• businessתחום:Electronics, Manufacturing, Semiconductor
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:1997
  • pin_dropמיקום:רחובות
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

איתי מנגשה

Software Engineer

התפקיד של איתי כולל פיתוח תשתיות תוכנה להרצת אלגוריתמים.

עדי ארדניס

Scrum Master

מורן שניצר

Application Engineer Manager

עולמות אינסופיים שיוצא לך להיחשף אליהם

איתי, בוגר תואר ראשון במדעי המחשב, הצטרף לאפלייד מטריאלס לפני 3 שנים. ״תמיד ידעתי שמדעים זה הכיוון שלי, התמקדתי בתחום המחשבים כבר בגיל צעיר, כשנדלקתי על המחשב הביתי״, הוא מספר. ״הייתה אז שפת תכנות מאוד בסיסית, QBasic, ואחי הגדול ואני התחלנו להתעסק איתה. לכן, כשהגיע הזמן לבחור תחום לימודים, הבחירה הייתה טבעית״. 

״החברה לא עוסקת רק בפיתוח תוכנה אלא גם בתחומים נוספים כמו הנדסת מכונות, אלגוריתמיקה ואחרים. אלה עולמות אינסופיים בפני עצמם שיוצא לך להיחשף אליהם, כך שבן אדם סקרן באופן כללי, לא רק בתחום המחשבים, ימצא פה עניין תמידי״, אומר איתי. 

התפקיד שלו כולל פיתוח תשתיות תוכנה להרצת אלגוריתמים. ״יש הרבה מאוד קבוצות תוכנה שצריכות להריץ אלגוריתמים במוצרים שהן מפתחות ואנחנו מעין מכנה משותף, באים לתת מענה לכולם, מקבלים דרישות מכל הקבוצות ומשתדלים לענות עליהן הכי טוב שאפשר״, מסביר איתי. ״בגלל שאנחנו חשופים לכל הקבוצות אנחנו רואים צרכים משותפים לכולם ויכולים להעלות רעיונות משלנו, להציע פיצ׳רים חדשים. כך שלפעמים אנחנו הלקוח של עצמנו״. 

כבר היום אנחנו עובדים על דברים שייצאו בעוד 10-15 שנים במטרה לנסות להקדים את הדרישה, כדי שכשהיא תעלה מהשוק כבר נהיה מוכנים עם הפתרון. צריך לחשוב הרבה מהלכים קדימה, זה קצת כמו משחק שחמט, צריך להמר על הכיוונים שהשוק הולך לפנות אליהם

הגיוון מייצר עניין

איתי מעיד שהחלק האהוב עליו ביותר בתפקיד הוא הגיוון: ״דרישות הפיתוח מגיעות מקבוצות מוצרים שונות באירגון, וכל דרישה בעלת אופי שונה. במוצר אחד הדרישה תהיה לשיפור בביצועים וזמני הריצה של התשתית ובמוצר אחר להרחבה ושיפור הממשק. הגיוון בדרישות ובדרכים לתת להן מענה מייצר עניין״.

הוא מאמין שהתכונה החשובה ביותר למילוי מוצלח של תפקידו היא אחריות אישית: ״כשהמטרה היא לייצר פתרון תוכנה איכותי, אחריות אישית היא מאוד חשובה ומביאה את המפתח לשאוף לתכנון וליישום של הפתרון באופן שעונה על הדרישות בצורה הטובה ביותר״, מפרט איתי.

איתי מספר שהחברה מתנהלת בשקיפות מול העובדים, מבחינתו, הגישה הזו נוסכת ביטחון. ״משתפים אותך בהחלטות, בחזון, לדעתי זה מראה על אכפתיות, כמו במשפחה, אתה מעדכן אנשים מה קורה ולא משאיר אותם באוויר״.  

סביבת עבודה פה מגוונת ומעניינת, גם מקצועית וגם מבחינת המרקם האנושי. עובדים עם אנשים מצויינים בכל תחום שאפשר להתייעץ איתם וללמוד מהם

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? pycharm, intellij, notepad++, google

איזה סגנון מוזיקלי מעדיף לשמוע בזמן העבודה? לא כל כך משנה הסגנון, העיקר שיהיו שירים שאני מכיר כדי שההאזנה לא תדרוש יותר מדי תשומת לב

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לילה

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? מכין קפה

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

הגאדג'ט שאתה הכי רוצה לקנות עכשיו? Valve Index

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? The Secret of Monkey Island

תחביב? משחקי מחשב

באילו אוזניות אתה משתמש? סנהייזר

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? פתקים/מחברת. ככה הם זמינים גם כשאני לא ליד המחשב

עובדים נוספים

אלכס סובוטקה

Application Engineer

ניצן טובול

System Qualification Manager

ניסים חביב

Manufacturing Volume Lines Manager

סבטה פסטר שיינקופף

Algorithm Developer

איל נחום

eBeam Inspection Physics Manager

מלאכי גולדמן

Global Product Support Engineer

שאול כהן

Algorithm Group Manager