• businessתחום:Digital Experience
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:2012
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

ויקי דונאיבסקי

QA Team Lead

אחראית על צוות שבודק את הקוסטומיזציה של המוצר שלנו על האתרים של לקוחות החברה

אשר קראוויעק

Technical Support Engineer

אופיר ברעם

מפתח אוטומציה

לומדת ממגוון רחב של אנשים

ויקי דונאיבסקי השתלבה ב-Contentsquare עוד כסטודנטית - לפני כ-7 שנים. "התחלתי לעבוד בחברה בשנה האחרונה ללימודים, במסגרת תואר ראשון בלימודי מידע עם התמחות בטכנולוגיית web, בבר אילן", היא מספרת, "התפקיד הראשון שלי בחברה היה QA, ועם הזמן מילאתי תפקידים נוספים, ביניהם סקראם מאסטר, מפתחת ,Implementation Manager ולבסוף הגעתי לתפקיד הנוכחי, ראש צוות QA".

בתפקידה מנהלת ויקי צוות של 4 אנשי QA שבודקים את המוצר המותאם ללקוח. "אנחנו בתקופה שבה יש הרבה מוצרים ופיצ׳רים חדשים ולכן העבודה רבה", היא מציינת, "אני אוהבת את התפקיד הזה כי הוא כולל עבודה בצוות ומול צוותים אחרים. אני זוכה לפגוש מגוון רחב של אנשים וללמוד מכל אחד מהם. בתוך הצוות שלי מאוד חשוב לי הפן החברתי - שיהיה להם כיף לעבוד יחד ושיוכלו ללמוד אחד מהשני כמה שיותר". 

לדבריה כראש צוות היא נדרשת לגמישות, הכלה, הבנה, ירידה לפרטים וסדר. "בתור מנהל אתה צריך להיות הגב של העובדים שלך. לגבות אותם, ללמד אותם, לדחוף אותם קדימה ולדאוג להם. בתור ראש צוות אני האדם שאליו שהם פונים כשהם נתקלים במשהו חדש, כשהם צריכים להתייעץ, כשנדרשת עוד דעה. זה מצריך ממני לדעת הכל, וכשאני לא יודעת הכל (כי מי באמת יודע הכל?) אני צריכה לדעת למי לכוון אותם שידע לענות על השאלות ולדאוג ששאר הצוות יהיה בקיא בנושא".

ויקי מרגישה בת מזל מהבחינה החברתית: "יצרתי במסגרת העבודה בחברה חברויות אמיתיות. אלו לא רק קולגות, אלא אנשים איתם אני נפגשת לעיתים קרובות גם מחוץ לעבודה, למרות שהקורונה קצת שיבשה לנו את התוכניות".

ההבנה הזו שיש חיים מחוץ לעבודה ברמה של החברה כולה מאפשרת להורים בינינו לשלב בין בית ועבודה, ולשאר - להישאר שפויים ולא להיקבר בעבודה

בסגר הראשון בקורונה ההנהלה הבכירה החליטה לקצץ בשכרה כדי לא לפגוע בעובדים. זה היה כל כך מרגש, זה צעד שמראה עד כמה לחברה אכפת ממך

שולחנות עגולים עם בכירי החברה

ויקי מספרת כי אחד היתרונות הרבים בעבודה ב-Contentsquare הוא הגמישות הרבה בשעות העבודה. "ההבנה הזו שיש חיים מחוץ לעבודה ברמה של החברה כולה מאפשרת להורים בינינו לשלב בין בית ועבודה, ולשאר - להישאר שפויים ולא להיקבר בעבודה". 

לדבריה, ההבנה הזו היא חלק מדאגה כוללת של החברה לרווחת העובדים. "אחת הדוגמאות הבולטות בעיני הייתה כשהתחיל הסגר, והרבה עובדים דאגו לעבודתם או שייאלצו לצאת לחל"ת. ההנהלה הבכירה החליטה לקצץ בשכרה כדי לא לפגוע בעובדים. זה היה כל כך מרגש! זה צעד שמראה עד כמה לחברה אכפת ממך".

בחברה יש התייחסות למאורעות שונים בחיי העובדים. כך, ב-1 בספטמבר כל הורה שיש לו ילד מעל גיל 3, שעלה לגן עירייה, קיבל קופסת אוכל עם שם הילד עליה. "זה היה מקסים, זה מראה שזוכרים לא רק את העובדה שיש לך ילד, אלא גם בן כמה הוא ומה השם שלו".

עוד היא מספרת כי בחברה יש מדיניות של הקשבה ועידוד העובדים להשמיע את דעתם בנושאים שונים, שאחד הביטויים שלה הוא קיום "שולחנות עגולים" עם בכירי החברה, המתקיימים באופן קבוע, בהם מוזמנים העובדים להשמיע ולשמוע.

ויקי מוסיפה כי ב-Contentsquare יש הזדמנויות רבות לצמיחה והתפתחות, עבור כלל העובדים וגם עבורה ברמה האישית. "אני צופה שהחברה תגדל ותהיה המובילה בשוק האנליטיקס. שמחתי להיות חלק בכל אבן דרך משמעותית שהחברה השיגה, ומרגש אותי לעבור את הצעדים האלה יחד איתה".

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך? Jira, Air table.

איזה פלייליסט את שומעת בזמן העבודה, ואיפה את מוצאת את המוזיקה? אני מקשיבה לסטטיק ובן אל ונועה קירל (חזרתי לגיל 16).

האם את אישה של בוקר או של לילה? בוקר. בשעה 21:00 אני הופכת לשלולית על הספה.

האם יש לך חיית מחמד, האם את נוהגת להביא אותה למשרד? היה לי עציץ במשרד שמת בגלל הקורונה. נחשב?

ספרי על מתיחה או תעלול משרדי מוצלח. קניתי נצנצים והבאתי למשרד (לא באמת חשובה הסיבה). מישהו החליט לעשות לי תעלול ולכתוב את השם שלי עם הנצנצים על השולחן ליד המקלדת. כידוע, נצנצים זה מהשטן ואי אפשר להיפטר מהם. חשדתי בחבר שלי שישב לידי, ולקחתי את הקופסה של הנצנצים ופיזרתי את כ ו ל ה על המקלדת, העכבר והשולחן שלו, וכתבתי את השם שלו עם הנצנצים. אחרי חצי שעה הוא הגיע למשרד והיה בהלם מוחלט. אני כמובן הכרזתי - "זה נקמה על מה שעשית לי!!!" כעבוד כמה דקות הוא אמר בשקט "זה לא הייתי אני". אופס. זאת הייתה מישהי אחרת. הוא ניקה את הנצנצים במשך שבועות, ובסוף אחרי חצי שנה החליט להחליף מקלדת ועכבר. ומקום ישיבה שנצץ.

האתר הראשון שאת נכנסת אליו בבוקר. פייסבוק.

מה את עושה מחוץ לשעות העבודה? כושר. אני מתאמנת 3 פעמים בשבוע. זה הזמן שלי לעצמי.

עובדים נוספים

יפעת לב-לביא

North America Implementation Lead

נתנאל זנזורי

Product Manager

קובי הולצר

מנהל קבוצת ה-DevOps הגלובלית

דן יופה

Data Analyst Team Lead, North America

עמנואל אייזנר

Full Stack Developer