• businessתחום:Cloud Computing. AI Technologies
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2017
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

אורלי זויטיא

Senior Algorithm Developer & Tech Lead

אחראית על פיתוח אלגוריתמים: מהבנת והגדרת הבעיה, דרך סקר ספרות ועד מימוש לתוך המוצר

אלמוג לביא

Mobile Tech Lead

יונתן אפללו

Senior Algorithm Engineer

בין סטארטאפ לחברה גדולה

אורלי זויטיא הצטרפה לעליבאבא ישראל לפני 5 חודשים בלבד. "הצטרפתי לחברה כי ידעתי שיש כאן אנשים מאוד איכותיים ברמה האישית והמקצועית ורציתי מאוד להיות חלק מקבוצה כזאת".  אורלי, בוגרת תואר ראשון ושני בהנדסה ביו רפואית מאוניברסיטת תל אביב, היא מהנדסת אלגוריתמים. "בתפקיד שלי אני אחראית על פיתוח אלגוריתמים החל מהבנת והגדרת הבעיה, דרך סקר ספרות ומימוש לתוך המוצר", היא אומרת.

לדבריה, יש שתי תכונות מרכזיות החשובות לביצוע התפקיד שלה: יצירתיות והיגיון בריא. "לפעמים חשיבה יצירתית יכולה לאפשר לעקוף בעיות שקשה לפתור בצורה ישירה", היא אומרת, "והיגיון בריא כי כשעובדים עם הרבה דאטה קל ללכת לאיבוד, ולפעמים היגיון בריא עוזר לשמור על פוקוס". 

אורלי אומרת כי שיטת הניהול בחברה מעודדת אנשים ללמוד ולשאול שאלות. "בעליבאבא גישת הניהול היא bottom up. ההנהלה כאן מאמינה בשקיפות וזה ניכר בכל תהליכי העבודה".

לחברים שלה היא הייתה ממליצה להצטרף לחברה. "המעבדה כאן יחסית חדשה אז אנחנו נמצאים במקום טוב באמצע בין סטארטאפ לבין חברה גדולה. בנוסף, האנשים כאן מעולים. זה מקום שאפשר ללמוד ולהתפתח בו, עם אווירה טובה, פתיחות לקבל כל פידבק ורצון ללמוד ולהיות יותר טובים כל הזמן. זה ניכר בכל הדרגים". 

החברה מאפשרת להגיע למשרדים, תחת מגבלות הקורונה כמובן, אבל כל התשתיות מותאמות גם לעבודה מהבית, והעובדים אף קיבלו תקציב לטובת שדרוג סביבת העבודה הביתית

בעליבאבא גישת הניהול היא bottom up. ההנהלה כאן מאמינה בשקיפות וזה ניכר בכל תהליכי העבודה

תהליך קליטה מושקע ונעים

על אף העובדה שהצטרפה לחברה לפני זמן קצר, ובעיצומה של מגפת הקורונה, אורלי הספיקה ליהנות ממגוון הפינוקים שעליבאבא מעניקה לעובדיה. "יש פה כל הזמן פעילויות חברתיות", היא מספרת, "למשל, לקראת סוף השנה ארגנו לנו את משחק 'הסנטה הסודי', לפני כן הייתה לנו סדנת בישול עם משה שגב, סדנה להכנת קוקטיילים, פעילות ה'מרוץ למיליון' ביפו ועוד". 

אורלי מציינת כי החברה מאפשרת להגיע למשרדים, תחת מגבלות הקורונה כמובן, אבל כל התשתיות מותאמות גם לעבודה מהבית, והעובדים אף קיבלו תקציב לטובת שדרוג סביבת העבודה הביתית.

לדבריה, תהליך הקליטה שלה ושל עובדים נוספים בשיא תקופות הקורונה היה מושקע ועם המון חשיבה. "השקיעו כאן המון מאמצים כדי שהעובדים החדשים יתאקלמו בצורה מוצלחת ובמהירות", מספרת אורלי, "זה בא לידי ביטוי בשיחות עם מנהלים בדרגים השונים ועם מנהלת ה-HR. בנוסף, לכל עובד מצמידים חונך שמלווה אותו בתקופה הראשונה, וגם קורס של שבוע שבו לומדים יותר על החברה ועל הערכים שלה".

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך? Google scholar למאמרים, Stack overflow לסוגיות תוכנה

איזה סגנון מוזיקלי את מעדיפה לשמוע בזמן העבודה? בלי מוזיקה ☺ 

את מאנשי בוקר או הלילה? לילה! 

מה הדבר הראשון שאת עושה בהגעה למשרד? קפה! 

מה המקום הכי אהוב עליך במשרד? ברור שהמטבח ☺ 

איפה את מנהלת את המשימות? בדרך כלל במחברת 

עובדים נוספים

גדי צימרמן

Algorithm Team Leader

ג׳ואקים (ג׳ו) חג׳ג׳

AI Engineer, MLOps Lead

דורון צוקרמן

Senior Devops engineer

עידן פרגון

Lead Product Manager

חוסאם לאון

Senior Algorithm Engineer

ליהי צלניק

Head of Alibaba Israel R&D Center

אילן שמלה

Engineering Group Leader

משרות פתוחות ב-Alibaba