קבוצת וובפאלס (Webpals) מובילה את עולם השיווק הדיגיטלי מבוסס הביצועים ופועלת בהצלחה בשווקים בינלאומיים.

חברה בגודל בינוני
חברה בגודל בינוני
250-500
250-500 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
חברה בגודל בינוני
חברה בגודל בינוני

מובילה את עולם השיווק הדיגיטלי

קבוצת וובפאלס (Webpals Group) מובילה את עולם השיווק הדיגיטלי מבוסס הביצועים ופועלת בהצלחה בשווקים בינלאומיים.

החברה הוקמה בשנת 2007, מאז היא גדלה בקצב מדהים ונכון להיום עובדים בה כ- 350 עובדים.

הקבוצה מתפעלת בבלעדיות באמצעות טכנולוגיה שפיתחה in-house למעלה מ-2000 אתרי תוכן מובילים בוורטיקלים שונים.

בנוסף לקידום אורגני, לקבוצה מחלקות מדיה גדולות שעושות שימוש בערוצי שיווק דיגיטלי כדי לטרגט משתמשים בעלי ערך, ולהפנות את אותם משתמשים אל האתרים אותם היא מקדמת עבור שותפיה.

Webpals היא חלק מקבוצת XLMedia , אשר נסחרת בבורסה המשנית בלונדון AIM.

web
עולם השיווק הדיגיטלי הוא דינאמי מאוד, כל התפתחות היא הזדמנות ליצירת מוצרים חדשים, ולנו יש את כל המשאבים הטכנולוגיים והאנושיים לייצר הזדמנויות עסקיות חדשות

מתכון מובטח להתפתחות אישית, להצלחה ולהנאה

החזון של החברה הוא להיות מובילת שוק בכל אחד מהשווקים והוורטיקליים אליהם היא בוחרת לחדור. בד בבד, היא שמה דגש ומעודדת התפתחות מקצועית, מוביליות של עובדים, יזמות אישית ועוד.

מתוקף היותה חברת שיווק מובילה בעלת מערכות טכנולוגיות מתקדמות ופעילות עסקית מגוונת ומצליחה, העבודה בה היא מתכון מובטח להנאה, להצלחה וכמובן להתפתחות אישית ומקצועית עבור כל עובד. ביטוי לכך ניתן למצוא גם בעובדה שקבוצת Webpals נכנסה השנה לרשימת החברות שהכי טוב לעבוד בהן עפ"י DUNS100.

הדנ"א של החברה מורכב מפסיפס מרתק של עובדים מכל רחבי הגלובוס, כך שאם תסתובבו במשרדי החברה תוכלו לשמוע אנגלית, צרפתית, דנית ועוד מגוון שפות.

עובדי החברה מגדירים את עצמם כ-Team Players, מסורים להצלחה האישית והמקצועית של המקום. הערכים העיקריים שלהם הם: מצוינות, יוזמה, יצירתיות, שמירה על ארגון יציב לצד שאיפה חזקה להתפתח למחוזות נוספים.

אחד הדברים הבולטים בחברה, שגם הופכים אותה לייחודית, הוא העובדה שמחצית מהעובדים הם למעשה עובדות, כלומר 50% נשים, השוויון המגדרי חוצה חברה, קיים גם בשכבות הניהול הבכירות וזה כולל גם את מנכ"לית החברה, ענבל לביא.

יש כאן עובדים מכל העולם וזה יוצר אווירה מדהימה של רב תרבותיות

המשרדים שלנו

Be ahead together

A global leader in online traffic monetization Anywhere!

כל פעולה שנעשית בחברה תומכת בהשגת החזון. הכלים להשגתו באים לידי ביטוי בערכי החברה המבטאים מצוינות, רוח יזמית, בגרות, השגיות, כשרון, ומיקוד בתוצאות.

לצד היותנו ארגון שגדל משמעותית בשנים האחרונות, אנחנו עדיין שומרים על הרוח הסטארטאפית, ומאפשרים דיאלוג פתוח ואוזן קשבת תמצא לכל עובד הרוצה להביע את דעתו.

המצוינות המאפיינת את החברה מובלת על ידי צוות הנהלה מנצח, המחויב לחזון החברה. אנחנו ממוקדי תוצאות, ושואפים להגיע לערך מרבי עבורנו ועבור השותפים העסקיים שלנו.

הסלוגן שלנו Be ahead together משקף באופן מושלם את המהות של ה Webpaler.

מצד אחד עובד מצוין ומצטיין השואף להישגים, ומצד שני איש צוות. זה המפתח להצלחתנו!

w5
יש כאן הרגשה של עבודה על תהליכים ופרויקטים משמעותיים

מטבחים מפנקים עמוסי כל טוב

משרדי החברה ממוקמים ברמת החייל, ובין החדרים השונים ניתן למצוא פינות ישיבה מעוצבות ונעימות, מרפסת רחבת ידיים וכמובן מטבח מפנק עמוס בכל טוב. העיצוב הצבעוני מתכתב עם האווירה הדינאמית הצעירה והתוססת של החברה.

בנוסף, עובדי החברה נהנים משיאצו או מסאז' לבחירתם, ויש גם happy hours, ערבי חברה, טיולים ברחבי הארץ ומסיבות מושקעות ומהנות. בקיצור, תמיד יש סיבה למסיבה.

יש פה הווי צעיר ואנשים מכל העולם שהם הכי טובים בתחומם, אז כיף לבוא לכאן כל בוקר

אנחנו נמצאים פה:

הברזל 21, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!