• businessתחום: Cyber Security, Internet of Things, Security
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:2016
  • pin_dropמיקום:עיר חסרה
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

ברק חדד

Security researcher

התפקיד של ברק כולל ביצוע מחקר קוד ו-Debugging.

רועי ליבמן

Product manager

יוליה יברבאום

Data analyst team leader

מקבל מוצר ומחפש בו חולשות

ברק, בוגר תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה ופיזיקה, הצטרף לחברה לפני כשנה. במהלך השירות הצבאי הארוך שלו (6 שנים), הוא הכיר את מי שהוא כיום הבוס שלו ב-Armis, והגיע לחברה, למעשה, בזכותו.

התפקיד של ברק כולל ביצוע מחקר קוד ו-Debugging. ״אני מקבל מוצר וצריך לחפש בו חולשות, זאת אומרת למצוא איך לגרום לו להתנהג בדרך אחרת מזו שתוכננה עבורו. בגלל שהתפקיד מחקרי ולא פיתוחי אז יש גם הרבה כשלונות בדרך להצלחה״, מספר ברק. 

״כל ארגון משתמש במוצרי אבטחה. המהלך לפרסם חולשות אבטחה שאיתרנו בארגונים שונים, הוא בעצם אקט שיווקי – פרסומי אבל גם שיטה חשובה כדי לתקן חולשות ולהפוך מוצרים לבטוחים יותר״ מסביר ברק. ״אנחנו נתקלים בכל מיני תגובות, החל בפרגון והוקרת תודה על שעזרנו לארגון לשפר את האבטחה שלו ועד איומים בתביעה (אין מה לדאוג, כל הפעילות חוקית לגמרי כמובן)״.

הצוות בו נמנה ברק מונה 5 עובדים, החדר שלהם מלא, לדבריו, צעצועים שונים ומשונים. ״יש לנו עבודה די מטורפת״, הוא אומר. מבחינתו, החלק הטוב ביותר בתפקיד הוא העצמאות והגיוון הרב. ״העיסוק משתנה למעשה משבוע לשבוע״.

זו ללא ספק העבודה הכי כיפית שיצא לי לעשות עד היום. אנחנו בעצם קונים כל פעם צעצוע (מכשיר) אחר ובודקים מה אנחנו יכולים לעשות איתו, אז זה גם כיף וגם מעניין ומגוון, כל חודש לומדים תחום אחר

Video Preview

יש פה גישה מאוד קלה לכל אחד בכל דרג, אין מחסומים או דיסטנס ניהולי וכל רעיון יתקבל או לפחות ייבחן ברצינות

לספק אבטחה מקיפה עבור כל מוצר

ברק מספר, שהקצב בו החברה נעה ומתקדמת מהיר מאוד. לדבריו, החזון העיקרי של החברה הוא לספק ללקוחותיה אבטחה מקיפה עבור כל מוצר. הדרך לשם רצופה חזונות קטנים יותר. ״העבודה פה מבוססת על שיתוף פעולה מאוד חזק בין העובדים״, הוא אומר. ״האנשים מאוד חזקים מקצועית ונגישים, כך שאני יכול לפנות לכל אחד עם כל שאלה״.

״זו חברה מצליחה שמתעסקת בטכנולוגיה מעניינת מאוד״, ממשיך ברק. ״אנחנו מתייחסים לסקייל באמת, לא כ-buzzword, וגם המחקר פה ברמה מאוד גבוה ביחס לחברות אחרות בתחום״.

כשצריך לקחת הפוגה מהעבודה אפשר להתפנק באייס קפה, לקחת פופקורן מהמכונה או להשתתף בשיעור פילאטיס.

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? (למפתחים: ספריות, תוכנות, קוד פתוח, קוד סגור; למנהלי מוצר: כלים לניהול משימות, כלים לתקשורת בין מחלקות שונות וכו'): Radare2, IDA, gdb, onenote, pycharm

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים: מפתחים חסרי תרבות

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה? אני מקשיב למוזיקה רק כשיש לי משימה פשוטה ומשעממת, אחרת קשה לי להתרכז. וכשאני שומע מוזיקה זה יהיה בדרך כלל שירים רגועים. מוצא את המוזיקה בספוטיפי.

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לחלוטין לילה

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? קורא מה חדש בטוויטר

דמויות שמעוררות בך השראה? Christopher domas – חוקר ממש מוכשר בתחום של Hardware hacking

בלוגים מקצועיים שהם חובה לכל קולגה: Digital whisper – עיתון האקינג ישראלי שהוא בגדר חובה

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? Rayman

תחביב? תופים, סקי מים, כדורעף

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 24

עובדים נוספים

אלכס לנדא

Architect

נילי נבו

Software engineer

מאור רייזין

Software engineer

שי לחמנוביץ׳

Application group manager

טל צחורי

Network analyst