• businessתחום: Cloud Services
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:1998
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

קרן סיבוני

Senior Software Engineer in Test Lead

מובילה צוות בדיקות ואוטומציה בחטיבת ה-Enterprise Security

מנחם קפלן

Senior Performance Engineer

יעל דייהס

Senior Security Data Science Team Lead

זו חטיבה שכל הזמן משתנה וגדלה, ואנחנו צריכים לעמוד בקצב ולדעת לספק מענה מקצועי ברמה גבוהה מאוד, דבר ששומר אותנו בעניינים והופך אותנו למאוד מעורבים ומשפיעים על גורל המוצר

אנחנו ה-Gate Keeper של המוצר

קרן היא מנהלת צוות אוטומציה ב-Akamai ועובדת בחטיבה חדשה בחברה. "זו חטיבה שכל הזמן משתנה וגדלה, ואנחנו צריכים לעמוד בקצב ולדעת לספק מענה מקצועי ברמה גבוהה מאוד, דבר ששומר אותנו בעניינים והופך אותנו למאוד מעורבים ומשפיעים על גורל המוצר", היא אומרת.

קרן הצטרפה ל-Akamai לפני 8 שנים כ-helpdesk specialist, ואחר כך מילאה תפקידי אוטומציה ו-scrum master שונים בחטיבה בה היא נמצאת היום.

התפקיד הנוכחי כולל הובלה של צוות בדיקות ואוטומציה, ומי שכפוף לקרן הוא סביון, אותו היא מגדירה כיד ימינה. "אני סומכת עליו בעיניים עצומות, הוא מחליף אותי בתפקיד בזמן שאני בחופשת לידה".

לדבריה, התכונות המרכזיות שהתפקיד שלה מצריך הן מקצועיות, הגדלת ראש ועבודת צוות. "אנחנו ה-gate keeper של המוצר, ולכן אנחנו צריכים להכיר אותו הכי טוב שניתן", היא אומרת, "המשמעות היא היכרות עם עולמות טכניים מאוד שונים וירידה לתתי פרטים כדי להיות מסוגלים לחשוב איך אפשר לשפר ביצועים ולמנוע התנהגויות בלתי רצויות. שלוש התכונות האלו משרתות את אותן מטרות ונחוצות בסביבת העבודה הגלובלית והדינמית שבה אנחנו נמצאים".

מנכ"ל שבאמת מבין את כל המוצרים שהחברה מפתחת

מה שמאפיין את Akamai לדבריה זה האיכות של האנשים, העובדה שמדובר בחברה שפועלת לקידום העובדים ומעודדת יוזמה וגם "מנכ"ל שבאמת מבין את כל המוצרים שהחברה מפתחת ויודע לחוות דעה מקצועית וביקורת רלוונטית בכל רגע נתון".

בנוסף, היא מציינת כי הדרגים הניהוליים מאוד קשובים לכלל העובדים ועושים כל מה שניתן כדי שירגישו בבית. "מקשיבים כאן לכל פנייה ופועלים ליישם אותה במידת הניתן – מדברים קטנים כמו מה היינו רוצים שיהיה במטבח, ועד התחומים בהם חשוב לנו להיות מעורבים קהילתית".

בעוד כמה שנים קרן רואה את עצמה מנהלת את קבוצת האוטומציה או עוברת לתפקידי product בחטיבה. "את החברה אני רואה משתלטת על עוד חלק מעניין ורלוונטי בתחום ה-security והופכת גם שם למובילה בתחומה".

מקשיבים כאן לכל פנייה ופועלים ליישם אותה במידת הניתן – מדברים קטנים כמו מה היינו רוצים שיהיה במטבח, ועד התחומים בהם חשוב לנו להיות מעורבים קהילתית"

עוד כמה שאלות...

לאילו פודקסטים את מאזינה? AB Testing, אמא אמא.

איזה סגנון מוזיקלי מעדיפה לשמוע בזמן העבודה? מאוד תלוי במוד של היום ובמשימות, אבל זה נע בין אינדי רוק לאלקטרוני חפירות.

אילו אפליקציות/ תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? באילו אפליקציות/ תוספים את משתמשת כדי לנוח מהעבודה? תמיד פתוח IntelliJ , Visual Studio Code Postman, SourceTree, Sublime Text, Teams, Trello, JIRA ואיך לא ה-Outlook.

האם את אישה של בוקר או של לילה? בוקר לחלוטין.

ספרי על מתיחה/ תעלול משרדי שעשית או שאת זוכרת. כמה חבר׳ה החליטו ללמד לקח חבר שתמיד משאיר את המחשב שלו ״פתוח״ כשהוא יוצא מהחדר וכתבו לו סקריפט קצר שטוען בצורה רנדומלית אפליקציות של חיות שמלקקות את המסך כאילו הן בתוך המסך. לקינוח, כשראו שהוא משתגע מזה, שוחחו ליד החדר שלו על ״וירוס״ של אנימציית החיות שתוקף מחשבים של אנשים שניגשו לפורנו. לסיכום, עשה את העבודה J.

דמויות שמעוררות בך השראה? ה-director הקודם שלנו איל הימן. לשמחתי הוא היה המנהל הישיר שלי לתקופה מסוימת וזכיתי להכיר אותו וללמוד שהוא פשוט אדם משכמו ומעלה, עם יכולות מקצועיות ובינאישיות מדהימות.

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי. Golden Axe.

תחביב? גלישה, צלילה, ריצה.

המקום הכי אהוב במשרד. כמובן שהמטבח J.

באילו אוזניות את משתמשת? Bose QC35.

עובדים נוספים

ענבל פורת

Engineering Manager

חנן תגאייה

Senior Manager Engineering

טל עמישי

Product Support Engineer

אילן דונביץ'

Senior Technical Program Manager

אריה סיון

Senior Director Engineering And Israel Site Manager