• businessתחום:ייעוץ, יישום והטמעה של פתרונות טכנולוגיים
  • peopleמספר עובדים:1000+
  • access_timeשנת הקמה:1845
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

לין אלחדף

יועצת מוצר ו-UX בכירה, Deloitte Digital

אחראית על הובלה של תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית מקצה לקצה עבור לקוחות הפירמה

מעיין סיפסר

מיישמת בכירה בפרקטיקת ה-Salesforce ב-Deloitte Digital

גיא גולדשטיין

מיישם SAP בפרקטיקת הטכנולוגיה

שותפים מלאים לתהליכי פיצוח ויישום של מוצרים דיגיטליים

מסלול הקריירה של לין מוכיח שתמיד כדאי להישאר סקרנים, גם אחרי שהחלטתם מה אתם רוצים לעשות בחיים. יש לה תואר ראשון במדעי הקוגניציה, מדעי המוח ופסיכולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני בפסיכולוגיה חברתית מהמרכז הבינתחומי הרצליה. "שני דברים הובילו אותי לתחום המוצר וה-UX", היא מספרת, "הראשון הוא פרקטיקום באסטרטגיית מיתוג והתנהגות צרכנים שעשיתי בתואר השני, שחשפה אותי לחשיבות שיש לפסיכולוגיה בעולם השיווק והצרכנות. השני הוא עבודה בקרן הון סיכון שמשקיעה בסטארטאפים שבה נחשפתי לחדשנות, לטכנולוגיה ולמוצר. חיפשתי מקצוע שיאחד בין שני העולמות ומקריאה אינטנסיבית באינטרנט הגעתי לתחום ה-UX".

לין נמצאת בתפקיד כבר שנה וחצי, והוא כולל הובלה של תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית מקצה לקצה עבור החברות הכי גדולות במשק: "ממחקר ואסטרטגיה, דרך פיתוח ובחינה של קונספטים מוצריים ועד לאפיון מפורט וליווי של תהליכי עיצוב ופיתוח", היא מפרטת, "למעשה, אנחנו לא מייעצים אלא שותפים מלאים לתהליכי פיצוח ויישום של מוצרים דיגיטליים".

החלקים שהיא הכי אוהבת בעבודה הם הגיוון הרב בסוגי הפרויקטים, העבודה עם תעשיות שונות, מוצרים דיגיטליים מגוונים, צוותים מולטי דיסציפלינריים, וכתוצאה מכל אלה - ההזדמנות להביא לשולחן קשת של יכולות וכישורים. 

אני נהנית מהגיוון הרב בסוגי הפרויקטים - העבודה עם תעשיות שונות, מוצרים דיגיטליים מגוונים, צוותים מולטי דיסציפלינריים. התוצאה של כל אלה היא ההזדמנות להביא לשולחן קשת של יכולות וכישורים

Deloitte Digital רחוקה מתדמית הקורפורייט שרוב האנשים מצמידים לה. אנחנו מחולקים לצוותים קטנים ומשפחתיים ומקבלים המון אחריות, אמון וחופש ניהולי ויצירתי. יש פתיחות רבה ותמיכה ברעיונות וביוזמות

בית הספר הטוב ביותר לתחומי הביזנס, הטכנולוגיה והדיגיטל

אם תשאלו את לין, יש סט מסוים של תכונות שנדרש כדי למלא את התפקיד המעניין הזה: "צריך הבנה רחבה בביזנס, טכנולוגיה, מחקר וחוויית משתמש, תוך יכולת להחליף כובעים בהתאם לסוג ולשלב הפרויקט", היא אומרת ומוסיפה: "דרושה גם יכולת לראות את התמונה הגדולה אבל גם לרדת לפרטים, יכולת הקשבה טובה (ללקוחות, ליוזרים, לקולגות, למנהלים) וסקרנות לצלול לעולמות תוכן חדשים".

יש כמה דברים שמייחדים את הפירמה, לדעתה. "יש פה הזדמנות לעבודה צמודה עם בכירים בתעשייה ולקיחת חלק בהחלטות ובמיקודים אסטרטגיים של הלקוחות שלנו, חיבור ישיר למומחים בינלאומיים מ-Deloitte הגלובלית בתחומים מגוונים ומתודולוגיות עבודה מהשורה הראשונה", היא אומרת. 

"זה בית הספר הטוב ביותר לתחומי הביזנס, הטכנולוגיה והדיגיטל והעבודה היא עם אנשים מוכשרים ומדהימים ברמות", היא עונה לשאלה כיצד הייתה ממליצה לחברים לבוא לעבוד איתה. "Deloitte Digital רחוקה מתדמית הקורפורייט שרוב האנשים מצמידים לה. אנחנו מחולקים לצוותים קטנים ומשפחתיים ומקבלים המון אחריות, אמון וחופש ניהולי ויצירתי. יש פתיחות רבה ותמיכה ברעיונות וביוזמות".

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך? Miro, Monday, Sketch, InVision

לאילו פודקסטים את מאזינה? ניהול מוצר גרסת הבמאי, "Mixed methods", "חיות כיס"

איזה סגנון מוזיקלי את מעדיפה לשמוע בזמן העבודה? אינסטרומנטלי 

את בן אדם של בוקר או לילה? בוקר

האם יש לך חיית מחמד שאת נוהגת להביא למשרד? יש לי כלבה בשם ואלקה וחתולה בשם לוצ'יה. הן לא באות איתי למשרד לצערי, אבל מתכרבלות רבות בעבודה מהבית

מה הדבר הראשון שאת עושה בהגעה למשרד? קפה

מה האתר הראשון שאת נכנסת אליו בבוקר? Muzli 

מה את אוהבת לעשות מחוץ לשעות העבודה? יוגה, סרטי אנימציה יפניים ועיצוב הבית (כל חודש מחדש)

מה המקום הכי אהוב עלייך במשרד? חדר הישיבות הקטן עם הנוף לים

באילו אוזניות את משתמשת? איבדתי שני איירפודס בחודש אחד, עד שאתאושש מהאובדן אשאר עם אוזניות כבל בשקל

עובדים נוספים

ברכי צוקרבר

מנהלת צוות לקוחות ופרויקטים, Deloitte Analytics

יורי איבנוב

ארכיטקט ראשי, Deloitte Digital

עומרי רפאלי

יועץ בכיר בצוות Threat Detection & Response במרכז הסייבר

דנה נגרי שחם

מנהלת בצוות Technology, Strategy and Transformation

ששיאל סעדון

מוביל צוות פיתוח תוכנה בפרקטיקת ניהול ידע (KM)