• businessתחום: 3D Technology, Architecture, Construction
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:1982
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

המשרדים של Autodesk

אנחנו עובדים ממשרדים בתל אביב

אדיק מיטלמן

Director, AutoCAD & Autodesk Tel Aviv site lead

לוני הלל

Senior QA Engineer

דניאל הרפז

User Researcher

ניב סער

Product Manager

משפיעה על הסביבה בה אנו חיים

 Autodesk היא חברת ענק אמריקאית שמפתחת תוכנות ומעניקה פתרונות למגוון תחומים שונים ביניהם הנדסה, תכנון ובנייה, ייצור, תקשורת ובידור. היא חברה בינלאומית ציבורית, הנסחרת בבורסה בנאסד"ק עם מחזור של 2.5 מיליארד דולר. יש לה עשרות משרדים שונים וכ-8,000 עובדים הפזורים במרכזים שונים ברחבי העולם. מטה החברה נמצא בסן פרנסיסקו.

עולם הבנייה נחשב לעולם לא ממש מפותח ולא טכנולוגי במיוחד, שלא עבר שינויים גדולים ומהפכניים בשנים האחרונות, וכאן בדיוק נכנסת אוטודסק לתמונה. מדובר בחברה הראשונה שהבינה את חשיבות המעבר משולחן שרטוט למחשב. בתחילת הדרך התוכנה הבסיסית שפיתחה אפשרה תכנון בדו ממד עם תוספת של פרטים בסיסיים על גבי השרטוט, כמו אורך, גובה וכו', אך כבר כמה שנים שהיא מאפשרת תכנון בתלת ממד, שעליו ניתן להוסיף שכבות רבות של מידע חשוב.

מעבר לזה, החברה פיתחה תוכנות פופלריות נוספות ובהן Revit, 3D Studio Max ו- Maya. למעשה, במובנים רבים זה לא יהיה מוגזם לומר שכמעט כל דבר בסביבה שלנו, בניינים, מכוניות, מטוסים, ערים, גשרים, סרטים ומשחקי מחשב - נוצרו באמצעות חלק מהכלים שאוטודסק מפתחת. נראה כי אוטודסק פועלת לפי הלוגו שבחרה לעצמה - "Make Anything".

Video Preview

זה לא מובן מאליו שאתה נמצא בחברה גדולה ומרגיש שמה שאתה עושה משפיע באופן ישיר על מחיר המניה של החברה

יש משהו שונה בתפיסה של המקום הזה. שמים דגש על מסלולי פיתוח אישי לעובדים ועל עידוד יוזמות אישיות. אף אחד כאן לא בורג קטן במערכת הזאת

העובד נמצא במרכז העשייה

ב-2009 הוקם מרכז הפיתוח של החברה בארץ, ממש במרכז תל אביב, לאחר רכישה של חברת Visual Tao, שנוסדה על ידי טל וייס, איריס שור ויונתן סרוסי. מאז האתר הישראלי גדל בעיקר באמצעות רכישה של סטרטאפים כחול-לבן. אגב, זה גם מה שמשפיע ומעצב במידה רבה את הווייב במשרדים בארץ כיום - אווירה של סטארטאפ דינמי שנותן לעובדים הרבה חופש ליזום, לעשות ולהוביל, ומצד שני נותן תמיכה וגיבוי של חברה גלובלית, גדולה ויציבה. אחד הדברים שהכי מאפיינים את מרכז הפיתוח בארץ, שכולל נכון להיום כ-130 עובדים, הוא הגישה שבה העובד נמצא במרכז העשייה, משפיע ויוזם תהליכים בכל תחום שחשוב לו.

עיקר הפוקוס של המרכז בארץ הוא במחקר ופיתוח מוצרים וטכנולוגיות בתחום הענן, Web, Mobile וגם הדפסות תלת ממד, והוא נחשב לאתר אסטרטגי, מוביל ובעל השפעה על החברה כולה. במשרדי החברה מפתחים את המוצרים שנחשבים לחוד החנית בכל הקשור לתחום הבנייה והתכנון, מוצרים שחלקם כבר נמצאים בשימוש יומיומי אצל מיליוני אנשי מקצוע ברחבי העולם. האתר הישראלי מתמקד בפיתוח ובהנגשה של אוטוקאד מובייל ובפיתוח של BIM360 - תוכנה שמוסיפה שכבות חשובות של מידע לכל עיצוב, תכנון ושרטוט ועושה דיגיטציה לשלבים השונים של פרויקט הבנייה.