המשרדים של Tonkean

פלטפורמה ליישום תהליכי אופרציה מורכבים ללא כתיבת קוד, במהירות, וללא תלות בצוותי פיתוח או ידע טכנולוגי מוקדם

צומחים מהר
סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

לבנות אוטומציה לתהליכים עסקיים ללא צורך בקוד ומבלי ללמוד מערכות חדשות

Tonkean היא פלטפורמה לבניית אוטומציה לתהליכים עסקיים מורכבים ללא הצורך בכתיבת קוד. המוצר שפיתחה החברה מאפשר עצמאות לכלל המחלקות העסקיות בארגון, שכעת יכולות לפתח פתרונות תוכנה לבעיות עסקיות קריטיות במהירות, בזול וללא תלות בצוותי פיתוח או ידע טכנולוגי מוקדם.

שימוש בפתרונות ללא קוד מצריך גישור בין המחלקות העסקיות ומחלקת ה-IT. על מנת לאפשר גמישות לצד העסקי, יש לדאוג לשמירה על אבטחה, בטחון מידע ועמידה בתקנים. זאת הבעיה שטונקין פותרת: הפתרון המהפכני שלה מאפשר הגדרת רכיבים מודולרים, בשיתוף ובאישור מחלקת ה-IT, והן שמאפשרות לצוותים העסקיים ליישם פתרונות מתקדמים בצורה מהירה ובטוחה.

רכיבי המערכת בפלטפורמה של טונקין כוללים חיבור למערכות הארגון בצורה פשוטה, התקשרות עם אנשים בצורה חכמה ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות כגון עיבוד תמונה ועיבוד שפה. על ידי שימוש בסביבה הארגונית הקיימת, טונקין מאפשרת לאמץ את פתרון שלה מבלי לכפות על האנשים המעורבים בתהליך ללמוד מערכות חדשות, כך שהם יכולים להמשיך לעבוד בכלים אליהם הורגלו.

טונקין נוסדה ב-2015 על ידי שגיא אליהו, המכהן כמנכ"ל החברה, ועל ידי אופיר טלמור, המכהן כסמנכ"ל טכנולוגיות. לחברה עשרות לקוחות ברחבי העולם, בהם Instacart ,Grubhub ,Crypto.com ,EVERSANA ועוד. בחברה עובדים כ-80 עובדים ועובדות והמשרדים המרכזיים שלה ממוקמים בתל-אביב, חיפה וסן פרנסיסקו. החברה עובדת עם טכנולוגיות רבות ומגוונות, בהן React.js ,Kotlin ,Java, Typescript ,Kubernetes ,Mysql ,Elastic search ,Redis ו-AWS.

החזון שלנו לעתיד הוא להנגיש טכנולוגיות מורכבות לאנשים לא טכנולוגים, ובעצם לתת מכפילי כוח לאזורים בארגון שנחשבו עד כה פחות טכנולוגיים. אנחנו רואים כבר היום איך אנשים שנעזרים בפלטפורמה שלנו מתקדמים בתפקיד וגדלים בתוך הארגון.

הפתרון המהפכני של טונקין מאפשר הגדרת רכיבים מודולריים, בשיתוף ובאישור מחלקת ה-IT, והן שמאפשרות לצוותים העסקיים ליישם פתרונות מתקדמים בצורה מהירה ובטוחה.

 

הפתרון המהפכני של טונקין מאפשר הגדרת קומפוננטות מודולריות, אשר עוברות אישור על ידי מחלקת ה-IT, והן שמאפשרות לצוותים העסקיים ליישם פתרונות ייעודים בצורה בטוחה

לספק גמישות אירגונית בעולם עסקי קשיח

השינוי המשמעותי שמביאה החברה ללקוחותיה נובע מהכאב שהיא זיהתה אצלם. היכולת לתת מענה ארגוני גמיש ומהיר לשינויים המהירים בעולם העסקי, קשה לחברות קטנות ובינוניות, ועל אחת כמה וכמה לחברות גדולות. הפלטפורמה של טונקין מאפשרת לראשונה לארגונים הגדולים לרתום אנשים לא טכנולוגים להוביל שינויים שבעבר דרשו מפתחים, ובעצם נותנת להם מכפיל כוח שממנף מצד אחד את הידע הפנים ארגוני ומצד שני מוריד מהם את הצורך לשכור אנשים טכנולוגים ליישום השינוי.

בכך טונקין לא רק חוסכת עלויות, אלא מאפשרת להם לשרוד ולנצח בעולם שמשתנה בצורה כה מהירה. במקרים רבים טונקין חוסכת בצורך בפיתוחים פנימיים על ידי צוותי התוכנה וה-IT, ואת הצורך בקניית מוצרים רבים וספציפיים עבור כל מחלקה עסקית.

שוק פיתוח מערכות ללא קוד (No Code) ושוק האוטומציה הרובוטית (RPA) גדל מאוד בשנתיים האחרונות, כאשר עוד ועוד חברות דורשות גמישות גבוהה מפתרונות התוכנה שלהם. אנחנו יצרנו קהילה של Changemakers שעוזרת לחברות ללא מטרות רווח לייעל את התהליכים התפעוליים בעזרת הפלטפורמה שלנו.

החברה מצליחה לבלוט בשוק בזכות מוצר מהפכני שיכול להביא שינוי וצמיחה לאנשים שעד כה לא היו חשופים לטכנולוגיה. אנחנו מאמינים שבכל אחד מאיתנו יש את היכולת להוביל שינוי, ליזום ולהתפתח עם עזרה הדדית גדולה אחד לשנייה.

יש לנו בחברה ארבעה ערכים מרכזיים שמובילים אותנו. הראשון הוא There is Always a Way – אנחנו מאמינים שאין דבר שהוא בלתי אפשרי, ושיש פתרון לכל בעיה – רק צריך למצוא אותו. הערך השני הוא Think People First – אנחנו מאמינים בהשקעה באנשים, בהעצמתם ובתיעדופם. אנחנו עובדים כצוות ומנצחים כצוות. תמיד נשאל את עצמנו אם פעולה כלשהי נותנת ערך ללקוחות שלנו, אם היא משפרת את הצוות שלנו ואם היא עוזרת לנו להיות טובים יותר.

הערך השלישי הוא Start with Why & Fail Fast. אנחנו מאמינים שפעולה תמיד עדיפה על חוסר פעולה ושחדשנות דורשת אומץ. כל "איך" מתחיל ב"למה" – אם יודעים את התשובה לשאלה השנייה ויכולים ללמוד ממנה, זה לעולם לא יסתיים בכישלון. זה פשוט המחיר של פרוגרסיה.

הערך הרביעי והאחרון הוא No BS. כדי להיות משמעותיים ומשפיעים, חייבים להישאר מפוקסים, לשמור על זה פשוט ותמיד "להזיז את המחט". אין לנו זמן לבולשיט ואנחנו לא מבזבזים אנרגיה.

החזון שלנו לעתיד הוא שנוכל להנגיש את התהליכים התפעוליים ולגרום לשינוי משמעותי באמצעות הפלטפורמה של טונקין, ובכך לפתח את התפקידים שעד כה היו פחות טכנולוגיים. אנחנו רואים כבר היום איך אנשים שנעזרים בפלטפורמה שלנו מתקדמים בתפקיד וגדלים בתוך הארגון.

 

download (3)
החזון שלנו לעתיד הוא שנוכל להנגיש את התהליכים התפעוליים ולגרום לשינוי משמעותי באמצעות הפלטפורמה של טונקין, ובכך לפתח את התפקידים שעד כה היו פחות טכנולוגיים. אנחנו רואים כבר היום איך אנשים שנעזרים בפלטפורמה שלנו מתקדמים בתפקיד וגדלים בתוך הארגון

הכלים שלנו

Kotlin Kotlin
Java Java
MySQL MySQL
Redis Redis
Ansible Ansible
AWS AWS
Azure Azure
Docker Docker
Git Git
GitHub GitHub
GitLab GitLab
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
Terraform Terraform
CircleCI CircleCI
CSS3 CSS3
HTML5 HTML5
JavaScript JavaScript
React JS React JS
TypeScript TypeScript
Figma Figma
IntelliJ IntelliJ
Visual Studio Code Visual Studio Code

הסיפור שלנו

 • 2015

  Tonkean הוקמה

 • 2019

  גיוס סיד של 7.2 מיליון דולר

 • 2020

  גיוס סבב ראשון בגובה 24 מיליון דולר

 • 2021

  גיוס סבב שני של 50 מיליון דולר

 • 2021

  עברנו למשרדים חדשים בתל אביב

 • 2022

  פתחנו סניף חדש בחיפה

המשרדים שלנו

להצטרף בתקופת גדילה, המאפשרת המון צמיחה אישית ומקצועית

tonkeans-71
שעות העבודה שלנו גמישות - כל עובד ועובדת בוחרים את השעות שנוחות להם, ואנחנו כמובן עובדים במודל היברידי

המשרדים של טונקין בישראל ממוקמים ביהודה הלוי 48 תל אביב, ובמת"מ בחיפה. הם נגישים לתחבורה ציבורית ואנחנו מסבסדים שימוש ב-Bubble. שעות העבודה שלנו גמישות – כל עובד ועובדת בוחרים את השעות שנוחות להם, ואנחנו כמובן עובדים במודל היברידי.

הנוף שנשקף מחלונות המשרדים שלנו בתל אביב הוא נוף אורבני מהמם (שכולל גם את הדליקטסן). כשניגשנו לעצב את המשרדים נעזרנו באמא של אחד העובדים הראשונים בחברה, שהיא מעצבת פנים ומכירה את אופי החברה מתחילת הדרך. ביקשנו את עזרתה בעיצוב המשרד לפי האופי המיוחד שלנו. בכניסה למשרד בתל אביב ישנו קיר עם תמונות של כל העובדים ובעלי החיים שלהם, וכמובן שיש לנו גם פסיליטיז כיפיים – פלייסטיישן, משחקי VR, "כלבייה", מדפסת תלת-ממד ותופים אלקטרוניים. אנחנו כמובן dog friendly, ורואים ערך בכך שהעובדים ירגישו בנוח ובבית.

אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה, ואחת לשבוע מתקיימת ישיבת עדכון עם כל עובדי החברה. ההיררכיה אצלנו לא מורגשת, ואנחנו מקפידים על תקשורת בגובה העיניים. מדיניות הפיתוח האישי והמקצועי של העובדים שלנו היא – כל אחד לפי הצרכים והרצונות שלו. אנחנו נמצאים בתקופת גדילה וזה מאפשר המון צמיחה אישית ומקצועית.

אנחנו גם עושים הרבה כיף – לכל צוות יש אירוע מגבש אחת לכמה זמן, אנחנו מקפידים לחגוג יומולדת לכל אחת ואחד, ועשינו אירוע סוף שנה מיוחד של כל החברה לפי הערכים הצנועים שלנו, שמשקף יותר את העובדים ופחות את הראוותנות ההייטקיסטית. בחווייה הזאת שיתפנו גם את בני ובנות הזוג, כי אנחנו חושבים שלבית יש חלק חשוב בהצלחה שלנו. בנוסף, אחת לתקופה אנחנו מזמינים גם את ילדי העובדים לחוויית יום כיף איתנו.

אז את מי אנחנו מחפשים? אנשים שכיף לעבוד איתם, שמוכנים לעזור ומגלים אכפתיות, שמעניין אותם הצד העסקי, שרוצים להשפיע על המוצר, שרוצים להיות מאותגרים כל יום ולהיות מעורבים לא רק במשימות שלהם. אנשים שיכולים לעבוד בצוות ולקחת משימות מקצה לקצה, וכאלה שרוצים לעבוד עם אנשים בעלי מוטיבציה גבוהה והם בעלי אמביציה להצלחה.

 

tonkeans-61
בכניסה למשרד בתל אביב ישנו קיר עם תמונות של כל העובדים ובעלי החיים שלהם, וכמובן שיש לנו גם פסיליטיז כיפיים - פלייסטיישן, משחקי VR, "כלבייה", מדפסת תלת ממד ותופים אלקטרוניים. אנחנו כמובן dog friendly, ורואים ערך בכך שהעובדים ירגישו בנוח ובבית

אנחנו נמצאים פה:

יהודה הלוי 48, תל אביב-יפו, ישראל

הטבות

עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
ידידותי לבע"ח ידידותי לבע"ח
חניה חניה
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות