VEEVA LOGO1

משפרת ומייעלת את תעשיית הבריאות באמצעות מדידה ואופטימיזציה של קמפיינים בשוק הבריאות האמריקאי

עברנו למשרדים חדשים
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
50-100
50-100 עובדים
קרית אונו
קרית אונו
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

להניע את תעשיית הבריאות למקום שבו כולם ירוויחו

Veeva, שהוקמה ב-2007, שמה לעצמה למטרה לשפר ולייעל את תעשיית הבריאות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וגישה פשוטה לנתונים משוק הבריאות. החברה מספקת מערכות ניהול בענן לחברות תרופות ולחברות ביוטכנולגיה עבור תחומי הפעילות השונים שלהם, מניהול ניסויים קליניים, דרך CRM, בקרת איכות, ניהול תוכן ועוד. המכירות של Veeva עולות בהתמדה והכנסותיה בשנת 2021 הסתכמו בכ-1.5 מיליארד דולר, ולה מעל 5,000 עובדים ב-165 מרכזי פיתוח ברחבי העולם.

ב-2019 רכשה Veeva את חברת Crossix Solutions שפעלה בתחום ה-Privacy Safe Analytics ובתחום ה-Healthcare Data. כיום Veeva Crossix היא הסטנדרט למדידת קמפיינים דיגיטליים בתחום הבריאות בארה"ב עם נתח שוק של 75%.

בתחום האנליטיקה החברה פועלת לאפשר מדידה ואופטימיזציה של קמפיינים שיווקיים בשוק הבריאות האמריקאי על ידי התממשקות למאגרי ענק של נתונים רפואיים ממקורות שונים באופן המאפשר תובנות עמוקות והמבטיח שמירה על הפרטיות. בתחום ה-Healthcare Data החברה מאפשרת דמוקרטיזציה של מידע רפואי בארה"ב תוך שמירה על הפרטיות, על פי הרגולציה האמריקאית המחמירה של HIPAA. 

ל-Veeva Crossix מרכז פיתוח בישראל בעל השפעה מהותית בתחומים שהוזכרו לעיל שהולך וגדל. למרכז השפעה גדולה ויחד עם הקבוצה האמריקאית הוא אחראי להכנסות של מעבר ל-100 מיליון דולרים בשנה. במרכז הפיתוח בישראל מועסקים יותר מ-50 עובדים, המפתחים ותומכים במוצרים שמשרתים את חברות הפארמה הגדולות והמובילות בעולם, בהן פייזר, מרק, טבע, נוברטיס. במרכז הפיתוח בישראל עובדים עם הטכנולוגיות רבות ומגוונות כגון: Java, Scala, Spark, Cloud (AWS,GCP,Azure) ,Relational/NoSQL Databases, Python ו-React.

מרכז הפיתוח בארץ הולך וגדל במהירות עם השקעה מסיבית של חברת האם. דבר זה מאפשר לעובדים להשפיע בתחום אחריותם ולצמוח עם החברה.

ב-Veeva מאמינים שיש משמעות לפעולות של הארגון כחברה וכיחידים, שהן מעבר לשורת הרווח הכלכלי. כפועל יוצא מנסה החברה, בדרכים שונות, לראות כיצד פעולותיה ישפרו את מצב הלקוחות והעובדים וגם יניעו את תעשיית הבריאות למקום נכון יותר שממנו ירוויחו כולם. לפני כשנה הפכה Veeva להיות החברה הציבורית הראשונה בארה"ב הפועלת כ-Public Benefit Company והתחייבה לשקול ולאזן אינטרסים של טובת התעשייה וטובת העובדים בה במסגרת קבלת ההחלטות. בנוסף, בחודש ספטמבר האחרון החליטה החברה על העלאת שכר רוחבית ומיידית לכל עובדיה לנוכח השלכות הקורונה. 

החברה החלה כעת לבנות מחדש את פלטפורמת הנתונים שלה, המאפשרת את הגישה למידע רפואי מחובר ולא מזוהה. החברה פועלת לשפר בצורה מהותית את מהירות העיבוד ויכולות ה- scale out כך שניתן יהיה לחבר בקלות ובמהירות מאגרי מידע מרובים לענן המידע שהיא בונה עבור לקוחותיה. 

בתחום האנליטיקה של קמפיינים, החברה רוצה להגיע לאוטומציה מוחלטת של התהליך. החברה שואפת לראות שימוש בטכנולוגיה אותה היא מפתחת לבניית פלטפורמת הנתונים גם מחוץ לארה"ב.

לפני כשנה הפכה Veeva להיות החברה הציבורית הראשונה בארה"ב הפועלת כ-Public Benefit Company והתחייבה לשקול ולאזן אינטרסים של טובת התעשייה וטובת העובדים בה במסגרת קבלת ההחלטות

הכלים שלנו

Scala Scala
Elasticsearch Elasticsearch
Java Java
MongoDB MongoDB
MySQL MySQL
PostgreSQL PostgreSQL
Ansible Ansible
AWS AWS
Docker Docker
Git Git
GitHub GitHub
GitLab GitLab
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
Terraform Terraform
Apache Spark Apache Spark
Grafana Grafana
Kibana Kibana
R R
AWS CloudWatch AWS CloudWatch
ELK ELK
Nagios Nagios
Confluence Confluence
Google Drive Google Drive
JIRA JIRA
Slack Slack
Eclipse Eclipse
IntelliJ IntelliJ
React JS React JS
Github Actions Github Actions
Jenkins Jenkins

המשרדים שלנו

בחברה מאמינים שכל העובדים שותפים ומשתדלים לשמור על מבנה שטוח ככל האפשר, ומאפשרים לכל אחד ואחת לנהל את שעות העבודה שלו, במסגרת מדיניות Work Anywhere

כל עובד ועובדת הם הקפטן של הקריירה שלהם

Veeva Crossix ממוקמת בבניין המשרדים החדש של קניון קרית אונו, הנגיש לתחבורה ציבורית ועם חנייה חינמית הזמינה בכל שעה. לרבים מעובדי החברה המגיעים לעבודה באופניים ואפילו ברגל מחכה המקלחת המאובזרת הקיימת במשרדים.

המשרדים, שעיצובם מחדש הסתיים לאחרונה, פרושים על פני הקומה השנייה במגדל והם עוצבו בקו חמים ונעים ובסטנדרט גבוה. המשרדים כוללים חדרי ישיבות טכנולוגיים, עמדות עבודה מתכווננות (עמידה/ישיבה) תוך תשומת לב ארגונומית, מטבחים מאובזרים בכל טוב, בדגש על אוכל בריא ומזין.

החברה, שלוותה על ידי יועצים חיצוניים בתכנון המשרדים, הקפידה על יצירת סביבת עבודה העונה על צורכי העובדים מבחינת התאמת התאורה, רמת קרינה, אקוסטיקה, שילוב צמחייה ועוד. המשרדים עוצבו כאופן ספייס תוך הקפדה על פרטיות על ידי מחיצות וישנם חדרים הזמינים לפי הצורך. בחברה מנסים לסדר את מקומות הישיבה כך שיענו על הצרכים של כל תפקיד ותפקיד.

נוסף על המקלחת המאובזרת, המשרדים כוללים חדר משחקים עם שולחן פינג פונג, שש בש וקליעה למטרה, חדר הנקה, מרפסות שמש ואזורים שקטים המאפשרים אתנחתא קצרה במשך שעות היום. 

בחברה מאפשרים לכל אחד ואחת לנהל את שעות העבודה שלו, גם בשל העובדה שהעבודה מתנהלת מול צוותים בארה"ב. לחברה יש מדיניות Work Anywhere – העובדים יכולים לבחור מאיפה הם רוצים לעבוד, ומתבקשים להגיע למשרד לפחות יום בשבוע. לכל עובד ועובדת יש עמדה קבועה ומצוידת במשרד, לצד ציוד מלא לעבודה אפקטיבית במשרד הביתי. 

בחברה מאמינים שכל העובדים שותפים ומשתדלים לשמור על מבנה שטוח ככל האפשר, לצד הקפדה על עדכונים שוטפים ברמה המקומית והעולמית, הכוללים גם ועדת Diversity, מפגשים והרצאות רבעוניות והדרכות טכנולוגיות חודשיות. במהלך תקופת הקורונה, שקצת שיבשה את תכניות הרווחה, הצליחו בחברה לקיים מפגשי צוות וארוחות מפנקות, יחד עם מפגשי זום מצחיקים, טורניר פינג פונג/ שש בש ועוד.

ב-Veeva מאמינים כי כל עובד הוא קפטן הקריירה שלו; משקיעים הרבה בהכשרות פנימיות וחיצוניות ואף מעודדים מנהלים ועובדים לנהל שיח פתוח בנושא. בנוסף, לכל עובד יש תקציב אישי של 2% מהשכר השנתי שמיועד בדיוק לכך.

ב-Veeva רוצים ליצור צוותים מגוונים ומחפשים אנשים חיוביים שמתחברים לערכים של החברה, שמעדיפים עצמאות על פני אחידות אך מבינים את החשיבות של עבודת צוות ובעלי רצון ללמוד ולהתפתח.

geektimeveev-63
בתחום הנתונים הרפואיים, Veeva מאפשרת דמוקרטיזציה של מידע רפואי בארה"ב תוך שמירה על הפרטיות, על פי הרגולציה האמריקאית המחמירה של HIPAA

אנחנו נמצאים פה:

דרך לוי אשכול 68, קרית אונו, ישראל