• businessתחום:Cloud Data Management
  • peopleמספר עובדים:25-50
  • access_timeשנת הקמה:2008
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

ירון חיימסון

Solution Architect Manager

התפקיד שלו כולל Enablement של מוצרי הענן של NetApp אצל לקוחותיה.

גילי ברנשטיין

Software Developer

סשה קורמן

Cloud Sync Team Leader

העובד השביעי ב-NetApp TLV

ירון הוא בין הוותיקים בחברה, עם רקורד מרשים של כ-8 שנים. התפקיד שלו כולל Enablement של מוצרי הענן של NetApp אצל לקוחותיה, Trusted Advisor עבור אנשי השטח והלקוחות וליווי התהליך משלב המכירה, דרך ביצוע proof of concept, ועד התוויית ארכיטקטורת פתרון ועזרה ראשונה ללקוחות.

לירון יש BA במדעי המחשב וניהול ו-MBA בשיווק ואסטרטגיה, והוא הצטרף לחברה כדי להטמיע וללמד את המוצרים של מרכז הפיתוח מול NetApp ולקוחותיה. "אני העובד השביעי ב-NetApp TLV", מספר ירון, "האווירה בהתחלה הייתה מאוד לא רשמית ומאוד פתוחה. כל העובדים עסקו בפיתוח, ואני הייתי הראשון שההגדרה שלו הייתה שונה לגמרי. ניסינו לפשט את אותו עולם של אוטומציית תהליכים בתחום האחסון כדי לייצר משהו אחר, והתפקיד שלי היה מעין 'שר חוץ,' שצריך ליצור קהילה חדשה של משתמשים ולעבוד מול לקוחות". 

הצוות שלי מעניין כי הוא עובד בצורה גלובלית, להבדיל מצוותיי Solution Architects   אחרים שעובדים לפי אזור. המטרה שלנו היא לאפשר ללקוחות ולאנשי השדה של החברה להטמיע את המוצרים שאנחנו מפתחים

חייבים קודם כל לדעת לעבוד עם אנשים

היום של ירון מתחיל כבר בסביבות 06:30 בבוקר, עם מיילים ופיזור של הילדים בגנים. כשהוא מגיע לעבודה הוא מתחיל בתכנון הלו"ז היומי, שכולל בעיקר פגישות ושיחות עם עובדים ולקוחות מחו"ל. "הצוות שלי מעניין כי הוא עובד בצורה גלובלית, להבדיל מצוותים אחרים שעובדים לפי אזור. המטרה שלנו היא לאפשר ללקוחות ולאנשי השדה של החברה להטמיע את המוצרים שאנחנו מפתחים".

החלק האהוב עליו בתפקיד הוא הסיפוק שהוא מקבל כשהוא מצליח לפתור בעיות, ובמקביל גם לשמור על לקוחות החברה מרוצים. ירון גם נהנה מהגיוון שיש בטיסות ונסיעות עבודה מדי פעם, בעיקר כי זה מרענן את היומיום ואת העבודה השוטפת.

ירון מוסיף כי התכונות המרכזיות שנדרשות לאדם בתפקיד כזה הן יכולת בינאישית גבוהה, יכולת טכנית גבוהה, סקרנות וגם יכולת לנהל שיחות חולין במגוון נושאים שונים. "אפשר להיות סופר טכני ומקצועי, אבל בלי ורסטיליות ודינמיות, ובעיקר תכונה של People's Person - לא תסתדר כאן. חייבים קודם כל לדעת לעבוד עם אנשים".

ירון משתף שלדעתו האלמנטים שלא קיימים בחברות אחרות והופכים את NetApp לייחודית, הם הגמישות, ההכלה וההבנה שיש פה כלפי העובדים. "אשתי חלתה לפני מספר שנים, עבדתי ליד המיטה שלה וקיבלתי גמישות מקסימלית בהתנהלות. אנחנו מאמינים בתפוקות ולא בשעות, והצוות יכול לעבוד מכל מקום שיש בו אינטרנט וטלפון. זה מאוד נוח בהתחשב בשעות המגוונות שאנחנו פועלים בהן".

ירון מאמין שבעתיד הלא הרחוק החברה תמשיך לגדול, ושהיא תגיע למחוזות רחוקים בזכות האסטרטגיה שלה בכל הקשור לאחסון בענן. 

לשבת עם לקוח חדש, להכיר לו את שיטת העבודה שלנו עם הענן ולסיים כשהוא מרוצה - זה הסיפוק הכי גדול שלי

עוד כמה שאלות...

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? בימי בפיתוח הערכתי מאוד (לצד ספרי פיתוח כמו Effective C++ או Thinking in Java) את The mythical man-month. היום יותר את Peopleware, Inside the tornado ו-Dilbert Principle (חובה על כל העוסקים בתחום להכיר את דילברט!)

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לגמרי לילה. לסיים שיחת ועידה באחת וחצי זה הרבה יותר אני מאשר לקבוע פגישה בשמונה בבוקר

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך: אני מניח שסיליקון ואלי, אם כי זה קצת יותר גיקי. המשרד המקורי עם ריקי ג'רוויס אולי?

המקום הכי אהוב במשרד: הפינה שלי. לא הכי שקטה, אבל יופי של נוף על דרום ת"א ויפו עם ים!

באילו אוזניות אתה משתמש? Bose QC25 – חיכיתי המון זמן וממש עכשיו קניתי סוף סוף

עובדים נוספים

רועי אלון

TLV SaaS Business Center Manager

איתמר קיסלר

Software Developer

גלי קובץ׳

Cloud Marketing Manager

שגיא אוחיון

Software Developer

שירלי ששון

Software Developer