• businessתחום:Software
  • peopleמספר עובדים:250-500
  • access_timeשנת הקמה:2016
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

אביב אומפלט

Product Manager

מנהל המוצר ויצירת התוכן עבור הספרייה של אלמנטור

יפעת משולם

Recruitment Team Leader

קובי זלצברג

Development Team Leader

Video Preview

החיבור הנכון בין עיצוב לטכנולוגיה

מסלול הקריירה של אביב, מנהל מוצר באלמנטור, אינו שגרתי: הוא למד לתואר ראשון בעיצוב פנים ועסק בתחום כמה שנים, אחר כך עשה הסבה לעיצוב גרפי - ומשם בחר להשתלב בעולם הדיגיטל ולפתח קריירה בתחום ההייטק. אביב צבר ניסיון בעיצוב ובנייה של אתרים ודפי נחיתה בקוד פתוח באמצעות וורדפרס, ומרגיש שהיום הוא נהנה מהידע הרחב שצבר לאורך הדרך:  "זו הייתה הכנה לתפקיד הנוכחי, אשר דורש הבנה מלאה באלמנטור, בבניית אתרים ובאופן שבו עושים את החיבור הנכון בין עיצוב לטכנולוגיה", הוא אומר. 

תפקידו הראשון באלמנטור היה כמעצב דיגיטל: "התחלתי לעבוד על פרויקט של בניית טמפלטים למשתמשים שלנו", הוא מספר, "היום אני מתעסק במגוון תחומים, כגון הדרכות אלמנטור, בניית טמפלטים לפיצ׳רים חדשים ועוד. כל אלה עזרו לי להתמקצע ולהבין את ליבת הפעילות של החברה ואספקטים רחבים יותר בפעילות שלה".

תחום האחריות הנוכחי של אביב הוא ניהול המוצר ויצירת התוכן עבור הספרייה של אלמנטור. הוא מנהל את הצוות שמאפיין ובונה את הטמפלטים, שבעזרתם הלקוחות בונים את האתרים שלהם. "אנחנו מאפיינים איך ייראה אתר, מעצבים ובונים אותו", הוא מספר, "בתחילת השנה החלטנו להציע ללקוחות אתרים שלמים, ולא רק עמודים בודדים. הצוות גדל מעובד אחד או שניים ל-8 אנשים - שחושבים על המשתמשים ומאפיינים עבורם אתרים".

בתחילת השנה החלטנו להציע ללקוחות אתרים שלמים, ולא רק עמודים בודדים. הצוות גדל מעובד אחד או שניים - ל-8 אנשים שחושבים על המשתמשים ומאפיינים עבורם אתרים

אביב אומר כי מה שמאפיין את העבודה באלמנטור הוא תחושת החופש - חופש בתור עובד ובתור יוצר להביע את דעתו ולהשפיע

חופש פעולה מקצועי ויצירתי

אביב מתאר את תהליך העבודה: "אנחנו עושים מחקר שוק, מקבלים דאטה מהמשתמשים שלנו לגבי הצרכים שלהם ומתחילים לפרק את כל המידע הזה לנושאים ותתי-נושאים. אנחנו עושים אפיון מלא של כל הדפים באתר ושל החלקים השונים בכל דף. למשל, במהלך תקופת הקורונה ראינו דרישה גדולה לאתרי קורסים אונליין, ויצרנו במהירות טמפלט מתאים. אנחנו בונים גם אתרים שנועדו כדי להציג את הפיצ'רים של אלמנטור". 

התפקיד של אביב אינו מסתיים בעיצוב הטמפלטים, והוא אחראי גם לכך שהמשתמשים יבינו מהי הדרך הנכונה להוריד אותם ולהפיק מהם את המרב. "כל משתמש לומד מהי הדרך הנכונה לבנות אתר באלמנטור, ואנחנו פה בשביל לעזור לו להתפתח ולהתמקצע. התפקיד שלי בתור מנהל מוצר מצריך הבנה עמוקה של כל התחומים ויכולת לחבר בין כל חלקי הפאזל", הוא אומר.

החלק שאביב הכי אוהב בעבודה שלו הוא תהליך היצירה: "זה תמיד היה חלק ממני. יש משהו מרגש בהתנעה של פרויקט מההתחלה, כשהכול עוד בראש, ולאט לאט לראות אותו קורם עור וגידים והופך להיות מוצר ממשי שמיליוני משתמשים נעזרים בו ויוצרים בזכותו אתרים. אין תחושת סיפוק גדולה מזו".

אביב אומר כי מה שמאפיין את העבודה באלמנטור הוא תחושת החופש - חופש בתור עובד ובתור יוצר להביע את דעתו ולהשפיע; יחד עם הבנה אמיתית שהעבודה צריכה להתנהל לצד החיים האישיים של העובדים, מבלי לפגוע בהם. "אין שעת הגעה מוגדרת שבה חייבים להיות במשרד, ובתור מי שלא גר בתל אביב זו ממש מתנה״, אביב מוסיף. ״חוץ מזה, אני כבר שנתיים עובד פה ומעולם לא הייתה לי שביזות יום א׳".

אביב מוסיף כי כל אלה, לצד היחס החם לעובדים, האווירה המשפחתית והמלוכדת והיכולת להתפתח אישית ומקצועית, גורמים לו להגיע לעבודה עם חיוך. "מעבר לכל ההטבות והפינוקים השונים - אלמנטור יוצרת שינוי ומהפכה בעולם האינטרנט, ומי לא היה רוצה להיות חלק ממהפכה?"

אביב משוכנע שאלמנטור תמשיך לצמוח ולספק למשתמשים חבילה רחבה יותר של מוצרים, שיאפשרו להם למצוא מענה לכל הצרכים שלהם במקום אחד.

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך? ניהול משימות בעזרת Monday, תקשורת בין מחלקות בעזרת Slack.

איזו מוזיקה אתה אוהב לשמוע בזמן העבודה? זה משתנה בהתאם למצב הרוח, אבל בדרך כלל מוזיקת House שעוזרת לי לרגע אחד להתנתק ולהתרכז במשימות.

אתה איש של בוקר או לילה? לילה.

האם אתה מביא חיית מחמד למשרד? יש לי את אופק ואיתן, הכלבים המדהימים שלי. אם אני אביא אותם לעבודה, כנראה שאף אחד לא יעבוד וכולם ישחקו איתם. הם עד כדי כך חמודים.

מה הדבר הראשון שאתה עושה במשרד בבוקר? פותח אותו. אני מגיע ראשון למשרד מוקדם בבוקר, פותח את כל הדלתות ומתחיל את יום העבודה.

מהו המקום הכי אהוב עליך במשרד? בדיוק עברנו למשרדים חדשים, אז עוד לא החלטתי מהו המקום האהוב עליי. אבל אם נסתמך על ניסיון העבר - לשבת על פופ בצורת ארנב ולעבוד.

באילו אוזניות אתה משתמש? AirPods Pro.

טמפרטורה אידיאלית במזגן: כמה שיותר קר.

עובדים נוספים

שילה איש ימיני

Product Manager

מעיין נונה לזרוביץ

Web Designer

משרות פתוחות ב-Elementor