• businessתחום: Cloud Security, Cyber Security
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:1999
  • pin_dropמיקום:פתח תקווה
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

בן חן

R&D Team Leader

העבודה השוטפת של בן כוללת ניהול משימות ואנשים, הנעת עובדים, שמירה על איזון בין הצרכים של העובדים והארגון, פיתוח אנשים, היכרות טכנולוגית מעמיקה hands-on והבנה של מערכות מורכבות.

אריאל בק

System Architect

עמר מישר

Agile coach

Jack of all trades

לבן חן יש תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בטכנולוגיות עסקיות, והוא בוגר ממר"ם. לחברה הוא הצטרף לפני כחצי שנה והעבודה השוטפת שלו כוללת ניהול משימות ואנשים, הנעת עובדים, שמירה על איזון בין הצרכים של העובדים והארגון, פיתוח אנשים, היכרות טכנולוגית מעמיקה hands-on, הבנה של מערכות מורכבות וגם הרבה גמישות ופתיחות מחשבתית על מנת לעשות שינויים ולעמוד בקצב.

אך התפקיד דורש גם הבנה עסקית והבנה של לקוחות הקצה. "אני גם Hands On, כלומר עושה עבודה של קידוד וארכיטקטורה, וגם דואג לפיתוח וניהול העובדים", הוא אומר, "להיות ראש צוות זה להיות הכל מהכל, ממש Jack of all trades. לאורך כל הקריירה אני מתלבט בין שני הצדדים אלה של העבודה - החלק הניהולי והחלק היותר טכני, אבל אני נוטה יותר לצד של הניהול".

אגב, החלק האהוב עליו בתפקיד הוא הקצב המהיר והדינמיות שבה הכל קורה, בין אם זה בניהול ובהובלה טכנולוגית ובין אם זה בניהול העובדים. "אנחנו כבר לא חברה קטנה, אבל ההתנהלות הפנימית מאוד מזכירה התנהלות של סטארטאפ", מספר בן, "זה אומר שהקצב פה מהיר, הדברים משתנים ויש הרבה אקשן". 

ב-CyberArk מה שחשוב זה קודם כל האנשים, ורואים את זה בהתנהלות, ביומיום, בפינוקים השונים ובפיתוח של כל עובד ועובדת

מקום לבוא לידי ביטוי ולהשפיע

בחברה עצמה בן נהנה מהאווירה המשפחתית הנעימה שיש בה. "כשרק התחלתי, קיבלתי לפי דעתי משהו כמו מעל 50 מיילים של עובדים שאיחלו לי בהצלחה. זאת הרגשה של כפר, או של עיירה קטנה בסרטים אמריקאים שכולם באים לראות משחק של קבוצת הפוטבול של התיכון. אני מאוד אוהב את ההשקעה באנשים, את ימי העיון, ההאקתונים, יש לאנשים מקום לבוא לידי ביטוי ולהשפיע".

בן מספר שהתכונות החשובות לכל עובד בחברה הן רגישות לצורכי העובדים, גמישות מחשבתית, יכולת לפתור תקלות, חשיבה מחוץ לקופסה ויכולת להתמודד עם שינויים. "כשבאתי לראיון הראשון הרגשתי שאני לא רק מתראיין לתפקיד ספציפי, אלא שאני מתראיין לחברה בכלל", הוא אומר, "אנחנו מסתכלים על המדד של CyberArk material, שזה מישהו שהוא ראש גדול ויודע להוביל מבחינה טכנולוגית, ומקביל לא מזניח את העזרה ההדדית, את נושא שיתוף הידע ואת ההכשרה של חברי הצוות".

בן מאמין שהחברה תמשיך להוביל טכנולוגיות סייבר בארגונים ושהיא תגדיל את מעגל הלקוחות וכוח האדם שלה; ומבחינה אישית הוא מקווה להמשיך לתרום ולהשפיע על החברה ועל העובדים בה.

כשרק התחלתי, קיבלתי משהו כמו 50 מיילים של עובדים שונים שאיחלו לי בהצלחה בתפקיד החדש. זאת הרגשה מדהימה של בית ושל מקום חם

עוד כמה שאלות...

כלי עבודה: קוד פתוח וסגור, Visual Studio webstrom, jira

בלוגים או ספרים מקצועיים: אני מעדיף סרטוני הדרכה, pluralsight ועוד

מוזיקה שאתה מעדיף לשמוע בעבודה: פסי קול של סרטים בעיקר

אנדרואיד או iOS :iOS

עובדים נוספים

אסף הכט

Cyber Security Researcher

אלכס דימנשטיין

IT Global Service Team Leader

שירי חיים

Software Architect

ערן קויפמן

R&D Group Manager

הילה עובד

Product Manager

עידו הורוויץ

Security Researcher

דיקלה תפוחי

Software Engineer

רינת יצחק

Software Engineer

ליאור ליפשיץ

Lead Devops Engineer

שמחה לנדוב

Art Director

גיל מקמל

Innovation Core Team Leader

אסף מסיקה

R&D Group Manager

רחלי לוטוין

DevOps Team Leader

משרות פתוחות ב-CyberArk