• businessתחום:Cyber security
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:2015
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

איילת רון

QA Automation

אחראית על פיתוח ארכיטקטורת תשתיות אוטומציה

ערן ברנר

EndPoint Team Leader

אינה דוידוב

Senior Data Engineer

הגעתי לחברה בזכות חברי הצוות והמנהלים

איילת רון, חברה בצוות QA Automation, הצטרפה ל-Deep instinct לפני כשנה. "ההחלטה לעבוד בחברה לא הייתה מובנת מאליה עבורי", היא מספרת, "התלבטתי בין שתי חברות, כי המיקום הגיאוגרפי של Deep instinct היה רחוק מאוד עבורי. החלטה הסופית התקבלה בעיקר בגלל ההון האנושי. בעודי מתלבטת, הזמינו אותי להגיע לחברה על מנת להכיר את חברי הצוות וללמוד על החברה עוד. השיחה עם חברי הצוות והמנהלים שכנעה אותי סופית".

התפקיד של איילת כולל תחומי אחריות רבים: פיתוח ארכיטקטורת תשתיות אוטומציה, שעל בסיסן מתבצע CI/CD של כלל מוצרי החברה; פיתוח ואפיון בדיקות אוטומטיות עבור מוצרי החברה שכוללים טכנולוגיות חדשניות כגון AI; אינטגרציה בין כלל צוותי הפיתוח והמחקר בחברה על מנת להניע תהליכים אוטומטיים לטובת תשתית בדיקות רובסטית ואחידה; ובדיקות ביצועים עבור כלל שכבות המערכת, החל בשכבת המידע, דרך שכבת האינטגרציה וכלה בשכבת האפליקציה.

"החלק האהוב עלי בתפקיד הוא היותי שומרת הסף", אומרת איילת, "על ידי פיתוח תשתיות אוטומציה ובדיקות, אני יכולה לוודא את איכות המוצר רגע לפני ההתממשקות הקריטית של הלקוח איתו".

 איילת אומרת כי התכונות המרכזיות ההכרחיות בתפקיד הן ראייה מערכתית וגמישות מחשבתית. "על מנת לבצע תהליכים ולגרום לשינויים בחברה חשובה ההסתכלות ממעוף הציפור - זה בא לידי ביטוי ביכולת לגרום לצוותים שונים לתקשר ביניהם על מנת להביא את המוצר לרמת בשלות גבוהה יותר, מה שמשפיע בסופו של דבר על איכותו. בנוסף, על מנת לתחזק תשתית אוטומציה רובסטית ואחידה יש לתכנן ולאפיין בקפידה כל תוספת אפשרית לתשתית".

סביר להניח שכל עובד שיגיע לכאן ימצא פעילות שתואמת לפחות את אחד מתחומי העניין שלו

לצד האווירה הצעירה והכיפית ופעילויות הרווחה הרבות, דיפ אינסטינקט נמצאת בחזית הטכנולוגיה ודואגת להתפתחות האישית של העובדים

ההנהלה מעודדת את העובדים לאתגר את עצמם

כשאיילת מסתכלת קדימה היא רואה את עצמה לוקחת יותר תחומי אחריות, מובילה תהליכים ברמת החברה, משפרת את רמת המקצועיות ונחשפת לטכנולוגיות חדשות.

לדבריה, לעבודה ב-Deep instinct יתרונות רבים. לצד האווירה הצעירה והכיפית ופעילויות הרווחה הרבות, היא מציינת את עובדת החברה בחזית הטכנולוגיה והדאגה להתפתחות האישית של העובדים. "בנוסף, יש פה המון אנשים איכותיים, משכילים וטכנולוגיים שניתן ללמוד מהם המון".

איילת מוסיפה כי יחס ההנהלה הבכירה מעודד עובדים לקחת תחומי אחריות נוספים ולאתגר את עצמם על בסיס קבוע. עוד היא מזכירה את מגוון פעילות הרווחה וההשקעה בעובדים. "סביר להניח שכל עובד שיגיע לכאן ימצא פעילות שתואמת לפחות את אחד מתחומי העניין שלו", היא אומרת, "יש כאן מגוון פעילויות ספורט, שיעור שחמט, שיעור גיטרה, משחקי טריוויה ועוד".

עוד כמה שאלות...

אתם בן אדם של בוקר או לילה? לילה.

האם יש לך חיית מחמד שאת נוהגת להביא למשרד? יש לי חתולה ג'ינג'ית, כמוני, בשם צ'יטה אבל אני לא מביאה אותה לעבודה. בזמן הקורונה היא ישנה על השולחן עבודה שלי.

איזו דמות מעוררות בך השראה? אבא שלי. הוא היה טייס, פיזיקאי ואיש טכנולוגי מבריק שהקים בסוף שנות ה-90 את חברת Sagarmatha. לפני 7 שנים הוא נהרג בהתרסקות מסוק הקוברה בו הוא טס. ביולי 2006, בעיצומה של מלחמת לבנון השנייה, במחשבה שאולי לא יחזור, הותיר בתאו בטייסת מכתבים שכתב להוריו, אשתו ולכל אחת מבנותיו. בין השאר הוא כתב: "אם אתם קוראים שורות אלו כנראה שנפלתי... למרות הקושי הנורא, אנא עשו כל מאמץ להחזיר את החיוך הביתה ולהמשיך לחיות חיים כמה שיותר מאושרים, אחרי הכל הלכתי להילחם כדי שחיי הישראלים בכלל ושלכם בפרט יהיו מאושרים".

אילו בלוגים מקצועיים הם חובה לכל קולגה? אחד מחברי הצוות שלי פתח בלוג שעוסק באוטומציה והוא כולו בעברית מאוד מומלץ: המקום לפיתוח ועיצוב תוכנה (Automatzia.com).

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד. 

מה את אוהבת לעשות מחוץ לשעות העבודה? ספורט, המון ספורט.

איפה את מנהלת את המשימות? תלוי במצב הרוח. לפעמים זה מחברת עם מרקרים וצבעים, ולפעמים משימות ב-one note.

איזה חוק חוק חסר לדעתך בעבודה? לא לשים בן גיי במשרד.

עובדים נוספים

ג'ונתן ברבי

Deep Learning Researcher

דוד קריבובוקוב

Threat Intelligence Research Team Leader

שחר רוזין

EndPoint Developer

תומר כהן

Devops Engineer

רון בן יצחק

Security Researcher