• businessתחום:Artificial Intelligence, Mobile Apps, Health Care
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2016
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

לילך גולדשטיין

Data Scientist

התפקיד של לילך כולל ניתוח והבנת הנתונים הרפואיים, ותכנון ומידול הנתונים במטרה ללמוד תובנות חדשות ומעניינות שיוכלו לעזור למשתמשי החברה.

עידית מינקה

Head of Studio

דוד מוטהדה

Data Scientist

הסקרנות מביאה את העניין לעבודה

לילך, בעלת תואר ראשון בהנדסה ביו רפואית ותואר שני במדעי המחשב, הצטרפה לחברה לפני כשנתיים. התפקיד שלה כולל ניתוח והבנת הנתונים הרפואיים, ו״תכנון ומידול הנתונים במטרה ללמוד תובנות חדשות ומעניינות שיוכלו לעזור למיליוני היוזרים של החברה״.

תכנון מודלים הוא החלק האהוב עליה ביותר בתפקיד. ״יש בזה שילוב של הבנה עמוקה של הנתונים עם הרבה יצירתיות, אלה דברים שברובם לא נעשו קודם, אז צריך לחשוב מחוץ לקופסה, אין פתרון מוכן וזה מאתגר ולכן אוטומטית מעניין״, אומרת לילך.

על מנת להצליח בתפקידה, לילך נדרשת ליצירתיות, חדשנות, הבנה סטטיסטית וסקרנות. ״אם אתה לא סקרן לחקור דברים חדשים שלא היו קודם לא תהיה לך התלהבות לעשות את זה מאפס, הסקרנות מביאה את העניין לעבודה״, היא מסבירה.

״בעוד כמה שנים נגיע לעוד מיליוני משתמשים מהם נלמד ובעזרתם נשכלל את המערכות והמודלים שלנו״, חוזה לילך. ״נאפשר למשתמשים לקחת אחריות על בריאותם תוך נקיטת פעולות מבוססות תובנות שנלמדו מאלפי משתמשים דומים ונשפיע על המסלול הרפואי שלהם, נשנה את הגישה למידע רפואי וצריכת השירותים הרפואיים, שבתורם ילכו ויעשו יותר ויותר מותאמים אישית, נאפשר מחקר רפואי רחב היקף ונלמד תובנות רפואיות חדשות שעד היום לא הכרנו״.

אחד היתרונות הבולטים בעבודה פה הוא היכולת להשפיע על בריאותם וחייהם של מיליוני אנשים באופן ישיר. יתרון נוסף הוא ההון האנושי הייחודי

גמישות ברמה המקצועית

לילך עצמה נמשכת להובלת פרויקטי מחקר בסדר גודל נרחב, ורואה את עצמה בעתיד מובילה פרויקטי מחקר דומים.

גם בעבודה בחברה, היא מציינת כיתרון את ״היכולת להשפיע על בריאותם וחייהם של מיליוני אנשים באופן ישיר״.

יתרון נוסף הוא, לדבריה, ההון האנושי הייחודי. ״האווירה בחברה כל כך כיפית, יש פרגון, אין אינטריגות, כיף לבוא לעבוד, לחשוב ביחד, לדבר. אין שיפוטיות״, היא מספרת. ״כשהגעתי היינו 12 עובדים, עכשיו אנחנו 75 ועדיין האנשים שמגיעים נעימים, אינטליגנטיים, מאותו הטייפ קאסט״.

לילך מספרת שלצד האתגר המחקרי, החברה מפגינה גמישות רבה. ״מעבר לגמישות בתנאים, פסיליטיז ולוגיסטיקה, אני מתכוונת לגמישות ברמה המקצועית - טכנית. תמיד מתנהל שיח, את מביאה את עצמך לתפקיד ולא עושה דברים באופן טכני״. 

יש בחברה גמישות רבה מאוד, אבל זה מעבר לגמישות בתנאים, פסיליטיז ולוגיסטיקה, אני מתכוונת לגמישות ברמה המקצועית - טכנית. תמיד מתנהל שיח, את מביאה את עצמך לתפקיד ולא עושה דברים באופן טכני

עוד כמה שאלות...

על אלו ספרים מקצועיים את ממליצה לקולגות? The book of why של יהודה פרל, The patient will see you now של אריק טופול

איזה סגנון מוזיקלי מעדיפה לשמוע בזמן העבודה? קצבי/אלקטרוני, כל סגנון שמעלה את הדרייב, הפוקוס ומצב הרוח 😊

האם את אישה של בוקר או של לילה? בוקר

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך? האוס (לא באמת קשור אבל מכניס לאוירה)

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

תחביב? לתכנן את הטיול הבא

המקום הכי אהוב במשרד? הסלון

איפה את מנהלת את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? לגמרי old school – ב- post-it 

עובדים נוספים

ישראל רוט

CTO & Co-Founder

ד"ר דניאל סורוז'ון

VP Medical Sciences

אייל קרביץ

InfoSec Manager

ד"ר לי הרצוג

Medical Domain Expert

משרות פתוחות ב-K Health