• businessתחום: Ad Targeting, Advertising, Marketing, Mobile, SaaS
  • peopleמספר עובדים:250-500
  • access_timeשנת הקמה:2009
  • pin_dropמיקום:פתח תקווה
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

גל אביב

SVP Technology

גל מנהל את כל מה שקשור לטכנולוגיה בחברה העולמית, בעיקר את מחלקות הפיתוח בישראל ובברלין.

שני ברנמילר

Strategic Partnerships Lead, EMEA & LATAM

כפיר זכריה

Product Manager

Video Preview

אני רואה את ההשקעה שלנו היום, את מה שאנחנו מפתחים, את החזון והמוצרים העתידיים ואין לי ספק שבשנים הקרובות נמשיך לראות את Fyber צומחת ומובילה בין החברות המובילות בעולם בתחומה.

הסיפור של החברה כולה

גל הוא סמנכ"ל בכיר לטכנולוגיות ב-Fyber. יש לו תואר ראשון בהנדסת מחשבים ושני תארים שניים, אחד במדעי המחשב והשני במינהל עסקים. הוא בוגר תכנית ה- Executive MBA של האוניברסיטה העברית, במסגרתה גם התמחה בקרן ההון סיכון המובילה JVP. גל הצטרף לחברה לפני יותר מחמש שנים על מנת להוביל את פיתוח הטכנולוגיה שנראתה אז כמדע בדיוני.

במובנים רבים, הסיפור של גל הוא בעצם הסיפור של החברה כולה. הוא התחיל כראש צוות כשהחברה היתה עוד סטארט אפ קטן בשם אינראקטיב. בהמשך הדרך ועם הצמיחה של החברה, תחומי האחריות שלו התרחבו והצוות הפך לכמה צוותים שעובדים תחת קבוצת ה-Backend. לאחר מכן הוא מונה ל-VP R&D באינראקטיב, ולאחר רכישתה על ידי Fyber נבחר להוביל את צוותי הפיתוח בקבוצה כולה. כיום הוא מוביל את כלל מחלקות הטכנולוגיה שמהווה כמחצית מהחברה העולמית.

"SVP Technology מנהל את כל מה שקשור לטכנולוגיה בחברה העולמית, בעיקר את מחלקות הפיתוח בישראל ובברלין. היום מדובר על סדר גודל של כ-130 מהנדסים", מספר גל. מתוקף תפקידו גל עובד שבוע בארץ ואז טס לשבוע עבודה בברלין, וחוזר חלילה. "האחריות שלי היא בראש ובראשונה ארגונית, מאחר שזה תפקיד ניהולי בכיר, ועם זאת המרכיב הכי חשוב זה הטכנולוגיה והחזון הטכנולוגי שלנו - איך אנחנו ניגשים לאתגרים, איך אנחנו בונים את התשתיות שלנו ועוד". 

תחום שיש בו המון אתגרים

מה שגל הכי אוהב בתפקיד שלו זה את האתגר הטכנולוגי. "אנחנו פועלים בתחום ה-Ad Tech", הוא אומר, "זה תחום שיש בו המון אתגרים, הן מבחינת הקצב והמהירות של הדברים והן מבחינת כמויות הדאטה והאתגר של לייצר מהן תובנות בעלות ערך. יש המון עבודת אלגוריתמיקה, machine learning ביג דאטה, וכמובן פיתוח ב- Scale על תשתיות אלסטיות לחלוטין. האתגר וההזדמנות מדהימים ומרגשים כל פעם מחדש!".

בעתיד הלא רחוק גל מאמין שהחברה תמשיך לצמוח בזכות השימוש בטכנולוגיה מתקדמת ופיתוח מוצרים מגוונים. "הטכנולוגיה שאנחנו מפתחים היא מדהימה! בחלק גדול מהמקרים מדובר ביכולות שקשה למצוא להן אח ורע בתעשייה, בין אם ביכולת להריץ אלגוריתמי אופטימיזציה בזמן אמת על מאות מיליוני טרנזקציות בדקה ובין אם ביכולת להציג תובנות וניתוחים חיים על ביג דאטה״ , הוא אומר, "בשנים הקרובות נראה את Fyber כאחת החברות המובילות בתחום ".

יש ב-Fyber שילוב נדיר של אווירה סטארטאפית, שקיימת עוד מ- Inneractive, מגובה ביתרונות של חברה ציבורית גדולה ויציבה

Video Preview

עוד כמה שאלות...

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? Architecting for Scale, Site Reliability Engineering, Effective Java, The Phoenix Project

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? קפה שחור

בלוגים מקצועיים שהם חובה לכל קולגה: LinkedIn Engineering

תחביב? שחיה

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? הרוב בראש, חלק ב- Google Keep

עובדים נוספים

נירית גיברלטר

Director of Customer Success

יפעת שריפי

QA Engineer

ערן שמש

Data Engineer

מיכאל וינר

Data Science & BI Tech Lead