• businessתחום:Global Medical Device Company
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:1997
  • pin_dropמיקום:פתח תקווה
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

רוני גנות

Software Team Leader

התפקיד של רוני כולל ניהול scrum של מספר מפתחי FrontEnd, הובלה של פיתוח מוצר חדש מאפס ומידה מסוימת של עבודת Hands on

ניר מקמל

Mechanical Engineering Expert

אלירן דפנה

Algorithm Developer

אני אוהב לבנות דברים

רוני, בוגר תואר ראשון במדעי המחשב וכלכלה, הצטרף לחברה לפני כ-6 שנים.

את דרכו בחברה החל כמפתח. עם הזמן הוא התקדם לתפקיד ראש צוות ולאחר מכן ניהל צוות נוסף, ״את המעבר לצוות החדש יזמתי בעצמי", הוא אומר, "רציתי לגוון והחברה אפשרה לי לעבור לצוות חדש, שאני לא בקיא בטכנולוגיה שלו באותה מידה, והאמינו בי שאצליח״.

התפקיד של רוני כולל ניהול scrum של כמה מפתחי FrontEnd, הובלה של פיתוח מוצר חדש מאפס ומידה מסוימת של עבודה Hands on. הוא מעיד שאת הסיפוק הגדול הוא שואב כאשר ״תוכניות ותכנונים מצליחים – והמוצר או הפיצ'ר שהתחייבנו עליו יוצא לשוק״.

״באופן כללי אני אוהב לבנות דברים, זה חלק מהסיבה שאני אוהב לתכנת, לא רק לעשות התאמות קטנות, אלא לשנות ממש את המערכות״, הוא מסביר. ״בהיסטוריה שלי בחברה בניתי (עם עוד המון אנשים כמובן) את האפליקציה של ה-scanner הראשון והשני, ואחרי זה פיתחנו מוצר חדש ומהפכני - iTero Element 5D״.

רוני מוצא שכדי להצליח בתפקידו הוא נדרש להיות בעל יכולת לבצע מעברים מהירים בין תחומי עיסוק (Context-switches), להיות פרואקטיבי בשיפור הצוות והחברה ולדעת להסתכל על העבודה באופן רחב יותר, מעבר למשימה הספציפית.

לא מרגישים פה כמו בורג קטן, יש משמעות לאינפוט של כל אחד מהעובדים

מכבדים את החיים הפרטיים של האנשים

לדעת רוני, החברה, שכיום מוכרת בעיקר בחו"ל, תהפוך בקרוב לשם דבר גם בישראל. ״Align תמשיך להיות החברה המובילה בתחום הסריקות תלת-ממד לשיניים״, הוא חוזה.

הוא מציין לטובה את האיזון עליו מקפידה החברה בין העבודה לבין החיים הפרטיים. ״זה לא שבחמש מפילים את המקלדת״, הוא אומר, ״אבל כן מכבדים את החיים הפרטיים של האנשים, את הפעילויות מעבר לשעות העבודה שלהם״.

חשוב מכך, מבחינתו, הוא יחס החברה לעובדיה. ״אתה לא מרגיש פה כמו בורג קטן, יש לאינפוט שלך משמעות״, הוא אומר. ״בניגוד לתאגיד שבו אתה לא תצליח להזיז את המוצר מהנתיב בו הוא הולך, פה מקשיבים לך. אתה יכול להביע את דעתך, אפילו אם זה לא בתחום האחריות שלך, ויקשיבו לך״.

רציתי לגוון והחברה אפשרה לי לעבור לצוות חדש, שאני לא בקיא בטכנולוגיה שלו באותה מידה, והאמינו בי שאצליח

עוד כמה שאלות...

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? לא ספרים, פרקים בווידאו של CleanCode, by uncle bob. במשך שנים ביקשתי מכל מתכנת שהצטרף לקבוצה שלי לראות פרקים נבחרים משם, כחלק מהלימודים שלו. אני חושב שזה עוזר לקריירה של מפתחים בכללי, לא רק אצלנו בחברה

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים: חיות כיס, התשובה פריקונומיקס, עושים טכנולוגיה, עושים הסטוריה... יש עוד מלא :)

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה: בעבודה אני בעבודה, בד"כ לא שומע (כי יש לי הרבה אינטרקציה עם אנשים לאורך היום). מחוץ לעבודה אני טוחן את Spotify

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לילה, לחלוטין! בגמישות בשעות העבודה ממש עוזרת כאן

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד: קפה שחור של אשכנזים

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד לגמרי

המקום הכי אהוב במשרד? חדר שקט

באילו אוזניות אתה משתמש? בדיוק קניתי את הסוני XM3

טמפרטורה אידיאלית במזגן? קר

עובדים נוספים

יובל איתן

Software Web Applications Senior Manager

אינה קרפטיאן

Software Applications Manager

דניאל בראל

Automation Team Leader

הילה חביה

Software Engineering Manager

גיא נבו

SQA Manager

משרות פתוחות ב-Align