• businessתחום: Cyber Security, Internet of Things, Security
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:2016
  • pin_dropמיקום:עיר חסרה
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

נילי נבו

Software engineer

במסגרת תפקידה נילי אחראית על Data Processing: עיבוד מתקדם של המידע שמגיע מרשתות של הלקוחות, כמו גם על עיצוב וכתיבת פיצ׳רים חדשים ועבודה על הקוד הקיים כדי לשפר אותו מבחינת ביצועים ויעילות.

שי לחמנוביץ׳

Application group manager

טל צחורי

Network analyst

לכל אחד בצוות יש השפעה על המוצר

את לימודי התואר במדעי המחשב, נילי שילבה עם לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה. "אני שמחה שבחרתי בשילוב הזה״, היא אומרת, ״ידעתי שאני רוצה לעסוק במחשבים ואת הפסיכולוגיה הוספתי כדי לגוון ולהרחיב אופקים״.

נילי הצטרפה ל-Armis לפני כשנה. במסגרת תפקידה היא אחראית על Data Processing: עיבוד מתקדם של המידע שמגיע מרשתות של הלקוחות, כמו גם על עיצוב וכתיבת פיצ׳רים חדשים ועבודה על הקוד הקיים כדי לשפר אותו מבחינת ביצועים ויעילות.

מחלקת ה-Core, ליבת המוצר, בנויה משני צוותים: אחד אחראי על שלב ה-Data Acquisition, השגת המידע מהלקוח והשני אחראי על Data Processing. אל הצוות הזה משתייכת נילי. ״התפקיד שלנו הוא להסיק מסקנות מהמידע, לנתח אותו. את המסקנות שאנחנו מפיקים מהחומר מציגים ללקוחות״, היא מסבירה.

כשהיא הצטרפה לחברה, הצוות מנה 5 אנשים. מאז הוא גדל ובקרוב ימנה 12 עובדים. מבחינת נילי, התזמון בו היא הצטרפה לחברה היה אידיאלי: ״הצטרפתי בנקודה טובה, הייתי עובדת מספר 63 ולא הרבה אחרי זה היה גיוס גדול במסגרתו החברה הכפילה את עצמה ואפילו יותר מזה, אז נהנתי מהחברה כשהיא הייתה קטנה ואינטימית ועכשיו מעניין לראות לאן נצמח ונגדל״, היא אומרת.

נילי מספרת שבארמיס צוותי הפיתוח לא גדולים , כך שכל עובד זוכה לגעת בחלקים רבים של המוצר ולהכיר צדדים רבים של המערכת. ״לכל אחד בצוות יש השפעה על המוצר וזו אחריות גדולה. מה שאני עושה משפיע ישירות על הלקוחות בטווחי זמן קצרים, אני ממש יכולה לראות את העבודה שלי קמה לתחייה ועוד די מהר. אני מרגישה פה חלק מרכזי מהעבודה ומהמוצר״, אומרת נילי.

לכל אחד בצוות יש השפעה על המוצר וזו אחריות גדולה. מה שאני עושה משפיע ישירות על הלקוחות בטווחי זמן קצרים, אני ממש יכולה לראות את העבודה שלי קמה לתחייה ועוד די מהר

Video Preview

לכל עובד כאן יש say במה שעושים. זה לא שאני מקבלת משימה וצריכה לבצע אותה, אלא יש לי מקום לתת את דעתי ולהשפיע על איך המשימות יראו, וגם ליזום בעצמי דברים שאני חושבת שנחוצים או שיועילו

כיף לי להגיע בבוקר לעבודה

״למרות שתחום הסייבר סקיוריטי הוא תחום עמוס, עם המון שחקנים ומוצרים, אנחנו, עם המוצר שלנו, נמצאים במקום שאליו אנחנו מכוונים: אנחנו מובילים את התחום, ורוצים להיות הכי טובים במה שאנחנו עושים״, אומרת נילי. לגבי עצמה היא מעידה שהיא אוהבת את האתגר שבלכתוב פיצ׳ר חדש, ״החל מלתכנן איך הקוד יראה ולהתמודד עם אתגרים של יעילות וביצועים, וכלה בלראות את התוצאות שלו אצל לקוחות״.

בצד החברתי, נילי מספרת שהאווירה בחברה משפחתית ונעימה. ״מאז שהתחלתי לעבוד פה כיף לי להגיע בבוקר לעבודה כי אני מוקפת בקולגות שהם חברים גם מחוץ למשרד״, אומרת נילי. ״בנוסף, לכל עובד כאן יש say במה שעושים. זה לא שאני מקבלת משימה וצריכה לבצע אותה, אלא יש לי מקום לתת את דעתי ולהשפיע על איך המשימות יראו, וגם ליזום בעצמי דברים שאני חושבת שנחוצים או שיועילו״.

על כל אלה, נילי מוסיפה את היחס האישי שעובדי החברה זוכים לו מצד ההנהלה. ״אני מרגישה שמתחשבים בצרכים האישיים של כל עובד, ולכל אחד יש מקום לידי ביטוי. כולם מכירים את כולם ואין פה הרגשה של הירככיה. מביאים את הדעות של העובדים בחשבון בהרבה תחומים, וזה כיף ונותן הרגשה טובה של אכפתיות״, היא מסכמת.

עוד כמה שאלות...

איזה סגנון מוזיקלי מעדיפה לשמוע בזמן העבודה? עושה שאפל על כל הפלייליסט של, גם ככה אחרי כמה דקות של ריכוז בקוד זה נהיה רעש רקע ואין לי מושג מה אני שומעת, אז מה שבא בא

האם את אישה של בוקר או של לילה? אישה של צהריים זה תופס?

האם יש לך חיית מחמד? האם את נוהגת להביא אותה למשרד? כן! לואיז הכלב הנסיך, אבל לצערי הוא שונא כלבים וגם את רוב האנשים, אז אני לא יכולה להביא אותו למשרד

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? ממלאת את בקבוק המים שלי ועושה סבב ליטופים לכלבים שכבר הגיעו

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד קל

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? הייתי משחקת המוןןן maple story, וסימס כמובן!

תחביב? אני מאוד אוהבת לקרוא, ואוהבת לתפור למרות שכבר לא יוצא לי לתפור הרבה מעבר למכפלות ותיקונים

באילו אוזניות את משתמשת? Taotronics - הגרסה הזולה של bose עם הביטול רעשים - ממש עושות את העבודה ובשליש מחיר!!

איפה את מנהלת את המשימות שלך? אני ממש שואפת לעבוד עם איזו אפליקציית פתקים מסודרת, אבל בסוף אין תחליף למחברת מלאת הקשקושים שלי

טמפרטורה אידיאלית במזגן? המזגן אצלנו בעייתי - 23 זה קפוא ו24 מייצר הרגשה של ג׳ונגל לח וחמים, אז צריך לזגזג בין שתיהן

עובדים נוספים

יוליה יברבאום

Data analyst team leader

מאור רייזין

Software engineer

אלכס לנדא

Architect

ברק חדד

Security researcher

רועי ליבמן

Product manager