• businessתחום:Software
  • peopleמספר עובדים:250-500
  • access_timeשנת הקמה:2016
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

שרה בוכינגר

Data Developer

אחראית על בניית מודלים להנגשת מידע עבור עובדי חברה

מעיין נונה לזרוביץ

Web Designer

אביב אומפלט

Product Manager

מידע שמשפיע על כל ההחלטות 

שרה, שהגיעה לישראל לפני 6 שנים, מספרת כי בתור ילדה לא יכלה לדמיין את המקום שבו היא נמצאת היום. "החיים הובילו אותי לכאן ואני מלאת תודה על כך", היא אומרת, "זה רק מוכיח שצריך להיות פתוחים להפתעות".

אחרי שסיימה לימודי כלכלה וניהול, שרה עבדה במקומות שסיפקו לה את ההזדמנות להשתלב בעולם הדאטה ולהכיר אותו מקרוב. שרה הצטרפה לאלמנטור לפני כשנה. "באלמנטור לא מסתכלים על התארים, אלא באמת נותנים פה צ'אנס לאנשים מכל הגוונים של החברה״, היא אומרת, ״מבחינת החברה – אם יודעים את העבודה, כל השאר פחות משנה. אני למשל לא למדתי תכנות או מערכות מידע, והגעתי לכאן עם שנתיים וחצי ניסיון בתחום ה-BI".

את התפקיד שלה שרה מגדירה כליווי כל התהליך שעובר הדאטה - מהשלב בו הוא נוצר ועוד לנקודות הקצה. "כרגע אנחנו צוות של 3 אנשים שאחראים על כל הדאטה בחברה, ואנחנו צפויים לגדול. כמו בכל חברה כמעט, אלמנטור כל הזמן מייצרת נתונים על המוצר ועל איך הלקוחות משתמשים בו. ביומיום אני מקבלת המון מידע גולמי וצריכה לנקות אותו, לבנות מודל שיהיה אפשר לתחקר, ולעבד ולהנגיש את המידע עבור המחלקות השונות בחברה, כדי שהם יוכלו להפיק ממנו מסקנות ולפעול על פיהן".

שרה מספרת שיש אחריות גדולה במחלקה שלה, כיוון שהמידע שהם מעבדים חייב להיות מדויק, עדכני ומשקף את המציאות. "יש שני אתגרים עיקריים בעבודה: הראשון הוא הסנכרון. אנחנו עובדים עם כמה מחלקות, וכל אחת מהן מסתכלת על המידע באופן אחר, אבל בסוף הכול צריך להתכנס לאותו מקום. אני צריכה להבין מה בדיוק כל אחד רוצה, לפעמים אני צריכה לבנות כמה מדדים שיתאימו לכל מחלקה ולפעמים מספיק מדד אחד״.

"אתגר אחר הוא העדכון השוטף", היא מוסיפה, "מדובר בהמון מערכות שמסתנכרנות בנקודה אחת. לפעמים הן קורסות, ואז נוצר עיכוב והכלים שהצוות בנה לא זמינים למחלקות. מכיוון שהמידע חייב להיות מדויק מאוד ובגלל ההשפעה שלו על כל ההחלטות בהמשך, חשוב לוודא שכל המידע באמת משקף את המציאות. אם למשל רואים הרבה מכירות בחנות שלנו, צריך לדעת אם זו בעיה במערכת או שזו אכן המציאות".

באלמנטור, אם יודעים את העבודה אז כל השאר פחות משנה. אני למשל לא למדתי תכנות או מערכות מידע, והגעתי לכאן עם שנתיים וחצי ניסיון בתחום ה-BI

לאלמנטור יש חזון ברור: להפוך את הלקוחות והעובדים לקהילה אחת גדולה, כזו שחבריה חולקים תחושת גאווה על כך שהם חלק מהדבר המיוחד הזה

לעובדים יש המון מקום להתפתח וללמוד

שרה מספרת כי העובדה שאלמנטור מבססת את האסטרטגיה שלה על דאטה מעודכן ומצליחה לענות על צורכי השוק, מעניקה לה תחושת הישג אדירה והרגשה שלעבודה שלה יש ערך מוסף אמיתי. היא מוסיפה כי התפקיד שלה דורש איזון בין שני דברים מנוגדים לכאורה - לראות את התמונה הכוללת ולרדת לפרטים הקטנים. בנוסף, הוא דורש גישה מובנית לפתרון בעיות ומתודולוגיית עבודה סדורה.

במציאות כל כך דינמית ובעולם שעובר שינויים מרחיקי לכת, שרה משוכנעת שאלמנטור תמשיך לפרוח, הודות לחשיבה מחוץ לקופסה וליצירתיות המאפיינת אותה. "הייחוד של אלמנטור הוא החזון הברור והיכולת לחלוק אותו עם העולם. החברה עושה זאת בכך שהיא מצליחה להפוך את הלקוחות והעובדים לקהילה אחת גדולה, כזו שחבריה חולקים תחושת גאווה על כך שהם חלק מהדבר המיוחד הזה".

לדבריה, מי שעובד בחברה מרגיש שהוא חלק מפרויקט משנה חיים, וזו אחת הסיבות לכך שזהו מקום עבודה מפרה ויצירתי. "זו חברה שמשקיעה משאבים אדירים על מנת לשים את העובד במרכז", היא אומרת, "יש פה את מחלקת ה-HR הכי גדולה שראיתי. יש פה אנשים שרק חושבים ועוסקים ברווחת העובדים, והאמת שהם גם מצליחים להפתיע אותנו לא מעט״.

"החברה כל הזמן מתפתחת, וגם האופק של העובדים הוא אינסופי״, מתארת שרה, ״אני מגלה המון תפקידים פה, יש המון מקומות להתפתח, לגלות, ללמוד ולהכיר. אבל באותה הנשימה מגיע גם אתגר אינסופי. בתור חברה שמצויה בצמיחה אדירה אלמנטור מספקת הזדמנויות רבות לעובדים להמשיך ולהתפתח".

עובדים נוספים

יפעת משולם

Recruitment Team Leader

שילה איש ימיני

Product Manager

קובי זלצברג

Development Team Leader

משרות פתוחות ב-Elementor