Vayyar מפתחת חיישנים תלת מימדיים על בסיס גלי רדיו, ללא שימוש במצלמה

סטארטאפ
סטארטאפ
250-500
250-500 עובדים
יהוד
יהוד
סטארטאפ
סטארטאפ

לגלות יכולות חדשות ומצילות חיים

חברת Vayyar הוקמה בשנת 2011 במטרה לפתח סנסור שיצליח "לראות" לתוך גוף האדם ולזהות סרטן שד. כשהחיישן פותח נגלה בפני העובדים עולם שלם של שימושים אפשריים ביכולות שלו, והיום הן מיושמות במוצרים רבים ומגוונים כמו בתים חכמים, רכבים, בטיחות ועוד. החברה מעסיקה יותר מ-300 עובדים.

בואו נצלול קצת יותר לעומק: Vayyar מפתחת חיישנים ארבע-ממדיים על בסיס גלי רדיו, ללא שימוש במצלמה. זאת החברה היחידה שעושה 4D Imaging over DSP ברזולוציה כל כך גבוהה ומדויקת, ללא שימוש במצלמה ותוך שמירה על פרטיות המשתמשים. הטכנולוגיה שלה מצילה חיים של אנשים – לא רק בתיאוריה אלא ממש הלכה למעשה.

בין מוצרי החברה ישנו מוצר המזהה נפילות של אנשים מבוגרים בבתיהם, שמגיע לאחוזי הצלחה של כמעט 100%, ומוצר נוסף המאפשר לקדוח בקירות מבלי לפגוע בצינורות וכבלים חשמליים.

בנוסף, החברה מובילה בתחומי Smart Home ו-Automotive, והיא מפתחת סנסורים עבור תעשיית הרכב לאפליקציות בתוך הרכב ומחוצה לו בתחום ה-ADAS. הרזולוציה הגבוהה של הסנסור המותקן בתוך הרכב מאפשרת לזהות מי נמצא בתוך הרכב (מבוגר, ילד, תינוק, בעל חיים), היכן הוא יושב, מהי תנוחת הישיבה שלו ואף מנטרת את נשימותיו. בדרך זו ניתן להתריע על תינוק שנשכח לבדו ברכב וכמובן לאפשר תזכורת חכמה של חגורות בטיחות על ידי הבחנה בין מבוגר לילד שיושב על מושב בטיחות המחובר לרכב. זיהוי התנוחה של יושבי הרכב מאפשר לשפר את בטיחותם על ידי שליטה חכמה בפתיחת כריות האוויר בעת תאונה או באמצעות זיהוי נהג עייף.

בסביבה החיצונית של הרכב, הסנסור של Vayyar מנצל את הרזולוציה הגבוהה שלו ואת שדה הראייה הרחב והוא משתלב במערכות ADAS. קצב העדכון הגבוה שלו מאפשר ניטור מדויק של סביבת הרכב במהירות גבוהה ולטווחים ארוכים, על מנת להתריע על מכשולים בדרך וסכנות אפשריות.

geektime060422-27
Vayyar היא החברה היחידה שעושה 4D Imaging over DSP ברזולוציה כל כך גבוהה ומדויקת, ללא שימוש במצלמה ותוך שמירה על פרטיות המשתמשים. הטכנולוגיה שלה מצילה חיים של אנשים - לא רק בתיאוריה אלא ממש הלכה למעשה

"חשוב לנו שכל עובד יבין את המצב העסקי של החברה"

החברה רואה בעובדיה את הגורם הקריטי להצלחתה ומשקיעה משאבים רבים בפיתוח האישי והמקצועי של כל אחד מהם. כחלק מתפיסת העבודה של החברה, על כל עובד ישנה אחריות רבה ובלעדית. בנוסף, החברה מאמינה בשקיפות מול העובדים: ארבע פעמים בשנה מתקיימות פגישות בפורום רחב של כלל החברה, וארבע פגישות בפורום קבוצתי קטן יותר עם המנכ"ל. במפגשים יש Q&A פתוח מול המנכ"ל והעובדים מקבלים עדכון בנושאים הקשורים להתפתחות החברה – החל מהטמעת הטכנולוגיה בשווקים נוספים וכלה בצד העסקי והחיבור עם הלקוחות השונים.

"חשוב לנו שכל עובד יבין את המצב העסקי של החברה", אומר המנכ"ל רביב מלמד, "כך אנחנו מסייעים בפיתוח העובדים גם באלמנטים פיננסיים ועסקיים. אני מאמין שההבנה הזו משפרת את עבודתו של המפתח, כי הוא מבין באמת מה הלקוח צריך ואת התמונה במלואה. בהמשך ההבנה תסייע לו להפוך למנהל טוב יותר".

בחברה מספר גדול של מעבדות עבור הפרויקטים הרבים, חלקן פתוחות כדי לאפשר לעובדים לקחת חלק בפרויקטים השונים מה שהופך את המשרדים למעין מגרש משחקים למהנדסים

Vayyar מקפידה לשמר אופי חברה דינאמי ומהיר, גם כאשר היא גדלה ומתרחבת. אופי זה מאפשר עבודה בקבוצות קטנות אשר יכולות לרוץ מהר יחד על הפרויקטים השונים .

הרזולוציה הגבוהה של הסנסור המותקן בתוך הרכב מאפשרת לזהות מי נמצא בתוך הרכב (מבוגר, ילד, תינוק, בעל חיים), היכן הוא יושב, מהי תנוחת הישיבה שלו ואף מנטרת את נשימותיו. הדבר מאפשר לשפר את בטיחותם למשל על ידי זיהוי נהג עייף

המשרדים שלנו

עבודה גמישה בין שני המשרדים

המשרדים של Vayyar נמצאים ביהוד ובחיפה, והחברה מאפשרת עבודה גמישה בין המשרדים הנגישים לתחבורה ציבורית. מי שיבחר במשרדים ביהוד ייהנה מחצר ומדשאה מוצלת, שהעובדים אוהבים לאכול בה את ארוחת הצהריים ולקיים בה פגישות באוויר הצח. בנוסף, בחברה מספר גדול של מעבדות עבור הפרויקטים הרבים, חלקן פתוחות כדי לאפשר לעובדים לקחת חלק בפרויקטים השונים מה שהופך את המשרדים למעין מגרש משחקים למהנדסים.

קירות המשרדים מעוטרים בתמונות שהעובדים צילמו, מה שתורם לאווירה המיוחדת ולחיבור בין האנשים. ההון האנושי בחברה מגוון מאוד: אפשר לפגוש במשרדים תיכוניסטים שבדיוק סיימו בגרויות, סטודנטים, הורים צעירים וגם מהנדסים עם עשרות שנות ניסיון. המכנה המשותף: כולם אוהבי טכנולוגיה, מלאי מוטיבציה ורוח עשייה.

Vayyar מקפידה לשמר אופי חברה דינאמי ומהיר, גם כאשר היא גדלה ומתרחבת. אופי זה מאפשר עבודה בקבוצות קטנות אשר יכולות לרוץ מהר יחד על הפרוייקטים השונים .

vay6
בחברה מספר גדול של מעבדות עבור הפרויקטים הרבים, חלקן פתוחות כדי לאפשר לעובדים לקחת חלק בפרויקטים השונים מה שהופך את המשרדים למעין מגרש משחקים למהנדסים

אנחנו נמצאים פה:

שבזי 26, יהוד, ישראל