• businessתחום: Cloud Security, Cyber Security
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:1999
  • pin_dropמיקום:פתח תקווה
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

שמחה לנדוב

Art Director

התפקיד שלה הוא לוודא שהקו העיצובי של מוצרי החברה יהיה עדכני, אחיד, עקבי והכי חשוב – איכותי.

אלכס דימנשטיין

IT Global Service Team Leader

גיל מקמל

Innovation Core Team Leader

לאתגר כל אחד להיות יצירתי יותר

שמחה היא בעלת תואר ראשון בעיצוב תקשורת חזותית מ-HIT. התפקיד שלה הוא לוודא שהקו העיצובי של מוצרי החברה יהיה עדכני, אחיד, עקבי והכי חשוב – איכותי. היא גם אחראית על יצירת שיטות עבודה יעילות בתוך הצוות ובנקודות ההשקה שלו עם הפיתוח, ומוודאת שהשפה הוויזואלית של המוצר תומכת באפיון ויוצרת סינרגיה של חוויית משתמש אופטימלית.

היום של שמחה די אינטנסיבי והוא כולל המון פגישות והעלאת רעיונות ופתרונות בתחום העיצוב ואפיון המוצר. "החלק האהוב עלי בתפקיד הוא היכולת לחלוק את הידע והניסיון שצברתי לאורך השנים עם הצוות שלי", היא מספרת, "דרך ה-review השבועי שאני עושה עם כל מעצב אני מנסה לתת עצה מועילה, לגרום למעצב לחשוב על פתרון נוסף, רחב ועקבי יותר, לתת לכל אחד את תשומת הלב הדרושה לו כדי לקדם את עצמו. הרעיון הוא לא לתת ביקורת שאינה עניינית או לתת את הפתרון על מגש, אלא דרך דיון וסיעור מוחות לאתגר כל אחד להיות יצירתי יותר, ולראות תמיד את התמונה המלאה, את ההשפעות של העיצוב הספציפי על המערכת כולה. אנחנו מחפשים מפתחי frontend מלאי תשוקה שיעזרו בהגשמת החלומות של המחלקה שלנו."

התכונות העיקריות שנדרשות לתפקיד שלה הן: יכולת לראות את הפרטים הקטנים וגם את התמונה המלאה, יסודיות, דיוק, גמישות וקביעת סדר עדיפויות. אבל מעל כולם נמצאת התכונה החשובה ביותר – רגישות, כלומר לדעת איך לפנות לאנשים ולהוציא מהם את המקסימום. "חשוב לי שכל אחד בצוות ירגיש מוערך ושהתפקיד שלו משמעותי וקריטי לאיכות המוצר".

אם נבחן את הדנ"א של החברה נגלה, שהיא מורכבת מאנשים טובים, נטולי אגו, נטולי יוהרה ונעימי מזג. זה בולט מאוד בכל הדרגים

רצון לעודד אנשים לחיות חיי משפחה וחברה וגם ולפתח תחביבים

שמחה מאמינה שמה שהופך את CyberArk לייחודית הן הענווה והצניעות שיש בחברה. "יש פה אנשים טובים שקל למצוא איתם שפה משותפת גם מחוץ לשעות העבודה", היא מספרת, "סך הכל אנחנו מבלים כאן יותר שעות ממה שאנחנו מבלים עם המשפחה בבית, והאנשים הם אלה שהופכים את זה למהנה ונעים". שמחה מוסיפה שיש בחברה התחשבות וגמישות בעובדים מבחינת שעות העבודה: "יש פה רצון לעודד אנשים לחיות חיי משפחה וחברה וגם ולפתח תחביבים. אני חושבת שזה מאוד נכון לשדר לעובדים שלא מצופה מהם לעבוד 24/7. כאמא לשלושה ילדים אני חייבת גמישות. אני עובדת במשרה מלאה והעבודה מאוד חשובה לי, ולכן, כדי לשלב את שני העולמות, אני יוצאת מוקדם פעמיים בשבוע ומשתדלת להתחיל את העבודה מוקדם בבוקר, כדי לפנות את הערבים לטובת המשפחה".

ומה הלאה? "אני חושבת שהחברה עברה תהליך מרשים בשנתיים האחרונות ושמה בפוקוס את חוויית המשתמש", אומרת שמחה, "זה הוביל לבניית מחלקת UX/UI מרשימה ולגיוסים של מפתחי front end. החזון שלי עבור החברה הוא להיות מובילה בשוק, הן בפיצ׳רים שמוצרי החברה יכילו על פני המתחרים והן בחוויית משתמש פורצת דרך".

אני חושבת שהחברה עברה תהליך מרשים בשנתיים האחרונות ושמה בפוקוס את חוויית המשתמש

עוד כמה שאלות...

בלוגים או ספרים מקצועיים: Dribbble, Pixel perfect, Smashing Magazine

מוזיקה שאת מעדיפה לשמוע בעבודה: בזמן העבודה לא מסוגלת לשמוע מוזיקה בכלל – דממת אלחוט.

תחביבים: המון. אני מאוד אוהבת DIY, מעצבת תחפושת וחובבת סטיילינג.

טמפ' אידאלית במזגן: 24 מעלות

עובדים נוספים

שירי חיים

Software Architect

רחלי לוטוין

DevOps Team Leader

עידו הורוויץ

Security Researcher

רינת יצחק

Software Engineer

אריאל בק

System Architect

עמר מישר

Agile coach

ערן קויפמן

R&D Group Manager

אסף הכט

Cyber Security Researcher

הילה עובד

Product Manager

אסף מסיקה

R&D Group Manager

דיקלה תפוחי

Software Engineer

ליאור ליפשיץ

Lead Devops Engineer