• businessתחום: Cyber Security, Internet of Things, Security
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:2016
  • pin_dropמיקום:עיר חסרה
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

יוליה יברבאום

Data analyst team leader

התפקיד של יוליה כולל ניהול צוות של דאטה-אנליסטים, ניתוח נתונים שמגיעים למערכת , ושימוש בהם לטובת שיפור תמידי של יכולות המוצר.

ברק חדד

Security researcher

אלכס לנדא

Architect

העבודה שלי זורמת, רצה ומתקתקת

יוליה תכננה על קריירה באקדמיה. אחרי התואר השני בביולוגיה היא החליטה לקחת הפסקה קצרה. לפני שנה וחצי היא הגיעה לארמיס, והתאהבה. ״ידעתי שאני אוהבת לעבוד עם נתונים ולנתח אותם, אז חיפשתי עבודה בתור אנליסטית. כבר מהראיון הראשון בארמיס התלהבתי מהאווירה, הרגשתי שזה מקום טוב שבו ידאגו לי״, היא מספרת.

התפקיד של יוליה כולל ניהול צוות של דאטה-אנליסטים, ניתוח נתונים שמגיעים למערכת , ושימוש בהם לטובת שיפור תמידי של יכולות המוצר. ״מה שאנחנו עושים נמצא בלב העשייה של החברה. אנחנו מנתחים נתונים במסגרת POC שעושים למוצר לפני שמוכרים אותו ללקוח, ומכינים דו״ח שמסכם עבור הלקוח את עיקר היכולות של המערכת שלנו״, מסבירה יוליה. ״בזכות המעבר התדיר שלנו על הנתונים והכלים שיש לנו, אנחנו יכולים גם לבצע הרבה שינויים בלוגיקה של המוצר בעצמנו, וגם מציפים צרכים לצוותי הפיתוח לגבי פיצ׳רים שחסרים או עוד לא עובדים מפסיק טוב״.

לשמחתה של יוליה, התפקיד שלה מגוון מאוד. היא עוסקת בסוגים שונים של עבודת תשתית ועבודה שוטפת, עבודה מול צוותי הפיתוח השונים, צוותי המכירות וגם עבודת ניהול, הנחיה ופיתוח של עובדים. ״בהשוואה לאקדמיה, העבודה שלי עכשיו זורמת, רצה ומתקתקת״, היא אומרת בחיוך. ״אני רואה משמעות ותוצאות מהירות של העבודה שלי ויש לי יכולת להשפיע על דברים משמעותיים במוצר״.

כבר מהראיון הראשון בארמיס התלהבתי מהאווירה, הרגשתי שזה מקום טוב שבו ידאגו לי

Video Preview

אנחנו עובדים הרבה עם צוותים אחרים וזה מעניין לשמוע איך כל אחד חושב ומה הוא עושה, לנסות לקשר את העבודה שלו לצרכים שלנו, שהם בעצם הצרכים של המוצר

happy hour, ימי כיף מושקעים ויחס אישי בשגרה

בנוסף, יוליה נהנית ממהות העבודה ומשיתוף הפעולה בין העובדים: ״אני אוהבת להתעסק בנתונים - איך אני מוצאת תשובה לשאלה שלי מתוך הנתונים הקיימים. אנחנו עובדים הרבה עם צוותים אחרים וזה מעניין לשמוע איך כל אחד חושב ומה הוא עושה, לנסות לקשר את העבודה שלו לצרכים שלנו, שהם בעצם הצרכים של המוצר״. 

היא מספרת, שהנהלת החברה דואגת לפיתוח האישי של העובדים. ״חושבים על כל ההיבטים שעובד יכול לרצות, החל מ-happy hour ועד ימי כיף מושקעים ויחס אישי בשגרה״. היחס האישי, במקרה של יוליה, רחוק מלהיות סיסמה ריקה. היא הצטרפה לחברה בהיותה בהריון ולאחר הלידה חזרה לעבודה בהדרגה, בקצב שהתאים לה ולמשפחתה. ״היחס הזה לא טרוויאלי, החברה זרמה איתי על חזרה בקצב מותאם אישית״, היא אומרת, ״הסיפור שלי מצביע על היחס החם והמאפשר של החברה לעובדים״.  

עוד כמה שאלות...

לאילו פודקסטים את מאזינה? מקצועיים או לא מקצועיים: חיות כיס

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? תלוי בשעה, אם מגיעה מוקדם בבוקר מדליקה מזגן, מכינה כוס קפה. אם מגיעה יותר מאוחר, שומעת מהעובדים עדכונים, שאלות וכד'

האתר הראשון שאת נכנסת אליו בבוקר? לא אתר אבל ל- Slack

iOS או אנדרואיד? לגמרי iOS, למרות שבפעם האחרונה שקניתי פלאפון התפשרתי ולא קניתי אייפון

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? באבלס. מפלצות קטנות שיורות בועות סבון. המשחק האהוב מכיתה ז' בערך

תחביב? לטייל

המקום הכי אהוב במשרד? חדר קטן עם נוף נהדר. פנוי בדרך כלל, כך שאפשר לעשות ממנו שיחות טלפון בנוחות

איפה את מנהלת את המשימות שלך? Onenote, משתמשת ב- Monday כשצריך לנהל את משימות הצוות בצורה יותר מסודרת ותמיד רושמת גם דברים במחברת

איזה חוק - כתוב או לא כתוב - קיים בעבודה (למשל לא לחמם דגים במיקרו), ואיזה חוק חסר לדעתך? חוק חסר: לא להביא סכום חד פעמי כשלוקחים טייקאווי...

עובדים נוספים

רועי ליבמן

Product manager

שי לחמנוביץ׳

Application group manager

נילי נבו

Software engineer

טל צחורי

Network analyst

מאור רייזין

Software engineer