• businessתחום: Cloud Security, Cyber Security
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:1999
  • pin_dropמיקום:פתח תקווה
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

הילה עובד

Product Manager

היומיום של הילה מורכב בעיקר מפגישות, שיחות עם לקוחות, עובדים בחברה שממוקמים בחו"ל.

גיל מקמל

Innovation Core Team Leader

רינת יצחק

Software Engineer

בראש ובראשונה רואים את העובדים

הילה הגיעה ל-CyberArk לפני שלוש שנים והתחילה בתפקיד של Functional Analyst, שהיה עוד יחסית חדש בחברה וחדש לגמרי בקבוצה שאליה הגיעה. לדבריה, עם הזמן התפקיד קיבל נופך משמעותי וגדול יותר והפך להיות Product owner עם יותר חשיפה לשטח וללקוחות, תוך כדי הגדלת האחריות והאנשים בתפקיד. לא מזמן היא עברה לתפקיד Product manager, "דחיפה שהגיעה מהמנהלים במטרה לקדם מישהו מבפנים", היא משתפת.

היומיום של הילה מורכב בעיקר מפגישות, שיחות עם לקוחות, עובדים בחברה שממוקמים בחו"ל, ובגדול - מדובר בסדר יום די דינמי. "מילאתי באופן זמני את תפקיד ה-PM ולא מזמן נכנסתי לתפקיד באופן רשמי", היא אומרת, "מבחינתי זה לא היה ברור מאליו, כי ידעתי שמחפשים לגייס מישהו לתפקיד, אבל בסוף החליטו לקדם מישהו מבפנים. אני חושבת שזה משהו שמאוד מאפיין את CyberArk - לקדם אנשים מבפנים, ורואים את זה כאן המון. יש פה הרבה מנהלים שנמצאים כאן שנים וגדלו לתפקידים שונים, והשורש החזק הזה מצליח לחלחל אווירה משפחתית ואכפתית שאנשי ההנהלה בעצמם  גדלו עליה, ובראש ובראשונה רואים את העובדים. בעיניי יש בזה משהו מדהים".

הילה מספרת שבתפקיד החדש נדרשים ממנה אלמנטים מסוימים שלא היו קיימים בתפקיד הקודם, למשל הכנת פרזנטציות, עבודה מול לקוחות ובעיקר לדעת איך להציג ולהעביר חומרים מול קהל. "עבודה עם R&D זה משהו שעשיתי המון זמן ואהבתי את זה. כ-Product manager רוב העבודה די חדשה עבורי, זה כיף ואני שמחה שנתנו לי את הדחיפה הזאת כי לא בטוח שהייתי עושה את זה בעצמי. אני עדיין עובדת המון עם R&D, אבל היום אני חשופה לנושאים חדשים עבורי, כמו החלטות שמתקבלות ולמה הן מתקבלות, צרכים שמגיעים מהשטח, החלטות אסטרטגיות שמתקבלות, וכמובן כמה העבודה שעשינו ב-R&D משפיעה וחשובה". 

יש כאן ערך שאנחנו תמיד מדברים עליו בחברה והוא מאוד מייצג את הלך הרוח וההווי של המקום - Smart Bold But Humble. כשרק הגעתי לכאן והתחלתי תהליך חפיפה, ראיתי את זה מיד: אנשים צנועים וחכמים שכיף לעבוד איתם, שישמחו לעזור לך ובחיוך גדול

מסתכלים על אנשים לטווח הארוך

בחברה מועסקים כ-1,000 עובדים והיא עדיין מצליחה לשמור על תחושה של אכפתיות. הילה טוענת שזה מתחיל במנכ"ל שמסתובב במסדרונות, מברך לשלום ומתעניין בכל אחד, וממשיך בכל שרשרת הניהול שמתאפיינת במנהלים אכפתיים שבראש ובראשונה רואים את העובדים. "הדבר הכי מדהים שקרה לי בחברה קרה כשרק הגעתי לפה", היא מספרת, "הייתי ממש בתחילת ההיריון שלי והרגשתי צורך להגיד את זה למרות שיש בזה סיכון. התגובה הראשונה של ההנהלה הייתה 'אנחנו מסתכלים על אנשים לטווח הארוך'. זה היה מדהים מבחינתי, אבל מתברר שב-CyberArk זה פשוט מובן".

ומה לדעתה הכי מייצג את הלך הרוח של החברה? "יש כאן ערך שאנחנו תמיד מדברים עליו בחברה שמייצג את הלך הרוח וההווי של המקום - Smart Bold But Humble. כשרק הגעתי לכאן ראיתי את זה מיד - כל בנאדם שביקשתי ממנו עזרה עשה את זה בחיוך ותוך הבנה שיש לנו אינטרס משותף".

הגעתי לתפקיד הנוכחי בזכות דחיפה ועידוד מהמנהלים, ואני שמחה שזה קרה כי לא בטוח שהייתי עושה זאת בעצמי

עוד כמה שאלות...

כלי עבודה: Salesforce ,Confluence ,מיילים, LinkIt ועוד

פודקאסט מומלץ: בעיקר בנושא אימהות

תחביבים: עיצוב, אפייה ובישול - זכיתי אפילו בתחרות אפיית עוגות שהייתה כאן בשבועות!

מוזיקה שאת מעדיפה לשמוע בעבודה: Mumford & Sons

עובדים נוספים

ערן קויפמן

R&D Group Manager

שירי חיים

Software Architect

רחלי לוטוין

DevOps Team Leader

דיקלה תפוחי

Software Engineer

עידו הורוויץ

Security Researcher

עמר מישר

Agile coach

ליאור ליפשיץ

Lead Devops Engineer

אסף מסיקה

R&D Group Manager

שמחה לנדוב

Art Director

אסף הכט

Cyber Security Researcher

אלכס דימנשטיין

IT Global Service Team Leader

אריאל בק

System Architect