• businessתחום: internet, Marketing, Online Portals
  • peopleמספר עובדים:250-500
  • access_timeשנת הקמה:2009
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

שירלי קרליבך

Marketing Team Leader

במסגרת התפקיד, שירלי אחראית על ניהול צוות האנליסטים המנהלים את הקמפיינים הממומנים של אתרי ההשוואות של החברה.

אוראל ליבוביץ

Business Analyst

קובי קדוש

Frontend Tech Lead

חיבור לביזנס ולאסטרטגיה

שירלי הגיעה לנטורל לפני שנתיים וחצי אחרי דרך ארוכה באקדמיה. היא למדה לתואר ראשון במדעי המוח ולתואר שני בפסיכולוגיה קלינית שיקומית. את דרכה בנטרול היא התחילה בתפקיד Marketing analyst ומאז התקדמה לתפקידה הנוכחי.

במסגרת התפקיד, שירלי אחראית על ניהול צוות האנליסטים המנהלים את הקמפיינים הממומנים של אתרי ההשוואות של החברה; נטורל היא חברת פרפורמנס, ולכן כל החלטה שמתקבלת מבוססת על דאטה וביצועים. היא מנהלת 7 אנשים, והצוות נמצא בגדילה.

שירלי מרחיבה ומספרת כי בחברה עושים אופטימיזציה מתמדת לקמפיינים ולאתרים על מנת למקסם את הביצועים ולהעניק לפרטנרים טראפיק איכותי ובעל ערך.

״ניהול הקמפיינים הוא חלק מרכזי מאוד בחברה והוא נמצא בלב הפעילות העסקית״, אומרת שירלי. בתפקידה היא אוהבת במיוחד את ״החיבור לביזנס ולאסטרטגיה, את המספרים והניתוחים ואת הדינמיות המתמדת שדורשת תגובתיות ואדפטציה מהירה״.

שירלי מספרת שהתפקיד משלב מגוון של תחומים ויש בו ממשקים רבים עם גורמים אחרים בחברה, שכן הוא נוגע בכל שלבי הפאנל שעובר היוזר, החל משלב החיפוש במנועי החיפוש ועד לביצוע הרכישה וה-LTV של אותו היוזר אצל הפרטנרים.

אני חושבת שאחד הדברים שמייחדים את נטורל הוא שימת הדגש על מעורבות ותרומה לקהילה. מעבר לתרומות הכספיות, החברה מלווה ומעין מאמצת עמותות שונות לטווח הארוך ומאפשרת לעובדים להתנדב על בסיס שבועי על חשבון שעות העבודה

הסתכלות בגובה העיניים

״החברה היא מהמובילות והמקצועיות בתחום, והיא בקצב צמיחה מסיבי״, מספרת שירלי. ״העובדים כאן הם מהחזקים בשוק מבחינה מקצועית, וגם מבחינה אישית אלו אנשים איכותיים שכיף לעבוד ולבלות איתם. בכלל, יש כאן אווירה מאוד טובה, של פתיחות ושל הסתכלות בגובה העיניים ומורגש מאוד שהחברה חושבת על העובדים שלה ודואגת להם- גם מבחינת פינוקים אבל בעיקר מבחינה של העשרה ופיתוח אישי וניהולי״.

שירלי מספרת על דבר נוסף שמייחד את נטורל מבחינתה. ״שימת הדגש על מעורבות ותרומה לקהילה. מעבר לתרומות הכספיות, החברה מלווה ומעין מאמצת עמותות שונות לטווח הארוך ומאפשרת לעובדים להתנדב על בסיס שבועי על חשבון שעות העבודה״, מספרת שירלי. ״כיף להשתייך למקום עבודה שיודע להחזיר ולתרום לחברה״.

אני אוהבת את החיבור לביזנס ולאסטרטגיה, את המספרים והניתוחים ואת הדינאמיות המתמדת שדורשת תגובתיות ואדפטציה מהירה

עוד כמה שאלות...

איזה סגנון מוזיקלי את מעדיפה לשמוע במהלך העבודה? כשאני צריכה ממש להתרכז ולבצע אנליזות על נתונים אני בדרך כלל שומעת שירים רגועים. במצבים אחרים כשצריך מעין הפוגה ולהרים קצת אנרגיה אני שומעת שירים אנרגטיים יותר החל מהיפ הופ, פופ, מזרחית וכל דבר עם קצב טוב שמרים מצב רוח.

אילו אפליקציות/תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? בעיקר GeoSurf

האם את אישה של בוקר או איש של לילה? בוקר- צהריים 😊

ספרי על מתיחה/תעלול משרדי שאת זוכרת? האמת שרוב המתיחות שעושים פה אחד לשני במשרד קשורות למחשבים- אם זה להחליף עכברים עם מחשבים אחרים, להאט את העכבר, לשחק עם השומר מסך, ואפילו לעטוף את המסכים בניילון נצמד. כשאני חושבת על זה – כנראה שאנחנו צריכים להרחיב ולשדרג את ארסנל המתיחות שלנו קצת

מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? שותה תה עם עוגיות עד חצות

האתר הראשון שאת נכנסת אליו בבוקר- ללא ספק למייל שלי. לא משנה באיזו שעה יום קודם יצאתי מהמשרד, תמיד איכשהו האינבוקס מתמלא שוב

תחביב: לרקוד, למרות שאני לא עושה את זה מספיק

המקום הכי אהוב במשרד: המטבח. תמיד יש משהו טעים לאכול ולנשנש וזו נקודת המפגש של כל הקומה אז גם מקום מצויין לראות אנשים ולהתעדכן

איפה את מנהלת את המשימות שלך? מהבחינה הזו אני משתייכת לדור הישן ואוהבת שהכל כתוב אצלי בכתב יד במחברת. מעבר לזה, אנחנו עובדים גם עם Monday שהיא מערכת מצוינת לניהול משימות

עובדים נוספים

שיר לביא

Account Executive

מורן צבטני בסון

Director of R&D

טל בן דוד

Business Development – Fintech/Alternative Lending Team Leader

תומר פוס

Director of Product

ערן ארליך

Head of Creative