• businessתחום: 3D Technology, Architecture, Construction
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:1982
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

ברק יוסיפוביץ

Senior Frontend Software Engineer

ברק הוא מפתח בצוות תשתיות Frontend.

מירב פוקס

Head of People

מעין גוטליב

Head of product

פיתוח אישי ומקצועי של כל עובדי ועובדות המשרד

לצד תפקידו כמתכנת בכיר, ברק עומד בראש ה-Pro Squad, קבוצה שמטרתה המרכזית היא פיתוח אישי ומקצועי של כל עובדי ועובדות המשרד. כדי להשיג את מטרת הקבוצה נערכים ה״סלונים״ - מפגשים מקצועיים בתחום מסויים, אחת לכמה שבועות, בהם משתפים ידע ומתעדכנים בחידושים. בנוסף, מארגנת הקבוצה סדנאות העשרה שמועברות על ידי העובדים, במסגרתן הם מלמדים אחד את השני טכנולוגיות חדשות.

״הכי כיף״, אומר ברק, ״שהשנה הצטרפנו גם לארגון של ה-Bazinga, ההאקתון השנתי של החברה, שלושה ימים בהם מתחלקים לקבוצות וכל צוות יכול לעשות מה שהוא רוצה (מכונת ארקייד, חיישן זיהוי חדרים פנויים, חדר בריחה שמשתמש במוצרי החברה, ועוד)״.

הוא הצטרף לחברה לפני כשלוש שנים ובהשכלתו בוגר תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב. ״התחלתי כמתכנת Frontend בצוות מוצר ב-BIM360, פלטפורמה לניהול פרוייקטי בנייה, שמפותחת במספר רב של צוותים ברחבי העולם. כיום אני מפתח בצוות תשתיות Frontend של המוצר״, מפרט ברק. 

״בגדול, המטרה של צוות התשתיות היא לעזור לצוותים לרוץ מהר יותר. כשמזהים איזושהי דרישה שעתידה לחזור על עצמה בכמה צוותים - אז במקום שכל צוות יפתח משהו בנפרד, מביאים את זה אלינו אנחנו נותנים לה מענה. אם זה Design System, אוסף קומפוננטות UI משותפות ליצירת חווית משתמש אחידה בין המוצרים השונים, ספריית API לניהול תקשורת עם ה- Backend שלנו, וכן הלאה״, הוא מוסיף.

כחלק מהתפקיד, אנשי הצוות ובראשם ברק, נדרשים להיות קשובים ולהבין מה הצרכים של הצוותים השונים. בשלב הבא הם צריכים לחשוב לעומק ולקבוע מה מבין הצרכים שעלו משותף לכמה צוותים. אז, הם צריכים לתכנן ולתת פתרון שיענה על כל הצרכים, תוך שיתוף פעולה של כל הצוותים המעורבים. ״כמובן שאנחנו גם נותנים תמיכה ותחזוקה כשהצוותים משתמשים במוצרים שלנו ומגלים באגים או פיצ׳רים חסרים״, מחדד ברק.

Add Quote Here...

תמיכה מלאה לאימוץ טכנולוגיות חדשות

״מעל הכל, האתגרים הטכנולוגיים מאוד מעניינים אותי״, הוא אומר. ״לעיתים קרובות אני נתקל בבעיות קשות, שההתמודדות איתן מלווה אותי במשך ימים שלמים, ואז מגיע הרגע הזה, שבו אני בטיול עם הכלב או רגע לפני הירדמות - ופתאום נופל לי האסימון ואני רואה מולי את ה-פתרון! עכשיו מגיע השלב שבו אני צריך לממש את הפתרון ואחד הדברים שאני הכי אוהב בעבודה שלי, זה שהיא מאפשרת לי את המרחב ליישם את המימוש הנכון והיפה ביותר״.

גם הידיעה שיש לטכנולוגיה שהוא יוצר משמעות אמיתית על חיי המשתמשים חשובה לברק. ״המוצר נותן פתרון טכנולוגי לעולם הבניה, שבאופן כללי מתקשה לאמץ טכנולוגיות חדשות. כשרואים שמשתמשים במוצרים שלנו בפרויקטים ענקים של בניית בתי חולים, שדות תעופה וכן הלאה, ואיך הם עוזרים לייעל תהליכים בעולם - זה ממלא אותי גאווה״, הוא אומר.

לדברי ברק, השילוב בין הקורפורייט, שנותן גיבוי, לבין הרוח הסטארטפיסטית בסייט בישראל, הוא שילוב מנצח: ״מצד אחד יש את העבודה מול אנשי ונשות מקצוע מובילים בתחומם, עם כל התנאים והפינוקים שאפשר לחשוב עליהם, מצד שני יש פה תמיכה מלאה לאימוץ טכנולוגיות חדשות ועידוד גדול ליוזמות חדשות - וזה מורגש בכל שרשרת הניהול״, הוא מסביר.

טורניר הכדורגל של אוטודסק זה אחד האירועים הכי משוגעים שיצא לי לקחת בהם חלק. ביוני הקודם טסנו כ-20 שחקניות ושחקנים מתל אביב לטורניר כדורגל שהתקיים בדבלין

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? עובד עם webstorm כמובן. וקובץ text על הדסקטופ לניהול כל מה שאני צריך לזכור. חוץ מזה משתמש המון בתזכורות בסלאק (לפעמים גם לחיים האישיים). מחכה שהפיצ׳ר הזה יגיע כבר לוואטסאפ

איזה סגנון מוזיקלי מעדיף לשמוע בזמן העבודה? מעדיף מוזיקה עברית, אבל אני די זורם. כשהגעתי לפה פיתחנו אפליקציה לשיתוף רשימת השמעה. האפליקציה הצליחה כל כך שאני משתמש בה גם כשחברים באים אלי הביתה

אילו אפליקציות/ תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? באילו אפליקציות/ תוספים אתה משתמש כדי לנוח מהעבודה? כשצריך הפסקה מהעבודה - קופץ רגע להתאמן בחדר מוזיקה, או איזה סשן פוזבול זריז

האם יש לך חיית מחמד? האם אתה נוהג להביא אותה למשרד? עוזי הכלב שלי מגיע איתי בערך פעם בשבוע. לאחר נסיעה ארוכה הוא משתחרר כשנכנס למשרד ומחפש מי נמצא פה היום. אחר כך ישן רוב היום בעמדה שלו, בצמוד לשולחן שלי

בלוגים מקצועיים שהם חובה לכל קולגה? אני עוקב אחרי Kent C. Dodds בכל הקשור לריאקט וטסטים. ברגע שיש לי בעיה חדשה - אני דבר ראשון מחפש איך הוא פתר אותה קודם

תחביב? כדורגל - משחק פעם בשבוע עם חברים מהמושב בו גדלתי, ופעם בשבוע עם חברים מהעבודה - כהכנה לטורניר אוטודסק (השנה בברצלונה)

באילו אוזניות אתה משתמש? אוזניות Sony עם ביטול רעשים. אחרי ששמתי פעם אחת על הראש, העולם נשמע אחרת

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? שילוב בין קובץ טקסט על הדסקטופ לתזכורות בסלאק

עובדים נוספים

גיא שגב

Senior Backend Software Engineer

תרזה בן-נר

Product Manager, Autocad

ניב סער

Product Manager

אדיק מיטלמן

Director, AutoCAD & Autodesk Tel Aviv site lead

אור קזאז

Senior software development manager

לוני הלל

Senior QA Engineer

יבגני רויטברג

Android Tech Lead

תום וינטר

BIM 360 Group manager & Autodesk TLV Site manager

עומרי אהרון

Engineering Manager

דניאל הרפז

User Researcher

עדי שרת

Backend Team Leader

עידו זלצברג

Principal iOS Developer

דדי (דוד) קדישביץ

Product Owner

משרות פתוחות ב-Autodesk