• businessתחום:Social Media Advertising
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:2006
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

שרון הראל

Reporting Team leader

כיום הוא Team Leader בצוות Reporting, והחלק האהוב עליו בתפקיד הוא היכולת להשפיע על פיתוחים ופיצ'רים שונים של החברה.

ניר כהן

CTO

יעל טייטלמן ערבות

QA Team Leader

עובדים כאן בספרינטים

שרון מהנדס תוכנה בעל תואר שני במנהל עסקים, הגיע לחברה לפני כשלוש שנים וחצי, והתחיל כמפתח בצוות ה-Local וגם כמפתח בצוות Management. כיום הוא Team Leader בצוות Reporting, והחלק האהוב עליו בתפקיד הוא היכולת להשפיע על פיתוחים ופיצ'רים שונים של החברה. לדבריו, התכונות המרכזיות שרלוונטיות לתפקיד שלו הן היכולת לדלוור , להניע עובדים, ויצירת אווירת שיתוף בצוות ולא מעט יצירתיות.

שרון אמנם מתגעגע להיות קצת יותר Hands On כפי שהיה בתפקידו כמפתח, אבל גם גילה המון יתרונות בתפקיד ניהולי. "היום יש לי יכולת להשפיע יותר, לקבל החלטות, לראות איך כל המערכת מונעת ולראות את התוצרים של הצוות משלב הרעיון מגיעים ללקוחות", הוא אומר, "יש המון אתגרים טכנולוגיים שונים ומגוונים ואני מאוד מתחבר לזה". 

"אנחנו עובדים כאן בספרינטים", מוסיף שרון, "חלק משמעותי מהעבודה השוטפת שלי הוא לבדוק איך כל אחד מתקדם בחלק שלו, לוודא שאנחנו מתקדמים כצוות ליעדים שלנו ולהסיר מכשולים שמעכבים אותנו. בגדול, אני צריך להיות קשוב לצרכים ולסטטוס של הצוות, וכמובן לוודא שאנחנו עומדים בזמנים. שעות העבודה שלי משתנות בהתאם לחשיבות ולחץ שיש בפרויקטים מסוימים, אבל תמיד יש לי יום קבוע שבו אני יוצא לאסוף את הבן שלי מהגן כדי לבלות יחד זמן איכות". 

לא משנה כמה זמן אתה נמצא בחברה כל יום אתה מרגיש שאתה לומד משהו חדש וזה בעיקר הודות לעובדה שהתחום שבו Kenshoo עוסקת הוא מרתק" . יש המון עשייה חדשה ואתגרים טכנולוגים בכל צוות בחברה – שיתופי פעולה בתוך הצוות ובין הצוותים זה must. האנשים סביבי מקצועיים , חדים ונעימים.

התחושה שגם היום הוא למד משהו חדש

שרון משתף שכילד הוא היה סקרן ללמוד דברים חדשים, ולכן זה לא מפתיע שהחלק האהוב עליו בעבודה הוא התחושה שגם היום הוא למד משהו חדש. "אתה חושב שאתה יודע כבר מה Kenshoo עושה, ואיכשהו כל יום מגלים עוד תחומי אחריות ומוצרים שצמחו מצוותים אחרים ובכלל לא שמנו לב", אומר שרון.

בכל מקום מחפשים את האנשים הכי מקצועיים שיש, אבל לפי שרון "ב- Kenshooשמים דגש על התשוקה שיש לבנאדם. זה חייב להיות מישהו שרוצה ללמוד, לתרום ושרוצה לעשות. בסופו של דבר, זה מישהו שמבלים איתו כל יום, לפעמים הרבה יותר מהמשפחה, אז חשוב שתהיה אווירה טובה וסביבת עבודה כיפית".

ומה הוא הכי אוהב בחברה עצמה? את העובדה ש-Kenshoo משקיעה מאוד בקידום ופיתוח העובדים שלה. "אנחנו עדיין לא חברה גדולה מדי ואין כאן תחושה של תאגיד ענק. המנהלים מדברים איתך בגובה העיניים ובאופן כללי מאוד מעודדים ומשקיעים בפיתוח העובדים". 

הפן המקצועי חשוב, אבל חייבת להיות לך גם תשוקה והרבה רצון ללמוד ולתרום

עוד כמה שאלות...

לאילו פודקסטים אתה מאזין? עושים היסטוריה עם רן לוי

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? בעבר הייתי משקיע ומכין פלייליסט אישי, כיום כבר פחות יוצא לי לשמוע מוזיקה בעבודה

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך: Game of thrones , breaking bad , modern family , big bang theory  , נרקוס

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי: commandos

עובדים נוספים

ארז לוטן

Director of R&D, Data Platform

ברק בר-און

Software Developer

גילעד רפאל

QA Team Leader

עידית ברק

Director of QA

משרות פתוחות ב-Kenshoo