• businessתחום: 3D Technology, Architecture, Construction
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:1982
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

לוני הלל

Senior QA Engineer

התפקיד של לוני כולל תכנון וכתיבת תסריטי בדיקות, אחריות על טיב הגרסאות של המוצר, מציאת תקלות ועזרה לצוותי הפיתוח בתכנון הפיתוח של מוצרים חדשים.

תום וינטר

BIM 360 Group manager & Autodesk TLV Site manager

ניב סער

Product Manager

להכיר את האפליקציה לעומק לכל רוחבה

לקראת סיום לימודי התואר הראשון בפסיכולוגיה, לוני הגיע למסקנה שהוא לא מעוניין להמשיך בתחום. בעצת חבר הוא עבר קורס בדיקות תוכנה - והתאהב. ״כבר בזמן הקורס נהנתי מאוד וקיבלתי פידבקים טובים, אז הבנתי שהבחירה נכונה״, הוא מספר. ״לפני שנתיים וחצי, כשהייתי באמצע הקורס, המורה הגיש את קורות החיים שלנו לחברות - והתקבלתי״.

התפקיד שלו כולל תכנון וכתיבת תסריטי בדיקות, אחריות על טיב הגרסאות של המוצר, מציאת תקלות ועזרה לצוותי הפיתוח בתכנון הפיתוח של מוצרים חדשים. ״בעוד מפתחים עובדים על מודלים מסוימים, מפתחים אותם וממשיכים לדבר הבא, אנחנו חייבים להכיר את האפליקציה לעומק לכל רוחבה, כי אנחנו בודקים את כולה ולא מודלים ספציפיים״, מסביר לוני, ״לכן, אנחנו צריכים לצפות בעיות שאולי המפתחים ואחרים שנוגעים במוצר לא חשבו עליהם״״. בשביל לצפות את הבעיות האלה, אנשי הבדיקות צריכים לחשוב מחוץ לקופסה, על מקרי קצה ולנסות לחזות מה יכול להיות הרסני לתוכנה.

לוני מספר, שאחד האתגרים המשמעותיים בתפקיד הוא השחיקה. ״אתה כותב בדיקות, מריץ אותן, אתה צריך לראות שדברים לא נהרסו בזמן שהכניסו פיצ׳רים חדשים למערכת ועשית את הבדיקות האלה כבר הרבה פעמים בעבר, אז זה שוחק. אתה צריך למצוא דרכים לגוון ולרענן״. מה עושים? ״מעבירים משימות בין צוותים, כדי לרענן ולאפשר זווית חדשה, לומדים עוד יכולות כמו QA אוטומציה, מוצאים דרכים חדשות לבדוק דברים ולהציע אותן לחברה ועוד״. התפקיד מצריך מלוני להיות סבלני, יסודי ומקצועי.

אנשים לא יודעים שאוטודסק היא הדבר שהיא בעולם, כי פה בישראל היא לא מוכרת, זו חברה ענקית, עם הטבות ומותרות של חברות הענק, החיים פה ברמה של החברות הגדולות ביותר

החומר האנושי בחברה מדהים

מעבר למקצועיות, לוני מספר שהחומר האנושי בחברה מדהים, ״זה דבר שגורם לך לרצות לבוא כל יום לעבודה בלי קשר לעבודה עצמה״, הוא אומר. ״אתה הרי נמצא עם האנשים האלה יותר מאשר עם אשתך והילדים, אז חשוב שיהיה כיף לבלות איתם ושהעבודה המשותפת תתנהל בנעימים וביעילות״. 

גם התנאים הטובים להם זכאים עובדי החברה הם יתרון בלתי מובטל, לדברי לוני, וכמוהם היחס החם והמעריך של החברה לעובדים. ״יש המון פינוקים, קבוצת כדורגל שטסה לחו״ל לטורניר כדורגל של החברה, פינוקים חודשיים, שולחן פינג פונג, פלייסטיישן, יוגה, כירופרקט ועוד ועוד״, הוא אומר. ״אנשים לא יודעים שאוטודסק היא הדבר שהיא בעולם, כי פה בישראל היא לא מוכרת, זו חברה ענקית, עם הטבות ומותרות של חברות הענק, החיים פה ברמה של החברות הגדולות ביותר״. 

בעוד מפתחים עובדים על מודלים מסוימים, מפתחים אותם וממשיכים לדבר הבא, אנחנו חייבים להכיר את האפליקציה לעומק לכל רוחבה, כי אנחנו בודקים את כולה ולא מודלים ספציפיים

עוד כמה שאלות...

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים? חיות כיס, Freakonomics, התשובה, 30 for 30, WTF 

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לילה

האם יש לך חיית מחמד? האם אתה נוהג להביא אותה למשרד? יש לי בולדוג צרפתי בשם פאקו. אני לא מביא אותו למשרד בגלל שכלבים אחרים לא מסתדרים איתו

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? הולך לשים את האוכל שהבאתי מהבית במקרר

האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? Amazon

iOS או אנדרואיד? iOS

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? Diablo

תחביב? ריצה ומשחקי לוח

באילו אוזניות אתה משתמש? Sony

טמפרטורה אידיאלית במזגן? כמה שיותר נמוך

עובדים נוספים

תרזה בן-נר

Product Manager, Autocad

דניאל הרפז

User Researcher

אדיק מיטלמן

Director, AutoCAD & Autodesk Tel Aviv site lead

עידו זלצברג

Principal iOS Developer

עומרי אהרון

Engineering Manager

אור קזאז

Senior software development manager

ברק יוסיפוביץ

Senior Frontend Software Engineer

עדי שרת

Backend Team Leader

יבגני רויטברג

Android Tech Lead

דדי (דוד) קדישביץ

Product Owner

מירב פוקס

Head of People

מעין גוטליב

Head of product

גיא שגב

Senior Backend Software Engineer

משרות פתוחות ב-Autodesk