• businessתחום:ייעוץ, יישום והטמעה של פתרונות טכנולוגיים
  • peopleמספר עובדים:1000+
  • access_timeשנת הקמה:1845
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

ברכי צוקרבר

מנהלת צוות לקוחות ופרויקטים, Deloitte Analytics

אחראית על פיתוח java/java script, בנייה ותכנון תהליכי ETL, יצירת קובצי מחקר והשתלבות בפרויקטים מחקריים

גיא גולדשטיין

מיישם SAP בפרקטיקת הטכנולוגיה

דנה נגרי שחם

מנהלת בצוות Technology, Strategy and Transformation

חשיפה לעולמות התוכן המגוונים

של הלקוחות

ברכי צוקרבר, בת 27 בסך הכל, עובדת בפירמה כבר חמש שנים. בהשכלתה היא מהנדסת תוכנה, וכשהגיעה ל-Deloitte היא התחילה כ-Data Engineer. היום היא מנהלת צוות לקוחות ופרויקטים ב-Deliotte Analytics, בדגש על פתרונות טכנולוגיים ואנליטיים. 

התפקיד הנוכחי שלה כולל פיתוח java/java script, בנייה ותכנון תהליכי ETL, יצירת קובצי מחקר והשתלבות בפרויקטים מחקריים כגון אנומליות. "החלק האהוב עליי בעבודה הוא החשיפה לעולמות התוכן המגוונים של הלקוחות, הגדרת צרכים עסקיים ומתן פתרונות באמצעות הדאטה", היא מספרת. 

ברכי מאמינה ששתי התכונות הכי חשובות בתפקיד שלה הן יכולות ניהוליות וחשיבה אנליטית. "אני רואה את עצמי מתפתחת בשלושה רבדים", היא אומרת, "מקצועי, עסקי וניהולי - צוות, פרויקטים וניהול לקוח".

כשהיא חושבת על עתיד הפירמה, הוא לגמרי צבוע בוורוד. "Data Analytics נמצא בכל מקום, והוא רכיב מרכזי בכל התנהלות של ארגון", היא מסבירה מדוע שירותי החברה ימשיכו להיות מבוקשים. "מעבר למבנה הכולל גרעין של פעילות מקצועית ומעטפת עסקית ייעוצית, הצורה הטובה ביותר להשתמש ולהשמיש את המומחיות שלנו היא דרך המעטפת העסקית".

אני רואה את עצמי מתפתחת בשלושה רבדים: מקצועי, עסקי וניהולי - צוות, פרויקטים וניהול לקוח

יחס הפירמה לעובדים הוא מכבד וסובלני כלפי כולם, למשל כשומרת כשרות תמיד מקפידים להתחשב בי. בנוסף, מאפשרים פה גמישות בשעות העבודה וצבירת ידע וניסיון בתחום

לוקחת חלק בפרויקטים משמעותיים

במהלך העבודה שלה נהנית ברכי מחשיפה לעולמות מקצועיים טכנולוגיים רבים וחדשנות בעולמות הדאטה והמחקר, מה שהופך את Deliotte למקום עבודה מפרה במיוחד. אבל זה לא רק זה: "יחס הפירמה לעובדים הוא מכבד וסובלני כלפי כולם, יש פה גיוון והכללה. כשומרת כשרות, תמיד מקפידים להתחשב בי", היא מספרת. "מאפשרים פה גם גמישות בשעות העבודה וצבירת ידע וניסיון בתחום".

חוץ מזה שהיא ממש אוהבת את העבודה שלה, מה שמשאיר אותה ב-Deliotte הוא האנשים, ולכן לא מפתיע שהעבודה מהבית בתקופת הקורונה הייתה לה קשוחה בהתחלה. "אני אמא לשתי בנות בגילים מאתגרים, אבל התרגלנו ולמדנו לאזן את הימים והשעות, לנצל את האופציה ואפילו לאהוב ולרצות להמשיך לעבוד ככה לפעמים", היא משתפת.

כדי להקל על העובדים, הפירמה סיפקה להם תקציב לקניית ציוד משרדי לבית. "אני התחדשתי במסך מחשב שווה", מספרת ברכי. "בנוסף, הקפידו על שיחות שבועיות עם המנהלים".

בילדותה חלמה ברכי לעבוד בעבודה שתורמת לחברה הישראלית, "ואכן יום יום אני זוכה לקחת חלק בפרויקטים משמעותיים ותורמים, במיוחד בימים אלה, כמו מתן ייעוץ ועזרה בקבלת החלטות למשרדים ממשלתיים על סמך דאטה". 

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך? Sql ופייתון (jupyter)

אתם בן אדם של בוקר או לילה? גם וגם למען האמת. אני אוהבת לקום מוקדם ולישון ולעבוד עד מאוחר, לנצל את הזמן

מה הדבר הראשון שאת עושה בהגעה למשרד? קפה חזק לצד שיחת בוקר עם קולגות מול נוף הים

לאיזה אתר את נכנסת על הבוקר? חדשות – להתעדכן במצב הקורונה, סגרים וכו'

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

מה את אוהבת לעשות מחוץ לשעות העבודה? לצבור חוויות עם הבנות שלי וכמובן שופינג

באילו אוזניות את משתמשת? Jabra75T - מומלץ

איפה את מנהלת את המשימות? teams

עובדים נוספים

יורי איבנוב

ארכיטקט ראשי, Deloitte Digital

מעיין סיפסר

מיישמת בכירה בפרקטיקת ה-Salesforce ב-Deloitte Digital

ששיאל סעדון

מוביל צוות פיתוח תוכנה בפרקטיקת ניהול ידע (KM)