• businessתחום: Delivery, Food Delivery, Internet, Marketplace
  • peopleמספר עובדים:250-500
  • access_timeשנת הקמה:2000
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

דימה קרפוב

Payment Services Squad Lead

מסעדה מומלצת: ניני האצ׳י

ליאת קקון

Team Lead Takeaway POS

דורון סגל לבקוביץ

מפתח פרונטאנד בצוות TakeawayPay

להיות מומחים בכל תחום שנוגעים בו

דימה, בוגר תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה ותואר שני במנהל עסקים, עובד בחברה כבר 10 שנים. הוא הגיע בעקבות תומר פפר, ה-CTO, אותו הכיר במהלך שירותם הצבאי. ״כשהצטרפתי למחלקת הפיתוח, תומר עבד פה כבר 3 שנים״, מספר דימה.

עם הזמן הוא התקדם לתפקיד ראש צוות ולאחר מכן לתפקידו הנוכחי, הכולל ניהול והובלה של הצוות האחראי על מנגנון ה-Payment של Just Eat-Takeaway. גם חלק גדול מה-Backend והאינטגרציות נמצאים תחת אחריות הצוות, ובעצם ״כל הלוגיקה והמנגנון שעובד כשמשלמים בכרטיס תן ביס״, כפי שדימה מסביר.

העבודה של הצוות מספקת ומאתגרת: ״אנחנו יושבים על תשתית ענן של Azure ואחראיים על מערכות שיש להן טראפיק מאוד, מאוד גדול גם של משתמשים וגם של טרנזקציות. בסוף עובר פה כסף במערכות. אז יש לנו מצד אחד אתגר לשמור שהדברים הקיימים יעבדו ומצד שני, כל הזמן לחדש במערכת שצריכה להיות 100% אמינה וחסינה״, דימה מפרט.

הצוות עובר בתקופה האחרונה, לדברי דימה, תהליך התמקצעות בנישות תכנות ספציפיות: ״חשוב לנו להיות מומחים בכל תחום שאנחנו נוגעים בו - טכנולוגיות הפרונט האחרונות והעכשוויות, ה-Backend, הדאטה בייס וכמובן בתשתית הענן שלנו. כל תחום בפני עצמו״.

כדי לממש את החזון, החברה מגייסת לצוות אנשים בעלי ידע וניסיון, שיכולים ללמד את העובדים האחרים דברים חדשים ולסייע להם להשתפר ולהתמקצע.

דימה מעיד שהוא אוהב את ההתעסקות בליבה של המערכות ובפרט מערכת הסליקה. ״באופן כללי אני אוהב לגעת ב-CORE ביזנס ונקודות עם חשיבות ואימפקט גדול. זו מערכת רגישה מאוד וברור שלכל בעיה יש השפעה על החברה ועל המשתמשים״, הוא אומר.

כדי להצליח בתפקיד דימה צריך היכרות והבנה מעמיקה של הנישה הטכנולוגית והאופן בו דברים עובדים. ״זה לא תמיד קיים מ-day one אבל צריך להיות מישהו שרוצה להגיע לשם״, הוא אומר. בנוסף, דרושה לדבריו תחושת אחריות, ״כי אנחנו מתעסקים במערכות מאוד רגישות״. גם תשוקה, עניין ורצון ללמוד ולהתעמק בדברים הם נקודות חשובות.

״עם כניסתה של Just Eat Takeaway לישראל נפתחו המון הזדמנויות חדשות ואנחנו בתנופה מדהימה״, אומר דימה. ״החזון הוא לקחת את הטכנולוגיות והמוצרים שלנו לשווקים חדשים, לפתוח דלתות, לגדול ולחדש וכל הזמן להשתפר במה שאנחנו עושים״. באופן אישי, דימה אומר שהוא רוצה לגדול ולהתפתח עם החברה ולהתקדם בנישה הניהולית בתחום הטכנולוגי. ״מאוד חשוב לי לדעת שגם האנשים שכאן יקבלו הזדמנויות ויתפתחו למקומות טובים ומעניינים״, הוא מוסיף.

סקרנים? הציצו בעמוד המשרות שלנו

חשוב לנו להיות מומחים בכל תחום שאנחנו נוגעים בו - טכנולוגיות הפרונט האחרונות והעכשוויות, ה-Backend, הדאטה בייס וכמובן בתשתית הענן שלנו. כל תחום בפני עצמו

המוטו ׳אם זה לא שבור אל תתקן את זה׳ לא קיים פה, אנחנו כל הזמן מחדשים, שוברים ועושים מחדש

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? היום אנחנו הולכים מאוד בכיוון של microservices, מפרידים דברים וקומפוננטות, כותבים הרבה APIs ומשקיעים הרבה מחשבה בארכיטקטורה נכונה ושיקולי scalability ו-maintainability וכמובן "To keep things simple".

הפרונט בנוי בטכנולוגיות, frameworks והספריות החדשות ביותר בגרסאות האחרונות (angular, react). בשרת, כל דבר חדש שאנחנו בונים נעשה בטכנולוגיות האחרונות והעדכניות ביותר - Microservices, .NET Core, קונטיינרים, אסינכרוניות.

באופן כללי, חשובה לנו ארכיטקטורה נכונה של המערכת בהסתכלות קדימה. אנחנו משקיעים גם הרבה מאמץ ועבודה בתחום הדאטה בייס. שיפור ביצועים.

כל דבר פחות חדש - מעודכן לגירסאות העדכניות ביותר וגם תורו יגיע, והוא ישוכתב ויבנה מחדש. המשפט "if it ain't broken, don't fix it" - לא קיים פה.

חשוב להיות חכם ולהתאים את הפתרונות הנכונים לפני הצרכים והמגבלות של כל מערכת. לקחת את מה שהכי חם ופופולרי באותו רגע, זה לא תמיד נכון

האם אתה איש של בוקר או של לילה? בוקר. הריכוז והיעילות של הבוקר מנצחים בעיני

האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? הפורטל של אזו׳ר ו-Gmail כמובן

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

הגאדג'ט שאתה הכי רוצה לקנות עכשיו? מקלדת מכנית

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 20 מעלות בקיץ, 22 בחורף

עובדים נוספים

רועי מימון

Team Lead Data & Analytics

תמר אהרונוביץ

מנהלת מוצר ב-TakeawayPay

גיל גולדצווייג גולדבאום

Android Tech Lead

נועה ברבר סומך

Squad Lead