• businessתחום: Cyber Security, Internet of Things, Security
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:2016
  • pin_dropמיקום:עיר חסרה
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

שי לחמנוביץ׳

Application group manager

התפקיד של שי מורכב מצד תוך-צוותי וצד חוץ-צוותי.

יוליה יברבאום

Data analyst team leader

רועי ליבמן

Product manager

אוהב לשבת עם אנשים ולתכנן מימוש של פיצ׳ר חדש

כשנדיר, אחד הפאונדרים של ארמיס, הציע לשי להצטרף לחברה לפני כארבע שנים, הייתה לשי עבודה אחרת, שהוא אהב מאוד. ״נפגשנו לבירה, הוא סיפר לי על הרעיון של החברה, והבנתי שהם הולכים להצליח איתי או בלעדיי״, מספר שי, ״ידעתי שזו הזדמנות של פעם בחיים וקפצתי עליה״.

הוא הצטרף בתור מפתח Fullstack, התקדם להיות ראש צוות, וכיום הוא ראש קבוצה. את הלימודים הגבוהים שלו, הוא עשה בכלל בכלכלה. ״לתואר שלמדתי אין שום קשר לתוכנה. יום אחד קניתי אנדרואיד וגיליתי שאפשר לכתוב לו אפליקציות, אז החלטתי ללמוד בזמני החופשי לתכנת. התחלתי להשתעשע עם הדבר הזה והלכתי והשתפרתי. כשהגיע הזמן לבחור מסלול אקדמי, כבר ידעתי לתכנת היטב והחלטתי לבחור כיוון אחר, שיעניין אותי״, מספר שי.

התפקיד שלו מורכב מצד תוך-צוותי וצד חוץ-צוותי. בצד התוך-צוותי הוא אחראי על חלוקת משימות, ייעוץ טכני, Design Review, Code Review, ארכיטקטורה של החלק הרלוונטי במערכת וכן הלאה, ואילו בצד החוץ-צוותי הוא אחראי על תיעדוף משימות ביחד עם ה-Product, השתתפות בפגישות התנעה לפרויקטים, PoC ראשוני מול QA ו-Support ועוד.

״אני אוהב לשבת עם אנשים ולתכנן מימוש של פיצ׳ר חדש, מה תהיה הדרך הכי נכונה להגיע למוצר כמו שהפרודקט רצו וגם באופן שיהיה הכי קל לתחזק ולעשות בו שינויים במידת הצורך״, אומר שי. ״השאיפה היא שמפתחים אחרים בחברה שצריכים פיצ׳רים של UI יוכלו לעשות זאת בלי להצטרך את עזרתנו, שהקוד יהיה גנרי עד כמה שניתן, כך שיהיה אפשר להרחיבו בקלות. זו מתודולוגיה שמאוד מוכיחה את עצמה״.

״כבר היום אנחנו מובילים את השוק ובמובן מסוים המצאנו אותו ואנחנו מחנכים אותו, שזה די נדיר בעולם הסטארטאפים. היינו ראשונים לזהות את הפער הספציפי הזה בעולם ה-Security ולהציע פיתרון״, מספר שי. לדבריו, החברה מכוונת ללקוחות פורצ׳ן 100, חברות שיש להן מאות עד עשרות אלפי עובדים עם סייטים ברחבי העולם וכן הלאה.

ארמיס היא מהחברות הנדירות שכל השווקים רלוונטיים עבורה. השווקים הכי חזקים שלנו היום הם תעופה והשוק הרפואי, ולדעתי בתוך שנה נהיה מאוד חזקים גם בשוק ה- OT

Video Preview

אחד הדברים שמאפיינים את הצוות הניהולי בארמיס זה השאיפה שיהיה לאנשים טוב, אחרת שום דבר שאנחנו עושים פה לא שווה את זה. אנחנו משתדלים לגרום לאנשים לחייך

השאיפה שיהיה לאנשים טוב

״ארמיס היא מהחברות הנדירות שכל השווקים רלוונטיים עבורה״, אומר שי. ״השווקים הכי חזקים שלנו היום הם תעופה והשוק הרפואי, ולדעתי בתוך שנה נהיה מאוד חזקים גם בשווקים נוספים, במיוחד בתחום התעשייה". לדבריו, כוח האדם בחברה מגוון מאוד מבחינת גיל ורקע. ״התחלנו בשיטת חבר מביא חבר, ככה שכמעט כולם היו בוגרי יחידות טכנולוגיות, אבל עכשיו אנחנו מגייסים עובדים מרקע נרחב יותר ומחפשים כאלה״.

״למרות שהחברה כבר לא כל כך קטנה, 120 עובדים בארץ, עדיין נשארנו חברה משפחתית. כל יום חמישי יש happy hour, עדיין חוגגים לכל אחד יום הולדת וכן הלאה״, מספר שי. החברה דואגת לפעילויות פנאי וגיבוש ברמה הצוותית והכלל חברתית, טיולים הכוללים לינה ומארגנת את פרויקט ״Random Lunch״, במסגרתו עובדים מגרילים מישהו לאכול איתו צהריים.

״אחד הדברים שמאפיינים את הצוות הניהולי בארמיס זה השאיפה שיהיה לאנשים טוב, אחרת שום דבר שאנחנו עושים פה לא שווה את זה. אנחנו משתדלים לגרום לאנשים לחייך: כשמישהו חולה שולחים לו מרק חם, כשהוא עובר דירה שולחים פרחים הביתה, כשילד נולד שולחים ערכת פינוק, כשיש יומולדת דואגים לעוגה וכן הלאה. אנחנו לא מודדים שעון נוכחות, מתמקדים בדברים החשובים ולא בשטויות״, מספר שי.

עוד כמה שאלות...

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים? בעיקר בפודקאסטים שקשורים להיסטוריה כמו Harcore History ו-Behind the Bastards

האם אתה איש של בוקר או של לילה? בוקר

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס? למשרד מוזג כוס מים ואוכל חטיף אנרגיה

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך? Silicon Valley

האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? הארץ

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? Heroes of Might and Magic 3

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? Google Keep

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 24 Low

עובדים נוספים

ברק חדד

Security researcher

נילי נבו

Software engineer

מאור רייזין

Software engineer

טל צחורי

Network analyst

אלכס לנדא

Architect