זברה מדיקל מפתחת מנוע לאבחון מדויק ומהיר של בדיקות דימות.

סטארטאפ
סטארטאפ
25-50
25-50 עובדים
שפיים
שפיים
סטארטאפ
סטארטאפ

האימפקט החברתי הכי גדול

זברה מדיקל מפתחת מנוע לאבחון מדויק ומהיר של בדיקות דימות. החברה הוקמה ב-2014, ממוקמת בקניון חוצות שפיים ומונה כ-28 עובדים, ובהם צוות אלגוריתמאים, צוות DATA וצוות תוכניתנים.

זברה היא זוכת פרס האטלס היוקרתי המוענק פעם בשנה לחברות בעלות הפוטנציאל לאימפקט החברתי הכי גדול. כמו כן האלגוריתמאים שבינכם ישמחו לדעת שזברה דורגה מספר 5 ברשימת החברות בינה מלאכותית המובילות בעולם ע״י מגזין Fast Company.

עד כה זברה ביצעה 2 גיוסים בסכום כולל של כ-20 מיליון דולר, ופיתחה 5 אלגוריתמים אשר נעשה בהם שימוש שוטף בבתי חולים בארץ ובעולם, זאת לאחר שזכו לאישורים הרגולטורים המתאימים.

זברה היא אחת מהחברות שתורמות אופציות ל"קרן תמורה".

zebra
אני רואה את המוצרים של זברה משפיעים על מיליוני אנשים בעולם ומשפרים את הדרך שבה הם מאובחנים ומטופלים. אנחנו בדרך לשם ויש הרבה מה לעשות כבר עכשיו

Changing the world, one algorithm at a time

מימוש החזון של זברה והפיכתו למציאות משנים כבר היום את אופן הטיפול באנשים בכל העולם. מוצרי החברה יאפשרו אבחון מוקדם של עשרות מחלות ובכך יסייעו במניעת הצורך בטיפולים כואבים, ניתוחים יקרים וסבל מיותר.

ייחודה של זברה הוא בעשייה שמשפיעה על כלל אוכלוסיית העולם, כזו שיוצרת מציאות טובה יותר, מובילה שוק חדש ופורצת דרך משמעותית ומהפכנית, וכן ניכרת ומורגשת ביומיום בכל שורת קוד שנכתבת, בכל עסקה שנחתמת ובכל מוצר שמאופיין ומונגש לשוק.

בחברה עובדים על עשרות אלגוריתמים נוספים אשר נמצאים בשלבי פיתוח ואישור שונים, ואמורים לסייע בפיענוח בעיות קליניות קשות מבעוד מועד. הביקוש למוצרי החברה גדול כבר היום, וצפוי להתעצם ככול שעולם הרפואה ישכיל להכיל את הבשורה אותה מביאה החברה.

נגיד שרופא מתלבט, תחשוב שלידך יושב רופא אחר שראה מיליוני מקרים ותוצאות רלוונטיים – מי לא ירצה רופא כזה? אז זה משהו שקורה כאן ועכשיו

המשרדים שלנו

שפיים ונהנים

עובדי זברה חדורים בתחושת שליחות ומשדרים באופן גורף שלהיות חלק מחברה המשנה סדרי עולם זה כבוד גדול שנלווים אליו אחריות רבה ואתגר על בסיס יומי. גם אם זו נשמעת לכם כמו סיסמה, סביר להניח שגאוות היחידה הזו תדבק בכם ברגע שכף רגלכם תדרוך במשרדי החברה בקניון חוצות שפיים, צפונית להרצליה פיתוח ודרומית לאיקאה סניף נתניה. עובדי החברה המגיעים מבנימינה בצפון ועד רחובות בדרום יכולים להצטרף לשאטל, מערך הסעות מאורגן שמביא עובדים מתחנות הרכבת ועד למשרדי החברה.

 

משרדי החברה נאים ומצוידים בכל טוב, לרבות מטבח מודרני המאפשר לבשל ולסעוד יחדיו. הפן הקולינרי בזברה בא לידי ביטוי גם ביציאה למסעדות ובסיורים בשוקי האוכל ברחבי בארץ, ובימי חמישי מתקיים ה-Happy Hour המסורתי.

z4
העבודה דינאמית ויש המון למידה ואת העיסוק בתחום הרפואה, אלו דברים שתורמים למגויסות לחברה ולא משעמם באף שלב...

שיעורי פילאטיס במרפסת פתוחה

את הדינמיקה השוררת בזברה ניתן לתאר כקבוצה של אנשים סופר מקצועיים בגילי 40-20 פלוס, שפועלים בשיתוף תוך כדי עשייה בקצב מהיר על גבול הטירוף (בקטע טוב). החבר'ה של זברה מספרים שהם נהנים ושכיף להם, ותכלס יש להם את כל הסיבות שבעולם להרגיש כך – עיסוק במטרה נעלה בתחום שהוא מאוד דינאמי, חברה ממוקדת שחושבת לטווח הארוך ומעודדת את עובדיה לצבור ידע ולחלוק אותו עם אחרים, תרבות של מצוינות והמון פתיחות לחידושים ולשיתוף בין כל עובדי החברה.

 

עובדי זברה שומרים על אורח חיים בריא, עם שיעורי פילאטיס המתקיימים במרפסת פתוחה המשקיפה על אזור השרון, ובאירועים כגון מירוץ הר-לעמק שלקראתו הראו עובדי החברה מחויבות ונכנסו למשטר אימונים שלא היה מבייש יחידות קרביות בצה"ל (כי 240 ק״מ לא הולכים ברגל).

הביזנס הוא המוטיבציה, הפיתוח הוא הכלי

אנחנו נמצאים פה:

שפיים, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!