• businessתחום:Social Media Advertising
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:2006
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

ארז לוטן

Director of R&D, Data Platform

ארז התחיל את דרכו בחברה כ-Team Leader, עבר לתפקיד Chief Architect ולפני כשמונה חודשים התחיל את תפקידו הנוכחי.

ניר כהן

CTO

שרון הראל

Reporting Team leader

הצורך והיכולת לפתור בעיות

לארז יש תואר ראשון במדעי המחשב והוא הצטרף ל-Kenshoo לפני כארבע שנים. הוא התחיל את דרכו בחברה כ-Team Leader, עבר לתפקיד Chief Architect ולפני כשמונה חודשים התחיל את תפקידו הנוכחי.

במסגרת התפקיד כיום, ארז מנהל קבוצת פיתוח שאחראית על הניהול, העיבוד, המידול והנגשת המידע ב-Kenshoo. "ראשי הצוותים שלי ואני מהווים את הגשר בין הצרכים העסקיים של החברה, בין האנשים - הצרכים והשאיפות האישיות שלהם - ובין הטכנולוגיה", אומר ארז, "השילוב של התזמורת המורכבת הזו היא שמאפשרת לחברה להוביל ברמה העסקית, ובמקביל לתפעל מערכות בקני מידה של Big & Fast data.  ותפקיד שלי הוא לנצח על התזמורת הזו ולוודא שהכל מנגן טוב ביחד". קבוצת הפיתוח כוללת 30 עובדים המחולקים לשישה צוותים, ובכל קבוצה יש אנשים ממגוון תחומים: מפתחים, QA, data engineers, אנשי OPS ואנליסטים.

החלק האהוב על ארז הוא הצורך והיכולת לפתור בעיות. "מבחינתי, כל יום מציגים לנו חידות חדשות ואתגרים חדשים שצריך לפתור", הוא מוסיף, "זה שומר עליך חד. בתחילת הדרך פתרתי חידות לבד - בעצמי, והיום אני נהנה לראות את כלל האנשים בקבוצה פועלים יחד כדי לפתור אתגרים מורכבים בסדרי גודל עצומים, ומתפתחים הן כקבוצה והן כיחידים. יש אנשים שאני מלווה לאורך שנים ורואה איך הם מתקדמים שלב אחרי שלב ומצליחים יותר ויותר". ארז מספר שבעתיד הוא היה רוצה להגיע למצב בו הקבוצה מתנהלת בלעדיו מספיק טוב, וכך הוא יוכל להשקיע יותר זמן בחניכה אישית ובלימוד של טכנולוגיות חדשות.

לדעתו, התכונות המרכזיות שצריך בתפקיד שלו הן קור רוח, יכולת עבודה טובה עם אנשים וכמובן - יכולות אנליטיות חזקות. "יש כאן הרבה עבודה וכל זוג ידיים חדש שמגיע ישר מתחיל לעבוד ולהיכנס לעניינים", הוא מספר, "הקצב כאן מאוד מהיר ואינטנסיבי ואין זמן למשחקים - לכאן באים לעבוד ולדעתי זאת ההתנהלות הכי נכונה. בשורה התחתונה, אנחנו מחפשים אנשים שיהיו גאים במה שהם עושים. שיהיה להם אכפת ושתמיד יחפשו איך כן אפשר לעשות ולהניע תהליכים , ולא רק להסביר למה זה קשה״.

Kenshoo היא חברת פרימיום - אנחנו משחקים במגרש של הגדולים

אין כאן משחקי כוח ופוליטיקה

ארז מאמין שמה שהופך את Kenshoo לחברה מובילה הוא האנשים שעובדים בה. "אתה יכול לשבת עם מישהו ולספר לו על הילדים או לצאת יחד לארוחת צהריים, ואפשר גם לגלגל איתו רעיונות ולשתף אותו בפרויקטים או בפיצ'רים שהיית רוצה לעשות, לא משנה מה זה יהיה יקשיבו לך ויזרמו איתך. אמנם זאת כבר חברה גדולה, אבל כל אחד ואחת שעובדים פה באים לכאן בכיף. אין כאן משחקי כוח ופוליטיקה, מי שיש לו אגו מנופח פשוט לא מתאים לכאן".

ומה הלאה? ארז בטוח שהחברה תמשיך להוביל מבחינה טכנולוגית ותמשיך להתפתח. "הייתי שמח אם בעוד כמה שנים אוכל להגיד שאני השתתפתי במהפכה הטכנולוגית שעברה על Kenshoo - אנחנו כל הזמן גדלים, מחדשים ונתקלים באתגרים חדשים של Scale. יהיה נחמד להסתכל אחורה בעוד כמה שנים, לראות איזו דרך ארוכה עברנו ולדעת שהיה לי תפקיד מכריע בזה". 

העבודה ב-Kenshoo מוציאה ממך 110%, זה מאוד אינטנסיבי אבל אני די נהנה מזה

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? Git , IDEA , Java , Scala , Python , Gsuit , Slack , Jira

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? אני מאלו שלא מסוגלים לשמוע מוזיקה בעבודה – זה מפריע לי להתרכז. וחוץ מזה גם ככה אני בישיבות חצי מהזמן

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך: רפרטואר של חנונים...star wars, GoT 

הגאדג'ט שאתה הכי רוצה לקנות עכשיו: שטויות באלי אקספרס

עובדים נוספים

ברק בר-און

Software Developer

עידית ברק

Director of QA

גילעד רפאל

QA Team Leader

יעל טייטלמן ערבות

QA Team Leader

משרות פתוחות ב-Kenshoo