• businessתחום:E-Commerce, Education, Higher Education, Textbook
  • peopleמספר עובדים:25-50
  • access_timeשנת הקמה:2007
  • pin_dropמיקום:רחובות
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

הילה דותן

Design Team Lead

והתפקיד של הילה כולל את ניהול משימות הצוות, פגישות שבועיות של design review, ישיבות מנהלים ופיתוח צוות הניהול, ניהול מערך ה-Usability testing שהחברה עורכת במעבדה בארה"ב, וגם בקרה על תהליך היוזמות של צוות העיצוב על המוצר.

יהודה גלעד

Senior Front End Engineer

אביאל לזר

Director of Mobile Engineering

Video Preview

יש לנו פרויקטים שלא ממש קיימים בהמון חברות, למשל 'אמא מחליפה', בו אנחנו שולחים עובד לחברה אחרת למשך שבועיים ומקבלים עובד אחר בתמורה שעוברים תהליך דומה, כל עובד "מושאל" מתנסה בשיטות העבודה בחברה המארחת למשך שבוע ובשבוע לאחר מכן מעביר את שיטות העבודה של חברת האם, וכך כשהעובד מסיים, הוא חוזר עם ידע נוסף, מגוון ורחב בתחום. לדעתי כל החברה מרוויחה מזה.

האנשים, התנאים הטובים וכמובן - המוצר עצמו

הילה הצטרפה לחברה לפני כשנה וחצי והתפקיד שלה כולל את ניהול משימות הצוות, פגישות שבועיות של design review, ישיבות מנהלים ופיתוח צוות הניהול, ניהול מערך ה-Usability testing שהחברה עורכת במעבדה בארה"ב, וגם בקרה על תהליך היוזמות של צוות העיצוב על המוצר.

"החברה שלנו פועלת לשנות את האופן שבו סטודנטים לומדים", היא מספרת, "המותג שלנו מוערך מאוד על ידי סטודנטים רבים, והשם שלנו בולט בעיקר בקרב סטודנטים אמריקאים. אנחנו עוזרים להם בשיעורי בית, במציאת עבודה, יש לנו שיעורים אונליין ובעצם אנחנו מעין שותף או מלווה עבור סטודנטים שצריכים את העזרה שלנו".

לדעתה, התכונות הכי חשובות עבור מישהי בתפקיד שלה הן: סבלנות, ראייה רוחבית, מיקוד, סדר וארגון וחשיבה מחוץ לקופסה.

מה שהופך את החברה למיוחדת לפי הילה אלה שלושה אלמנטים: האנשים, התנאים הטובים וכמובן - המוצר עצמו. "מה שאני הכי אוהבת בחברה זה לעבוד עם האנשים שכאן". מספרת הילה, "אנחנו אמנם אתר לא גדול, אבל האווירה פה מעולה. יש כאן רמה גבוהה של מקצועיות בעבודה, כל אחד בתחום שלו, ואני באמת חושבת שאנחנו בוחרים את העובדים שלנו בפינצטה. אנחנו לא גדלים בצורה מאסיבית אלא לאט ובתבונה - וזה יתרון גדול בעיניי". 

תכל'ס, פשוט כיף פה

הילה מאמינה שהיתרונות הבולטים ב-Chegg הם קודם כל היכולת שיש לכל עובד לקדם את עצמו, בין אם זה מבחינה אישית ובין אם זה מבחינה מקצועית. "החברה נותנת גב ותמיכה חזקה לכל עובד שרוצה ליזום, לחקור ובכלל לעשות ולהציע פרויקטים נוספים", היא אומרת.

יתרון נוסף בעיניה הוא ההווי החברתי והתרבות הארגונית שהחברה יוצרת ומקדמת. "כמו הרבה חברות, גם אנחנו יוצאים להופעות, יוצאים לימי כיף, וכמובן   Happy Hour וציון אירועים, אבל היומיום החברתי שלנו מכריע ותכל'ס, פשוט כיף פה".

בעתיד היא רואה את Chegg כמובילת דרך ושולטת בתחום החינוך, תוך שהיא פועלת להנגיש את התחום לאוכלוסיות חלשות. "הייחוד שלנו הוא להתאים את עצמנו לשוק שכל הזמן מתחלף. היכולת להבין ולנתח שוק כל כך מורכב היא עצומה", אומרת הילה, "אנחנו עושים המון בדיקות, המון מחקר וגם נמצאים בקשר עם סטודנטים, הכל כמובן על מנת לשפר את המוצר שלנו. אני מאמינה שנדע לתת עוד כלי עזר לסטודנטים ושהחברה תתפתח לשווקים נוספים מחוץ לארה"ב". 

החברה מעודדת כל עובד ועובדת ליזום, לחקור, ללמוד ולהתקדם לכל תפקיד שירצה ויתאים לו

Video Preview

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? Jira, Monday, Sketch, Craft, Invision & Principle, Bodymovin by Airbnb

על אלו ספרים מקצועיים את ממליצה לקולגות? GTD, David Allen, | Jobs to be Done, Anthony Ulwick, Microinteractions, Dan Saffer

לאילו פודקסטים את מאזינה? מקצועיים או לא מקצועיים: בעבר שהיה זמן רכבת הייתי מקשיבה לפודקאסטים רנדומאליים. היום יש לנו Lunch & learn בעבודה.

הגאדג'ט שאת הכי רוצה לקנות עכשיו iPhoneX ואת הרכב של ינשופונת

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי: דייב, דיגר, Heretic

תחביב? ספורט

עובדים נוספים

רוני פוייס

Core Team Lead

אביתר סיידוף

Engineering Manager

שחף שקוף

VP/GM at Chegg Israel

מיכאל שבתאי

Senior iOS Developer

קארה פיילי

Mobile Product Manager