• businessתחום:Global Medical Device Company
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:1997
  • pin_dropמיקום:פתח תקווה
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

הילה חביה

Software Engineering Manager

התפקיד של הילה כולל ניתוב הצוות לפתרונות נכונים, אחריות על עמידה בזמנים, הנעה של הצוות, גיוס כוח אדם מתאים ובניית נתיב התקדמות אישי לכל אחד מחברי הצוות.

ניר מקמל

Mechanical Engineering Expert

רוני גנות

Software Team Leader

Video Preview

לעזור, לפתח, לעודד

הילה, בוגרת תואר במדעי המחשב, הצטרפה לחברה כמתכנתת לפני כ-7 שנים. במהלך השנים היא התקדמה לתפקיד ראש צוות וכיום היא מנהלת. "חיפשתי מקום עבודה עם אנשים טובים, זה היה לי הכי חשוב, שיהיה כיף לבוא לעבודה ושיהיו אפשרויות להתפתחות מקצועית״, היא אומרת.

התפקיד של הילה כולל ניתוב הצוות לפתרונות נכונים, אחריות על עמידה בזמנים, הנעה של הצוות, גיוס כוח אדם מתאים ובניית נתיב התקדמות אישי לכל אחד מחברי הצוות. ״חשוב לי שאנשים יבואו לעבודה בחיוך, שיהיו מאותגרים ומסופקים ממה שהם עושים, שירגישו מוערכים ותורמים״, היא אומרת.

בתור ספורטאית מקצועית לשעבר, הילה שמה דגש רב על נושא העבודה בצוות. ״אני באה מעולם הספורט״, היא מספרת, ״הייתי כדורגלנית ושיחקתי בליגת העל. אני מאמינה שחייבים לעבוד בצוות, לעזור, לפתח ולעודד״.

אנחנו בטופ הטכנולוגי כל הזמן והחברה מאפשרת התפתחות מקצועית ואישית. זה בעיניי שילוב מנצח

החברה מתקדמת ומתרחבת בעולם, מגיעה ליותר ויותר אנשים ומאפשרת להם לחייך עם חיוך מושלם

The company behind the smile

הילה מספרת שהמוטו של החברה הוא - ׳The company behind the smile׳, לדעתה, החברה בדרך הנכונה להצלחה: ״אני רואה את החברה מתקדמת ומתרחבת בעולם ומגיעה ליותר ויותר אנשים ומאפשרת להם לחייך עם חיוך מושלם״. היא עצמה, שואפת להמשיך להשפיע על אנשים ולעזור לחברה לממש את חזונה.

״לצד הפמיניסטי שבי יש חזון נוסף״, היא אומרת, ״וזה שיהיו בחברה אחוז שווה של נשים וגברים, בעיקר בפיתוח ובעמדות מפתח״. בצוות שלה, החזון מיושם: "יש שלוש נשים, שלושתן אימהות", היא אומרת. לדברי הילה, התרבות הנהוגה בחברה מעודדת שיוויון: ״יש איזון מצוין בין העבודה לבין החיים הפרטיים, כולם מבינים שלעובדים יש חיים מעבר לעבודה, כולל כמובן משפחות״. 

עיקרון נוסף שחשוב להילה, הוא ההקשבה מצד החברה. לתחושתה, אכפת לחברה שעובדיה יהיו מרוצים ומאותגרים. ״חשוב להנהלה שהעובדים יבואו בבוקר בחיוך״, היא אומרת. ״אנחנו בחזית הטכנולוגיה כל הזמן והחברה מאפשרת התפתחות מקצועית ואישית. זה בעיניי שילוב מנצח״.

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? VS 2019 ,Visual code Jira, Git , Bamboo, WIKI

איזה פלייליסט את שומעת בזמן העבודה? ואיפה את מוצאת את המוסיקה? אין פלייליסט קבוע. תלוי במשימה שאני עושה, אם זאת משימה שמצריכה רמת ריכוז גבוהה אז כנראה זה לא יהיה פלייליטס בעברית כדי שלא אוכל לשיר ☺ 

איזה סגנון מוזיקלי מעדיפה לשמוע בזמן העבודה? עברית, ג'אז

אילו אפליקציות/ תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? באילו אפליקציות/ תוספים את משתמשת כדי לנוח מהעבודה? משתמשת ב-Jira וכל מה שיש לה להציע לעבודה נוחה, מסודרת ושקופה יותר

האם את אישה של בוקר או של לילה? בוקר!

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? אומרת בוקר טוב לכולם ובודקת את מצב העציצים בעמדה שלי ☺

האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? בבית Facebook, בעבודה יש סדר קבוע לבוקר - Board (Jira) , pull request /Code reviews , מיילים שנשלחו רק לי

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד!

תחביב? פוצ'יוולי

המקום הכי אהוב במשרד? המטבח החדש והמאובזר שלנו, מאפשר לנהל שיחות מעניינות על עבודה או לא.

איפה את מנהלת את המשימות שלך? אפליקציה, ברור!

טמפרטורה אידיאלית במזגן? יש רוב נשי באיזור שלי, אז טמפרטורת החדר מספיקה (אבל זה אף פעם לא קורה ☹)

עובדים נוספים

אלירן דפנה

Algorithm Developer

אינה קרפטיאן

Software Applications Manager

דניאל בראל

Automation Team Leader

יובל איתן

Software Web Applications Senior Manager

גיא נבו

SQA Manager

משרות פתוחות ב-Align