• businessתחום:Fintech
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:1983
  • pin_dropמיקום:הוד השרון
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

שיר מאיר לדור

Data Science Team Leader

התפקיד של שיר כולל ניתוח נותנים באמצעות בינה מלאכותית על מנת לעזור ללקוחות החברה לנהל עסקים קטנים, לשלם מיסים ולנהל את חשבון הבנק בצורה יעילה וחסכונית.

נורית לאמי

Product Analytics Manager

גילת לאפין

Software Development Manager

Video Preview

אנחנו לא נמדדים על כמות השעות שלנו במשרד, אלא על הביצועים שלנו

נהנית להיות Hands On

לשיר יש תואר שני בהנדסת חשמל מאוניברסיטת בן גוריון, היא הצטרפה לחברה לפני קרוב לשנה ומנהלת צוות של ארבעה עובדים.

התפקיד שלה כולל איסוף ושימוש בנתונים פיננסיים של לקוחות החברה על מנת לייצר בינה מלאכותית שתוכל לעזור להם לנהל עסקים קטנים, לשלם מיסים ולנהל את חשבון הבנק בצורה יעילה וחסכונית. כמו כן, בתור ראש הצוות שיר אחראית מתן תמיכה מקצועית, ניהול ומעקב אחר פרויקטים ויצירת אפשרויות קידום עבור אנשי הצוות. 

סדר היום שלה די עמוס וכולל המון פגישות עם הצוות, ישיבות אחד על אחד ופגישות עם לקוחות הצוות בנוגע לפרוייקטים.

כשיש לה קצת זמן, שיר נהנית לכתוב קוד ולהיות יותר Hands On בפרויקטים מסוימים. "התפקיד שלנו הוא מחקר של Data ופיתוח אלגוריתמים שלומדים ממנו", היא מספרת, "הצוות שלי מפיק מתוך ה-Data, כלומר הנתונים שיש לנו בחברה, תובנות חכמות שיעזרו למשתמשים שלנו לחסוך כסף, ואף לנהל את העסקים שלהם בצורה יעילה יותר. חוץ מזה, אני מובילה פרויקטים, מגדירה אסטרטגיה עבור הצוות וגם עוזרת לאנשים מבחינה מקצועית, במידת הצורך".

Employees First

שיר נהנית לפתור בעיות מורכבות באמצעות נתונים ואוהבת את עבודת הצוות המשותפת. לדעתה, התכונות הכי חשובות עבור מישהי בתפקיד שלה הן: סקרנות, יכולת ורצון לחקור לעומק בעיות, יכולת לכתוב קוד, יצירתיות וכושר למידה עצמית, הבנה בסטטיסטיקה ובמודלים של machine learning, הבנה עסקית, יכולת טכנית וגם יכולת לתקשר וליצור קשרים עם אנשים בחברה. 

שיר מאמינה שיש מגוון מרכיבים שהופכים את Intuit לחברה ייחודית: "מה שמיוחד כאן זו הגישה שאומרת Employees First. שמים דגש על העובדים, על ההתפתחות שלהם, על ההעצמה שלהם, גם מבחינה אישית וגם מבחינה מקצועית. יש כאן רצון כן וחזק שכל עובד כאן יהיה מרוצה בתפקיד שלו". 

Video Preview

Intuit שמה דגש על קידום ושילוב נשים בתפקידי מפתח ניהוליים וטכניים

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך? אנחנו כותבים קוד בפייתון, משתמשים בספריות של Data, סטטיסטיקה ו- machine learning, deep learning כגון scikit-learn, scipy, pandas, keras, tensorflow וכו׳

 לאילו פודקסטים את מאזינה? The data skeptic, הוא פודקסט מצויין המכיל פרקים עם ראיונות עם מומחי Data וחוקרים שונים, וכן פרקים קצרים המסבירים מושגים ב-Data Science בפשטות. חוץ מזה יש פודקסט הסוקר את תעשיית ה-Data Science בישראל (בעברית) אותו אני מקליטה ביחד עם ענבר נאור – unsupervised. בכל פרק אנחנו מראיינות חוקר מהאקדמיה או חוקר Data מהתעשייה ושומעות על עבודתו ועל סוגיות שמעניינות אותו ואותנו בתחום

 איזה פלייליסט את שומעת בזמן העבודה? אני אוהבת לשמוע מוסיקת ג׳ז בעבודה. לדוגמה – אבישי כהן הקונטרבסיסט והטריו שלו

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך? ״מאחורי המספרים״ (hidden figures) סרט על נשות המחשב הראשונות בנאסא. קבוצת נשים אפרו אמריקניות מוכשרות ואמיצות שפרצו את תקרת הזכוכית וזכו לעבוד ביחד עם המהנדסים של נאס"א על אחד המבצעים הגדולים בהיסטוריה - השיגור של האסטרונאוט ג'ון גלן לחלל. סרטים על כוח נשי ועל אנשים ונשים שלא פוחדים לחשוב מעבר ולפרוץ את הנורמות המקובלות נותנים לי השראה

עובדים נוספים

בן בן-שיה

Java Developer at Platform Team

מורג חדד

Software Developer

גלב קסלמן

Principal Software Engineer, Security

עידו מינץ

Data Scientist

חאלד דג'ש

Senior QA Automation Engineer

אורי וינשטיין

Business Operations Manager

גלית אורן

Software Development Manager

חסן דרויש

QA Automation Engineer

לירון היימן

Data Scientist