• businessתחום:Cloud Data Management
  • peopleמספר עובדים:25-50
  • access_timeשנת הקמה:2008
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

שירלי ששון

Software Developer

שירלי היא Scrum Master והיא מובילה תהליכי עבודה אסטרטגיים בצוות שכולל אנשי פיתוח וגם אנשי QA.

גלי קובץ׳

Cloud Marketing Manager

רועי אלון

TLV SaaS Business Center Manager

אוהבת את האקשן של הניהול

שירלי הצטרפה לחברה לפני כמעט 6 שנים, ויש לה תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב ותואר שני במדעי המחשב. לפני כ-3 שנים היא קיבלה טייטל נוסף של Scrum Master והחלה להוביל ולהניע תהליכי עבודה אסטרטגיים בצוות שכולל אנשי פיתוח וגם אנשי QA.

"היום שלי נפתח עם הרבה אימיילים וקולה זירו, אבל זה רק בגלל שאני לא שותה קפה", מספרת שירלי, "Scrum Master עוסק קצת פחות בתכנות ויותר בניהול, ומבחינתי זה שילוב מצוין כי אני אוהבת את האקשן של הניהול. אני כבר 20 שנה עוסקת בתכנות ועדיין מאוד אוהבת את זה, אבל זה כיף לגוון. אני אוהבת שינויים ועיסוקים חדשים אז הפן הניהולי מאוד מתאים לי".

העבודה השוטפת של שירלי, מעבר לתכנות עצמו, כוללת הובלת צוות המפתחים ואנשי ה-QA, תכנון הלו"ז של הצוות, מתן פתרון עבור בעיות שונות שצצות בזמן הספרינט, ועוד. "התפקיד שלי בעיקר כולל קבלת הגדרות פיצ'ר מצוות ה-Product, לאחר מכן אנחנו עושים סיעור מוחות בצוות שלי כדי להחליט על ארכיטקטורה, מתכננים לו"ז ואז עוברים לשלב הפיתוח", היא מספרת. "במהלך הפיתוח אנחנו עובדים בשיתוף אנשי ה-UI כדי להסכים על הממשקים, עם אשת ה-UX כדי לגרום לממשק עם המשתמש להיראות הכי טוב ומוצלח ועם אנשי ה-QA כדי להחליט מה ואיך לבדוק".

התפקיד שלי הוא Win Win מבחינתי: אני גם מתכנתת וגם מנהלת, וכל אחד מהם נעשה במידה הנכונה אז זה די כיף

לא לפחד מהלא מוכר

לדעתה של שירלי, התכונות הכי חשובות עבור מישהו בתפקיד שלה הן יכולות טכנולוגיות חזקות, יכולת עבודה בצוות, ראש גדול, ובעיקר - לא לפחד מהלא מוכר. "כל ידע אפשר ללמוד - שפת תכנות, טכנולוגיה - מה שחשוב זה ראש ויכולות אנליטיות, שזה בעצם המאפיין העיקרי שלנו כמתכנתים. צריך לדעת לשאול שאלות ולא להתבייש לשאול אותן כדי ללמוד ולהתפתח. מבחינה אישית, חובה שיהיו יחסי אנוש טובים ויכולת לחנוך אנשים; ובפן הניהולי צריך גם לדעת איך להיות אסרטיבית.

"התחלתי ב-NetApp אחרי שעבדתי בחברה גדולה, והגעתי למקום שהיה אז קטן ועם מעט עובדים, זה היה די מדהים", היא מספרת, "הפרופיל של האנשים שעובדים איתי הוא די דומה לשלי, והתחושה היא מאחדת וחיובית. אני מרגישה שאנחנו באמת עושים טכנולוגיות חדשות, מאתגרות ומעניינות. חוץ מהפן הטכני, אני מאוד מעריכה בחברה את הדגש על work life balance, וזה מתאפשר כי כולם פה מאוד מחויבים לעבודה ויודעים בדיוק מה מצופה מהם".

בעתיד שירלי מקווה להמשיך ליהנות מהעבודה בחברה, לפתח מוצרים נוספים, ללמוד טכנולוגיות נוספות ולהעשיר את הידע שלה. עבור החברה, שירלי בטוחה שהיא תמשיך להצליח, כי "אנחנו קבוצה של אנשים מצוינים עם מנהלים שיודעים לשים את הדגש על הדברים הנכונים מבחינה עסקית".

Scrum Master עוסק פחות בתכנות ויותר בניהול, ומבחינתי זה שילוב מצוין, כי אני אוהבת את האקשן של הניהול

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך? IntelliJ, Visual Studio Code, Jira, Git  

לאילו פודקסטים את מאזינה? בעיקר Ted talks. האזנתי לקורס המרתק "קיצור תולדות האנושות" של יובל נח הררי

באילו אפליקציות/ תוספים את משתמשת כדי לנוח מהעבודה? מחוץ לשעות העבודה משתדלת להתנתק ממסכים כמה שיותר

האם את אישה של בוקר או של לילה? לילה. בלילה אני הרבה יותר חדה, שמחה, שלווה.

האתר הראשון שאת נכנסת אליו בבוקר: פייסבוק

עובדים נוספים

שגיא אוחיון

Software Developer

איתמר קיסלר

Software Developer

ירון חיימסון

Solution Architect Manager

סשה קורמן

Cloud Sync Team Leader

גילי ברנשטיין

Software Developer