• businessתחום:Cyber security
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:2015
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

ערן ברנר

EndPoint Team Leader

מוביל צוות של 5 מפתחים, האחראי בעיקר על פיתוח המוצר הדגל של החברה - מוצר ההגנה לפלטפורמת Windows

אינה דוידוב

Senior Data Engineer

תומר כהן

Devops Engineer

לשמוע את סיפורי ההצלחה

ערן ברנר, ראש צוות פיתוח EndPoint ב-Deep instinct, הצטרף לחברה לפני 5 שנים בתור מפתח בצוות EndPoint. בתפקידו הנוכחי הוא מוביל צוות של 5 מפתחים האחראי בעיקר על פיתוח המוצר הדגל של החברה - מוצר ההגנה לפלטפורמת Windows, מרמת ה-Kernel ועד רמת ה-User Mode. "כיוון שהצוות הוא ברמה גבוהה מאוד, תפקידי הוא בעיקר לא להפריע ולאפשר להם לעבוד בשקט", הוא אומר.

החלק האהוב עליו הוא פתרון בעיות אצל הלקוחות, מכיוון שזו בדרך כלל עבודה דחופה ומואצת, המאפשרת תוצאות מהירות, "כמובן שאם הפתרון טוב אז גם ממש כיף לשמוע סיפורי הצלחה".

התפקיד שלו מצריך מגוון כישורים: "בהיבט האישי צריך הרבה סובלנות, יכולת לנהל סוגים שונים של אנשים, רצון ויכולת לנהל תהליכים ועמידה בלחצים. בהיבט המקצועי חייבים הרבה ניסיון בפיתוח  C++ וב-OS Internals".

נראה כי החברה דוהרת קדימה. המשימות עמן אני מתמודד מאפשרות לי כל הזמן ללמוד דברים חדשים ומאתגרים, והאנשים שאני עובד איתם ביום יום הם פשוט מדהימים. אני פה כדי להישאר

הנהלת החברה מאמינה בשיפור מתמיד, הקשבה ופיתוח העובדים, ואי אפשר שלא להזכיר את תנאי ההעסקה הנוחים - משרדים מפנקים, ציוד מתקדם, ואירועי צוות וחברה כשאפשר

שילוב מדהים של אנשים מצוינים, טכנולוגיה וביזנס מצליח

ערן מציין כי ב-Deep instinct  קיים שילוב מדהים של אנשים מצוינים, טכנולוגיה וביזנס מצליח, "ועל אף העובדה שהחברה בצמיחה, היא עדיין משמרת את תחושת הסטארטאפ". בנוסף הוא מציין לטובה את תשומת הלב המרובה מההנהלה ומחלקת משאבי האנוש. "תשומת הלב הזו באה לידי ביטוי במיוחד בזמנים הקשים והמאתגרים בהם אנו נמצאים. יש כל הזמן קשב לצורכי העובדים תוך כדי התחשבות מלאה בהם וסיוע בכל מה הנדרש - ציוד, אתגרים שקשורים לעבודה מרחוק, תמיכה ויחס חיובי  מאוד באופן כללי".

בנוסף מדגיש ערן את הגישה המאפיינת את הנהלת החברה המאמינה בשיפור מתמיד, הקשבה ופיתוח העובדים. "ואי אפשר לא להזכיר את תנאי ההעסקה הנוחים - משרדים מפנקים, ציוד מתקדם, ואירועי צוות וחברה כשאפשר. לפני הסגר הראשון, למשל, הספקנו לחגוג מסיבת פורים בנושא מתקפת זומבים. אחת המשימות הייתה למצוא חיסון למגיפה. אם רק היינו יודעים שכל השנה נתבאס שלא הצלחנו למצוא אותו".

כל הדברים האלו ועוד הן הסיבות שערן רואה את עתידו בחברה: "נראה כי החברה דוהרת קדימה. המשימות עמן אני מתמודד מאפשרות לי כל הזמן ללמוד דברים חדשים ומאתגרים, והאנשים שאני עובד איתם ביום יום הם פשוט מדהימים. אני פה כדי להישאר".

עוד כמה שאלות...

איזה סגנון מוזיקלי אתה מעדיף לשמוע בזמן העבודה? רוק לועזי או מוסיקה ישראלית שקטה.

אתה איש של בוקר או לילה? לילה.

האם יש לך חיית מחמד שאתה נוהג להביא למשרד? יש לי כלבת גולדן רטריבר בשם לונה, שמגיעה למשרד לעיתים רחוקות. זכור לי מקרה נחמד מפורים, שבזמן פעילות בועות סבון לילדי העובדים, לונה החליטה להצטרף לפעילות ולפוצץ את כל הבועות, כמו ילדה קטנה.

מה הדבר הראשון שאתה עושה במשרד? שותה מים קרים.

מהו האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? ESPN + וספורט 5.

iOS או אנדרואיד? iOS.

באילו אוזניות אתה משתמש? JBL.

איפה אתה מנהל את המשימות? ONE NOTE + NOTEPAD .

מהי לדעתך הטמפרטורה האידיאלית במזגן? 20.

איזה חוק לדעתך חסר במשרד? לא לחמם דגים במיקרו!!!

עובדים נוספים

ג'ונתן ברבי

Deep Learning Researcher

שחר רוזין

EndPoint Developer

דוד קריבובוקוב

Threat Intelligence Research Team Leader

איילת רון

QA Automation

רון בן יצחק

Security Researcher