• businessתחום: Delivery, Food Delivery, Internet, Marketplace
  • peopleמספר עובדים:250-500
  • access_timeשנת הקמה:2000
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

ליאת קקון

Team Lead Takeaway POS

מסעדה מומלצת: זוזוברה

גיל גולדצווייג גולדבאום

Android Tech Lead

דורון סגל לבקוביץ

מפתח פרונטאנד בצוות TakeawayPay

חותרים להיות הכי מעודכנים מבחינה טכנולוגית

ליאת, מהנדסת תוכנה, הצטרפה לחברה בתור מפתחת Full Stack צעירה ב-2012, מיד עם סיום לימודי התואר הראשון בהנדסת תוכנה ומאז נשארה. עם הזמן קודמה לתפקידה הנוכחי. בעולם ההייטק, 8 שנים הן ותק לא מבוטל וליאת מסבירה שזה בזכות האתגרים המקצועיים, החברות הטובה והאווירה המשפחתית.

״החומר האנושי פה הוא מדהים, אנשים מוכשרים ממש וזה כיף לעבוד בסביבה כל כך מפרה. האנשים פה מאוד קרובים אחד לשני, מאוד פתוחים ויש וייב מאוד חיובי. אמנם כשהצטרפתי לחברה היינו במחלקת פיתוח עשירית ממה שאנחנו היום אבל זה ב-DNA שלנו. בפן המקצועי האתגרים הם רבים, אנחנו חותרים להיות הכי מעודכנים מבחינה טכנולוגית והגדילה גם מוסיפה אתגרים התפתחותיים בבניית התהליכים ושילוב של בעלי תפקידים שלא היו קודם לכן"

התפקיד של ליאת כולל ניהול צוות המונה כיום 4 עובדים, אנשי Front, Back & QA וגיוס אנשי צוות נוספים, תכנון וניהול משימות, review על ביצועים, ניהול לו"ז ועמידה ביעדים. ״יש לי גם לא מעט עבודה Hands on, מתוך בחירה, אני משתדלת כמה שיותר כי זה חשוב לי״, היא מוסיפה.

הצוות של ליאת הקים את המוצר, מערכת לניהול בית העסק וקופה ממוחשבת מבוססת WEB מאפס לפני כ-6 שנים, כעת הם עובדים על הדור הבא של המוצר, שוב פעם מאפס, כדי להתאים אותו לשוק האירופאי: ״אנחנו לא חוששים לשבור הכל ולבנות מחדש כדי להפוך את המוצר לתומך שפות שונות ומטבעות שונים ותומך במספר לא מבוטל של לקוחות", היא מפרטת. ״את הכל אנחנו בונים בטכנולוגיות הכי מעודכנות וחדישות: בבקאנד Dotnet ו-Dotnet CORE, בקליינט Angular 8+, RxJS , typescript, ממש טכנולוגיות הקצה, זה מאוד חשוב לנו״.

ליאת מעידה שהיא אוהבת את עניין הבנייה של מוצר מאפס, ״לתכנן כל אספקט של המוצר מקצה לקצה, ארכיטקטונית, טכנולוגית, כתיבת הקוד, יש בזה אתגר גדול וסיפוק״, היא אומרת. גם ברמה האישית האתגר בניהול אנשים והאחריות לפיתוח האישי והמקצועי שלהם.

העבודה מתרחשת, לדברי ליאת, בסביבה נעימה ובאווירה משפחתית, כשהעובדים זוכים ליחס של הקשבה תמידית ורצון לעזור, מדיניות דלת פתוחה והסתכלות בגובה העיניים. ״אפשר לראות את הקרבה במפגשים החברתיים״, היא אומרת, ״אין גורם מפריד, האווירה פתוחה, אני יכולה לפנות למנכ״ל הכי בפשטות ולנהל איתו שיחת מסדרון כיפית״.

כל זה בא לידי ביטוי בעבודת הצוות, לאנשים שעובדים פה מאוד אכפת ממה שהם עושים והמעורבות מאוד גבוהה "חשוב לנו לספק את התוצר הטוב ביותר ואנחנו כל הזמן מתייעצים והוגים רעיונות יחד כיצד להתמודד עם האתגרים". "זה גם האספקט שאני שמה עליו דגש בגיוסים, מאוד חשוב לי להביא לפה אנשים תקשורתיים, שכיף ונעים לעבוד איתם בצוות עם רצון להשפיע לא פחות מהיותם מובילים בתחומם" מסבירה ליאת.

סקרנים? הציצו בעמוד המשרות שלנו

מעניין לי. אני עובדת על מוצר שהוא סוג של סטארטאפ בתוך Just Eat-Takeaway, מבחינה מקצועית יש בו הרבה אתגרים ומקום למחשבה ויצירתיות ויש אינסוף מקומות שהמוצר יכול להתפתח אליהם וברמה האישית האתגר בניהול אנשים

שברנו את הכל ובנינו מחדש כדי להתאים את המוצר למאות מיליונים של משתמשים בשפות שונות, במטבעות שונים, בטכנולוגיות הכי חדישות ואני מחכה לראות את הדבר הזה פורץ בזירה הבינלאומית

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? מפתחים בצד שרת ב Net Core. ומשתמשים בטכנולוגיות מייקרוסופטיות על כל מה שיש למייקרוסופט להציע. המערכת hosted on Azure Cloud. בצד ה- Front End אנחנו מפתחים באנגולר 11 ,typescript , RxJS ועוד

איזה פלייליסט את שומעת בזמן העבודה? ואיפה את מוצאת את המוסיקה? spotify & YouTube mix

איזה סגנון מוזיקלי מעדיפה לשמוע בזמן העבודה? ניינטיז ובגדול כל סוג מוזיקה עד שלחברים מסביבי נמאס ☺

האם את אישה של בוקר או של לילה? בוקר בעיקר אבל הכי כיף לתכנת בלילה

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? קפה!

בלוגים מקצועיים שהם חובה לכל קולגה? Medium.com, הבלוג של Minko Grchev ועוד

תחביב? אני קוראת ספרים, ציור, אוהבת בינג'ים של סדרות

טמפרטורה אידיאלית במזגן? תלוי באיזה צד של המשרד אתה נמצא ;) הספייס מתחלק לצד הסיבירי והצד הקריבי

איזה חוק - כתוב או לא כתוב - קיים בעבודה (למשל לא לחמם דגים במיקרו), ואיזה חוק חסר לדעתך? אנחנו עובדים באופן ספייס, לא מקלפים פירות הדר :)

עובדים נוספים

נועה ברבר סומך

Squad Lead

רועי מימון

Team Lead Data & Analytics

דימה קרפוב

Payment Services Squad Lead

תמר אהרונוביץ

מנהלת מוצר ב-TakeawayPay