• businessתחום:Cloud Data Management
  • peopleמספר עובדים:25-50
  • access_timeשנת הקמה:2008
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

גלי קובץ׳

Cloud Marketing Manager

גלי מובילה את אסטרטגיית התוכן והשיווק הדיגיטלי למוצרי הענן של NetApp.

ירון חיימסון

Solution Architect Manager

שגיא אוחיון

Software Developer

Video Preview

לכאן מגיעים כדי ללמוד ולהתפתח בתחום, והחברה באמת מציעה המון הזדמנויות כאלה. זה לא משנה בכלל מה התפקיד, מי שרוצה ליזום ולעשות, יקשיבו לו ויכבדו אותו, ואם הוא יהיה מספיק משכנע אפילו יתנו לו להוביל

לחשוף את החברה לתחומים חדשים

גלי מובילה את אסטרטגיית התוכן והשיווק הדיגיטלי למוצרי הענן של NetApp, תוך מתן דגש על יצירת הזדמנויות והגדלת המכירות. לגלי יש תואר ראשון במשפטים, תואר שני ביחסים בינלאומיים והיא התחילה לעבוד בחברה לפני כשנתיים.

"אני מתחילה את היום שלי בקפה, קודם כל לפני הכל", היא מספרת, "אחרי כמה שיחות חולין עם חברים אני מתחילה את העבודה השוטפת שלי עם הצוות המקומי. משלוש אחה"צ אני גם עורכת שיחות עם חו"ל. השיווק שלנו דוגל ב-Low Touch, הוא מבוסס על המון תוכן מקצועי וטכני וכך למעשה דרך ה-Web ומגוון ערוצי תקשורת דיגיטלים, אנחנו מביאים אלינו את הלקוחות".

גלי אוהבת את האנשים שאיתם היא עובדת. "אני אוהבת את האווירה הכללית ואת היכולת ליזום, לנסות וגם לטעות לפעמים וללמוד מזה", היא אומרת, "מבחינה מקצועית ניתנה לי ההזדמנות לבנות את תחום ה-SaaS Marketing ב-NetApp,לרבות הקמת צוות מקצועי ועבודה משותפת עם גופי השיווק בקורפורייט.

אני מרגישה שיש לי המון הזדמנויות לחשוף את החברה לתחומים חדשים בעולם השיווק, להטמיע טכנולוגיות חדשות וגם ליהנות מפירות ההצלחה. בשנתיים האחרונות עברנו את היעדים שלנו במכירות, ואנחנו כבר עובדים על אסטרטגיות השיווק הבאות כדי לעמוד בהצלחה ביעדים לשנים הקרובות".

היכרות עמוקה עם עולם השיווק

גלי מאמינה שהתכונות העיקריות החשובות בתפקיד שלה הן קודם כל אהבה, חיבור והיכרות עמוקה עם עולם השיווק. כמו כן, חשוב שלמנהל שיווק יהיה חיבור עמוק ליעדים העיסקיים, תוך ניתוח ומדידה של אסרטגיית השיווק, תשוקה ללמוד וליישם דיסציפלינות שיווקיות חדשות וכמובן תמיד להיות מעודכן בחידושים ובפיתוחים הטכנולוגיים הרבים שיש בתחום.

"רוב האנשים כאן לא באים כדי להיות ראש קטן", היא מספרת, "לכאן מגיעים כדי ללמוד ולהתפתח בתחום, והחברה באמת מציעה המון הזדמנויות כאלה. זה לא משנה בכלל מה התפקיד, מי שרוצה ליזום ולעשות, יקשיבו לו ויכבדו אותו, ואם הוא יהיה מספיק משכנע אפילו יתנו לו להוביל. מבחינה מקצועית זאת הדרך לדעתי לעבוד ולהתנהל".

 בעתיד, גלי בטוחה שהחברה תהיה מובילה בקטגוריית management DATA בענן: "בין 30%-40% משוק האחסון וניהול מידע הוא של NetApp, ובאופן טבעי יותר חברות עוברות לאחסון בענן. לכן, לדעתי אין ספק שהם יעבדו עם NetApp כדי לנהל את המידע שלהם באופן מקסימלי גם בענן. אני חושבת שניסיון של 25 שנה בתחום יביא איתו המון הצלחה, וברור לי שלשם זה הולך". 

בחברה שלנו יש אנשים יצירתיים ושאפתנים, שרוצים להתפתח ולהתקדם בתחום שלהם - אני מאמינה שפה יש את ההזדמנות הזאת

Video Preview

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? Asana, Trello

האם את אישה של בוקר או של לילה? גם וגם.

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד- מכינה קפה!

תחביב? הצטרפתי לקבוצת הריצה של החברה וגם ארגנתי אירוע לילדים שהיה פה במשרדי החברה.

איפה את מנהלת את המשימות שלך? עוברת בין כלי ניהול, לאקסל, למחברת אבל לא יכולה לחיות בלי post-it

עובדים נוספים

גילי ברנשטיין

Software Developer

רועי אלון

TLV SaaS Business Center Manager

שירלי ששון

Software Developer

סשה קורמן

Cloud Sync Team Leader

איתמר קיסלר

Software Developer