• businessתחום: Cyber Security, Internet of Things, Security
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:2016
  • pin_dropמיקום:עיר חסרה
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

אלכס לנדא

Architect

במסגרת תפקידו אלכס אחראי על בניית התשתיות העתידיות של החברה, פתרון הבעיות הטכניות הסבוכות ביותר ועזרה למפתחים אחרים בכתיבת קוד בצורה הטובה ביותר.

נילי נבו

Software engineer

מאור רייזין

Software engineer

היכולת להשפיע על המוצר

את היחסים שלו עם החברה אלכס התחיל בתור יועץ חיצוני. ״אחרי שנתיים של ייעוץ הבנתי שאני אוהב את האתגרים שהחברה מתמודדת איתם, את האווירה ואת האנשים והחלטתי להצטרף לחברה fulltime בתור ארכיטקט״, הוא מספר.

 במסגרת תפקידו אלכס אחראי על בניית התשתיות העתידיות של החברה, פתרון הבעיות הטכניות הסבוכות ביותר ועזרה למפתחים אחרים בכתיבת קוד בצורה הטובה ביותר. מתוך שלל העיסוקים שהתפקיד מזמן לו, אלכס אוהב במיוחד את היכולת שלו להשפיע על המוצר ועל מתודולוגיית הפיתוח בחברה.

 אלכס מוצא שהיכולות הנחוצות לו לצורך ביצוע מוצלח של תפקידו הן היכולת להתמודד עם אתגרים ולא לוותר, היכולת להיות יצירתי במציאת פתרונות והכי חשובה, לדבריו, היא היכולת לתקשר בצורה טובה עם חברי צוות אחרים.

 אלכס נמשך לעיסוק בהדרכה, עבודה עם אנשים ושיפור תהליכים. לכיוונים האלה הוא מכוון את עתידו בחברה: ״החברה נמצאת בגדילה משמעותית ובשלב קריטי בכתיבת התשתיות. בעוד כמה שנים נהיה חברה יותר בוגרת והמטרה שלנו תהיה לגרום לכוח האדם להיות יותר פרודוקטיבי ואני מאמין שאקח חלק יותר משמעותי בשלב הזה״.

בצוות ארכיטקטורה, המטרה היא לבנות את התשתיות העתידיות של החברה ולוודא שהנוכחיות עובדות בצורה תקינה, אמונים לפתור בעיות בתשתית ומתכננים איך יעבדו הצוותים השונים ואיך יעבדו בתהליכי הפיתוח שלהם

יש הרבה בעיות מעניינות לפתור

״יש לנו פה ריכוז של אנשים טובים וחזקים שמשתפים פעולה ושמים דגש על ערכים של מקצוענות ואיכות״, אומר אלכס. ״הבסיס של החברה היה חזק כבר מהקמתה ובזה ייחודה. יש הרבה חברות סייבר, אבל אין הרבה חברות עם בסיס כל כך חזק מקצועית של כוח אדם״. את כוח האדם הזה בוחרים, לדבריו, בקפידה רבה.

החברה יודעת להחזיר לעובדים אהבה: ״ארמיס מבינה שהעובדים הם המנוע של החברה ולכן למרות העומס מאפשרים פה איזון בין חיי בית לעבודה. לי, למשל, יש תאומות קטנות שאני נמצא איתן לא מעט, המשרדים מפנקים, יש לנו את הציוד הכי חדיש ונוח, מפרגנים לנו״, הוא אומר.

״יש פה אווירה נעימה, לכל עובד יש אחריות אישית גדולה וכל אחד עושה את ההכי טוב שלו. האתגר הטכנולוגי משוגע ויש הרבה בעיות מעניינות לפתור. הקוד בייס שלנו גדול ומורכב, כמות הלקוחות הולכת וגדלה - לא משעמם לרגע״, אלכס מסכם.

ארמיס מבינה שהעובדים הם המנוע של החברה ולכן למרות העומס מאפשרים פה איזון בין חיי בית לעבודה (יש לי תאומות קטנות שאני נמצא אתן לא מעט)

עוד כמה שאלות...

 על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? Functional Programming in Scala

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים? גיקונומי, מפתחים חסרי תרבות, רברס עם פלטפורמה, חיות כיס וחושבים טוב של יהודית כץ

איזה סגנון מוזיקלי מעדיף לשמוע בזמן העבודה? טראנסים ומטאל, מעלה את הקצב של הקוד

האם אתה איש של בוקר או של לילה? של לילה, כשיש שקט וכולם ישנים המוזה מגיעה

ספר על מתיחה/ תעלול משרדי שעשית או שאתה זוכר: המוצר שלנו מאפשר לחסום מכשירים אחרים מלהתחבר לרשת, אחד הפיצ׳רים הראשונים שפתחתי היה היכולת לתמוך ביכולת הזו. חסמתי את הפלאפון של שקד בתור בדיקה ויצאתי לחופש של שבועיים...

האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? נכנס לדשבורד של הגראפנה שלנו להבין מה המצב בפרודקשן

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

הגאדג'ט שאתה הכי רוצה לקנות עכשיו? רחפן שאפשר יהיה לתכנת אותו

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? משחק גולדן אקס וסטריט פייטר במכונת ארקייד במשרד

תחביב? אני מאד אוהב לשחות בים, זה מסדר לי את הראש

באילו אוזניות אתה משתמש? אירפודס שארמיס חילקה בתור מתנה לפני שנה

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 19 מעלות

עובדים נוספים

רועי ליבמן

Product manager

טל צחורי

Network analyst

יוליה יברבאום

Data analyst team leader

ברק חדד

Security researcher

שי לחמנוביץ׳

Application group manager