות באה לידי ביטוי בפגישות All Hands חודשיות, שבהן המנכ"ל מציג את הסטטוס ומשתף בהחלטות והעובדים יכולים לשאול כל שאלה שעולה במוחם. ברמה מקצועית ויומיומית, לכל אחד מהעובדים יש מקום להביא יוזמות חדשות ויצירתיות, והדעה של כולם נשמעת תמיד.

אנחנו מאוד ממוקדים בחדשנות ועובדים עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר בתעשייה. אנחנו משקיעים בפיתוח האישי והמקצועי של העובדים שלנו ומספקים תקציב לימודים והכשרות, הזדמנויות להשתתף בהאקתונים ובתחרויות עולמיות ועוד. 

אנחנו מקפידים לשמור על איזון בית-עבודה – עובדים במודל היברידי ומעניקים לעובדים גמישות להגדיר את סביבת העבודה שאותה הם צריכים. אנחנו לא מסתכלים על שעות, אלא מאמינים בעובדים שלנו שיעשו את עבודתם נאמנה בכל מקום שבו הם בוחרים לעבוד. בנוסף אנחנו מציעים:

 • ימי חופשה מיוחדים, למשל בימי הולדת
 • ארבעה ימי עבודה בשבוע בחודש אוגוסט
 • תוספת של 6 שבועות של חופשת לידה בתשלום להורים (עובד/ת החברה)
 • חדר כושר לשימוש העובדים  

ב-Tenable עובדים אנשים מבריקים, חדשניים וידידותיים. עבדנו קשה מאוד כדי להביא את האנשים הטובים ביותר וליצור את האווירה המיוחדת בחברה, וזאת בין היתר על ידי תהליך גיוס יעיל , קצר ואישי וללא מטלות בית.

המשרדים מעוצבים בסגנון אורבני וצבעוני שהופך את המשרד שלנו לכיפי ונעים. אצלנו אין אופן ספייס והצוותים עובדים בחדרים ונהנים משקט ופרטיות. אנחנו אוהבים לאכול יחד ולהתרענן במשחק או בטורניר בשולחן הביליארד, לחגוג ולציין ימי הולדת, happy hour, חגים, ימי כיף וימי צוות

אנחנו נמצאים פה:

יגאל אלון 94, תל אביב-יפו, ישראל