• businessתחום: Delivery, Food Delivery, Internet, Marketplace
  • peopleמספר עובדים:250-500
  • access_timeשנת הקמה:2000
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

רועי מימון

Team Lead Data & Analytics

מסעדה מומלצת: זוזוברה

דימה קרפוב

Payment Services Squad Lead

נועה ברבר סומך

Squad Lead

תרבות ארגונית מבוססת מידע

רועי, בוגר הנדסת תעשייה וניהול מאונ' בן גוריון, הצטרף לחברה לפני כשנה. במסגרת תפקידו רועי אחראי על ניהול, ליווי והקמת הצוות שתפקידו מעקב וניתוח של נתוני החברה בדגש על צמיחת ה-KPI's השונים תוך כדי שיפור תמידי של יכולות המוצר, ריכוז מגוון מקורות המידע והטמעת מערכות ה-BI במחלקות השונות ״והכל תוך כדי צמיחת החברה והשמירה על קבלת החלטות על בסיס מידע"

״המטרה היא שכל בעל תפקיד בחברה יוכל לקבל את ההחלטה העסקית הנכונה ביותר, על סמך מידע מדויק״, מסביר רועי. לדבריו, שני דברים עיקריים משכו אותו לתפקיד: הפוטנציאל העצום והצמיחה של Just Eat-Takeaway וכמובן ה-Data: ״המוצר סופר מעניין וככה גם המידע, הרגלי צריכה, אנשים שמזמינים הביתה/למשרד, מה ומתי. יש לך את האפשרות להשפיע על כל צד בתהליך, המלצות למסעדה, הצוותים השונים וכמובן שיפור חווית הלקוח״, הוא אומר.

הצוות שרועי מנהל כולל 9 עובדים, Product & Business Analysts ,Data Engineer. ״כחלק מהגישה של Just Eat-Takeaway, הארגון צריך להיות כמה שיותר Data Driven״, הוא מסביר, ״אנחנו משפרים את איכות המידע וקבלת ההחלטות, חוקרים נתונים חדשים והתוצאות מרתקות. גם בהיבט של המידע הקיים וגם לגבי חיזוי עתידי: תקופת הקורונה השפיעה על הנתונים בצורה ישירה כמובן, הם היוו מראה למצב המשק בישראל ובאירופה, כאשר בישראל השינוי העיקרי היה מעבר מכתובת מקום העבודה למשלוח לכתובת מקום המגורים, זה קרה במספרים עצומים. דאגנו כצוות שכלל החברה יעשו את ההתאמות הנכונות על סמך הנתונים ובעקבות המציאות החדשה שנוצרה. זה היה use case מאתגר".

הצוות עובד מול כל המחלקות בארץ ובאירופה ורועי, כמנהל, צריך לסנכרן בין הממשקים והצוותים השונים וכל הזמן לתכנן ולתעדף את המשימות. ״האחריות על דיוק הנתונים ומציאת ממצאים היא רחבה מאוד. צריך להיות עם היד על הדופק על הנתונים וכל הזמן לשלב בין יצירתיות, ירידה לפרטים ואינטואיציה עסקית ואנליטית. ובסוף, לא מספיק לדעת להוציא ממצאים, חשוב גם לדעת להסביר ולהציג אותם בצורה אפקטיבית שתתרום לצמיחת החברה והמוצר״, הוא אומר.

לדברי רועי, זו תחושה מיוחדת להיות חלק מחברה בצמיחה שכזו: ״ברמה הגלובלית והמקומית Just Eat-Takeaway לא מפסיקה להתרחב ולפני מס' חודשים הפכנו להיות חברת משלוחי המזון הגדולה בעולם המערבי. אפשר בקלות להרגיש את זה גם במשרד שלנו בישראל, אנחנו בתהליך צמיחה יומיומי וזה בא לידי ביטוי בכמות האחריות וההשפעה שיש לנו על המוצר והחברה. אנחנו מובילים תרבות ארגונית חדשה כך שכל החלטה מבוססת מידע וזה שינוי עצום שאנחנו עובדים עליו״, הוא אומר.

״מעבר לתנאים הטובים שהחברה מציעה לעובדים, יש פה חוויה של עבודה בחברה גלובלית לגמרי״, אומר רועי. ״לנו יש דירקטור הולנדי וחברי צוות מיפן, הודו, צרפת וגרמניה, איתם אני מדבר ברמה היומיומית״. כשהוא אומר ׳תנאים טובים׳, רועי מתייחס גם לחופשה החצי שנתית הנהוגה בחברה: ״אנחנו יוצאים לשתי חופשות בשנה, חופשת קיץ וחופשת חורף, וזה לגמרי לא טריוויאלי, אנחנו אלפי עובדים ולוקחים את כולנו לסקי כל שנה״. 

סקרנים? הציצו בעמוד המשרות שלנו

היכולת להשפיע בעזרת Data על כל חלק בחברה היא מרתקת, יש לנו אפשרות להשפיע ולשפר כל חלק בתהליך, המוצר, המסעדה, השליח, תוך כדי שיפור מתמיד בחוויית הלקוח

תקופת הקורונה השפיעה על הנתונים בצורה ישירה כמובן, הם היוו מראה למצב המשק בישראל ובאירופה, כאשר בישראל השינוי העיקרי היה מעבר מכתובת מקום העבודה למשלוח לכתובת מקום המגורים, זה קרה במספרים עצומים. דאגנו כצוות שכלל החברה יעשו את ההתאמות הנכונות על סמך הנתונים ובעקבות המציאות החדשה שנוצרה. זה היה use case מאתגר

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? שפות SQL, Python. מבחינת כלים אנחנו עובדים עם מגוון כמו, Crazyegg, Google Analytics, Tableau, Sisense, Airflow ,Git וOptimizely לA/B טסט. וכמובן שגם Excel

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים? חיות כיס

איזה סגנון מוזיקלי מעדיף לשמוע בזמן העבודה? משתנה בשעה של היום או על איזו משימה יושבים :)

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? מדליק מזגן ושותה קפה, משם עובר על המייל, Slack ו-daily reports, לראות אם יש משהו רלוונטי בנתונים שצריך להתייחס אליו

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? Command & Conquer

המקום הכי אהוב במשרד? כל מקום שממנו רואים את הים (שזה חצי משרד בגדול)

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? Jira ומחברת רב פעמית של Rocketbook, יש תחושת סיפוק למחוק כל פעם עוד משימה

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 20-22

עובדים נוספים

גיל גולדצווייג גולדבאום

Android Tech Lead

דורון סגל לבקוביץ

מפתח פרונטאנד בצוות TakeawayPay

תמר אהרונוביץ

מנהלת מוצר ב-TakeawayPay

ליאת קקון

Team Lead Takeaway POS