• businessתחום: Developer Tools, Internet, Mobile, Web Design
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2009
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

חן בן עמי

Product manager and UX/UI designer

חן עוסקת בעיצוב, אפיון וניהול המוצר בצוות ה- Product, מאפיינת ומעצבת יכולות חדשות כדי לאפשר ללקוחות לבנות אתרים יפים ומהירים יותר.

טל לוי

QA Engineer

נועה אקר

BI Developer

Video Preview

בתפקיד שלי יוצא לי לעבוד על פרויקטים שונים, וכבת למזל תאומים אני תמיד שמחה שיש לי גיוון

חשוב לשמור על גמישות

חן, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר, הצטרפה לדודא לפני  שלוש שנים כמעצבת צעירה בצוות ה-UI והתעסקה בעיקר בבנייה ועיצוב של טמפלטים במערכת של דודא.

עם הזמן היא התקדמה וכיום היא עוסקת בעיצוב, אפיון וניהול המוצר בצוות ה-Product, ועובדת על פרויקטים גדולים שקשורים למערכת שפיתחה החברה.

"התפקיד שלי משלב שלושה דברים שאני אוהבת", מספרת חן, "UI, כלומר לדאוג שהמערכת והאתרים שלנו תמיד נראים מעודכנים ויפים; UX, ליצור חוויית משתמש טובה למשתמשים של דודא ולאתרים שבנויים על המערכת שלנו; ו-Product management - כלומר אחריות על המוצר משלב האפיון, העיצוב והפיתוח ועד המעקב של השימוש ושל החשיפה של המוצר אחרי שהוא עולה לאוויר". לדבריה, כבת מזל תאומים, הגיוון בתפקיד הוא בדיוק מה שהיא צריכה ומה שגורם לה  להגיע בשמחה לעבודה.

בחברה חן עובדת צמוד לצוותי הפיתוח ואחראית על כל הוידג׳טים שדודא מוציאה מההגדרה הראשונית ועד שעולים לאוויר. . כיצד מסתדרים מעצבת ואנשי פיתוח? "צוות המוצר בא במגע עם כל הצוותים ולכן חייבים להקפיד על תקשורת טובה במהלך העבודה", היא מספרת, "חשוב לשמור על גמישות, כי לפעמים צריך לחזור לשולחן השרטוטים ולתכנן מחדש. הגמישות חשובה לצד לתשומת לב רבה לפרטים וליכולות העיצוב של האתר - השילוב בניהם יוצרים תהליך עבודה תקין, מוצר איכותי וחסר תקלות.

לכולם יש השפעה על המוצר

חן מרוצה מהתפקיד שלה ושואפת להמשיך לעבוד על פרויקטים גדולים ובעלי השפעה רחבה ולהמשיך לתת מהידע והניסיון שלה למעצבים חדשים בדודא. אחד הדברים שגורמים לה להנות מהיום יום שלה בדודא היא הרגשת הממשפחתיות והשיתוף שכולם מכירים את כולם״, היא אומרת, ״לכולם יש השפעה על המוצר ודברים זזים מהר בלי יותר מידי בירוקרטיה".

חן נותנת כדוגמה את העובדה שה- CTO ומייסד החברה יושב עם כולם בopen space עם כולם. "אין דלתות, תרתי משמע. אין שעון נוכחות וכל אחד נמדד על פי התוצאות. זה מראה שסומכים פה על העובדים. יש שיתוף מלא של כל  הפרטים הכלכליים אחת לרבעון, מה שנותן תחושה של שותפות אמיתית".

חן מספרת שהחברה דואגת גם לדברים הקטנים שמשנים: ימי כיף, פעילויות חברתיות  (בעיקר כאלה שמשלבות הרבה אוכל)., תן ביס, תנאים טובים ומשרד כיפי.

פשוט כיף פה! זה open space, אז כשמישהו מספר בדיחה כולם צוחקים. אין גבולות , ואין סודות. זה ממש לא מרגיש 'עבודה'

Video Preview

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך? Sketch + Zeplin + Flinto + invision + Slack +Jira

אילו אפליקציות/ תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? Dribble/Behance, Muzli, Pushbulle

באילו אפליקציות/ תוספים את משתמשת כדי לנוח מהעבודה?Netflix

תחביב? בחורף - סנובורד. חולה על הים- כל השנה. בקיץ האחרון התחלתי גם התחלתי לגלוש גלים וזה מדהים

המקום הכי אהוב במשרד? מול הים

איזה חוק - כתוב או לא כתוב - קיים בעבודה (למשל לא לחמם דגים במיקרו), ואיזה חוק חסר לדעתך? הבנתי שקשה לאנשים עם קילוף קלמנטינה בחלל ציבורי, אז עושה את זה רק בסתר. חוץ מזה, חייבים חוק נגד הפעלת מזגן על טמפרטורה נמוכה וסנקציות נגד שימוש במכשיר שהוא אינו mac

עובדים נוספים

רוני שפירא

Director of R&D

ג'ורדן שלי

Program Manager & Agile Coach

רותם ברדה

מנהלת HR

יואב פורת

Dev Lead

יערה שמיטמן נמני

Account Success Manager

עידן ענטין

Front End Developer

אמיר גלט

Co Founder & CTO

משרות פתוחות ב-Duda