• businessתחום: Apps, Digital Media, eSports, Gaming, PC Games, Video Games
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2010
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

אילאיל בן שלום

Senior Product Manager

במסגרת התפקיד, אילאיל מנהלת את אפליקציית Game Summary, שמרכזת עבור שחקנים את רגעי השיא של המשחק, ומגוון אפליקציות Hearthstone.

עידן גרינהויז

Front-End Developer

יובל גלברד

Senior Product Manager

Video Preview

אין הרבה אנשים שממשיכים להיות גיימרים רציניים מגיל מסוים, והתוצאה היא שיש פה אוסף יוצא דופן של אנשים שיש ביניהם הרבה מאוד דמיון ושפה משותפת

אוהבת לייצר מוצר מרעיון

אילאיל בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה והיסטוריה ותואר שני בהיסטוריה, לא המסלול הצפוי להגיע בסופו לאוברוולף לפני כשנתיים וחצי, אבל כך קרה, והיא אוהבת את התפקיד שלה מאוד.

במסגרת התפקיד, אילאיל מנהלת את אפליקציית Game Summary, שמרכזת עבור שחקנים את רגעי השיא של המשחק, ומגוון אפליקציותHearthstone. בנוסף, היא אחראית על תחום שנקרא Achievements Rewards/Community Rewards - תוכנית ייחודית לאוברוולף, בה מתגמלים שחקנים על הישגים במשחק בפרסים אמיתיים.

התפקיד מצריך יכולת "לגייס" אנשים למוצר: "אנשים צריכים לרצות לשתף פעולה", אילאיל אומרת, "יש הרבה עבודת תיווך והרבה עבודת מודרציה". כדי להצליח בתפקיד נדרשת יכולת תקשורת מצוינת, כמו גם הבנה במגוון רחב של נושאים.

מכיוון שהאחריות היא על מספר נושאים, צריך את היכולת להתמקד בצורה מאוד ברורה בכל פעם בדבר אחד, מבלי להתפזר. בנוסף, אילאיל צריכה להיות כל הזמן מעודכנת במה קורה בתחומים השונים עליהם היא אחראית, ולהיות גמישה לשינויים.

את מה שהיא אוהבת בתפקיד, היא מסבירה הכי טוב בעצמה: "אני אוהבת לייצר מוצר מרעיון, להביא אותו להגשמה, לעבוד בצוות ולראות כיצד כל אחד מביא רעיונות משלו לתוך המוצר. אני אוהבת לראות את המוצר קורם עור וגידים, ואת הפידבקים של המשתמשים".

אילאיל מספרת שאוברוולף מיוחדת בתחושת החברות ועבודת הצוות יוצאי הדופן. "אין הרבה אנשים שממשיכים להיות גיימרים רציניים אחרי גיל מסוים״, היא אומרת, ״התוצאה היא שיש פה אוסף יוצא דופן של אנשים שיש ביניהם הרבה מאוד דמיון ושפה משותפת. יש פה הרבה חברויות גם אחרי שעות העבודה ולבוא לעבוד פה כל בוקר זה פשוט כיף".

מי שמשחק ברצינות, גם עובד ברצינות

עבור גיימרים וגיימריות, אומרת אילאיל, חווית העבודה באוברוולף מנצחת כל תחרות. "אנחנו כל היום עם הידיים בתוך משחקי ה-AAA המובילים בעולם, בשיתוף עם מפתחי המשחקים״, היא מספרת. ״זה כל היום לשחק, להתקין, לבדוק. יש אפילו גיים טיים מסודר פעמיים בשבוע בשעות העבודה, ואז אפשר לשחק עם כל האנשים שעובדים איתם, שזו חוויה מגבשת בטירוף".

ומי שמשחק ברצינות, גם עובד ברצינות. אילאיל אומרת שבאוברוולף יש לעובדים אפשרות אמיתית להשפיע בכל תחום ובכל מקום, בזכות אורי ואלון, הפאונדרים, שפתוחים ורוצים לקבל כמה שיותר פידבקים. "כל אחד יכול להגיד בדיוק מה שהוא חושב על כל דבר״, היא מפרטת, ״יש פה תרבות משוב מאוד מאוד בריאה, ומאוד מאוד קונקרטית שאומרת שזה לחלוטין לא משנה מה התפקיד שלך - תמיד יקשיבו לך ויקחו את הפידבק שלך לתשומת הלב המוקד שלנו הוא תמיד לתת את הפתרון הטוב ביותר, להיות עסוקים במצויינות ולא "בלהיות צודקים" ולכן זה לא משנה מהיכן מגיע הפידבק - אם הוא טוב ולגיטימי, הוא ילקח בכל הרצינות".

עבור הורים, אילאיל אומרת שהיא ״לא מכירה עוד מקום עבודה עם איזון כזה בין בית למשפחה״, ומספרת שהמנהלים עצמם משמשים דוגמה ויוצאים בשעות הגיוניות לטובת הילדים. בעתיד, אילאיל רואה את אוברוולף גדלה מאוד ומתרחבת למודים ותוספים נוספים למשחקים. היא מאמינה שחנות האפליקציות "תתפקע" מאפליקציות איכותיות.

יש פה תרבות משוב מאוד מאוד בריאה, ומאוד מאוד קונקרטית שאומרת שזה לחלוטין לא משנה מה התפקיד שלך - תמיד יקשיבו לך וייקחו את הפידבק שלך ללב. זה מדהים

Video Preview

עוד כמה שאלות...

כלי עבודה? בעיקר גוגל דוקס, סלאק ופיגמה: מול מפתחים מסויימים אני עובדת בטרלו, יש מנהלי מוצר שמעדיפים אסנה, אני מכירה גם כאלה שמנהלים את המשימות בגוגל דוקס (אני)

תוספים מומלצים לעבודה - התוסף של מוזלי לכרום עוזר לי להשאר מעודכנת בעיצובים, חיברתי אליו את החשבונות ביהנס שלי ודריבל, אז אני מקבלת עדכונים על כל המעצבים שאני עוקבת אחריהם. מעבר לזה אני מנויה על המון ניוזלטרים של התעשייה, ושל אתרים שמעניינים אותי, וזה מאפשר לי לדוג בצורה מרוכזת את הדברים שמעניינים אותי. אני משתדלת להתחיל כל יום בסקירה של מה התפרסם ביום האחרון וקריאה של לפחות שני מאמרים מהתחום

פודקאסטים מומלצים? hardcore history - כי אני היסטוריונית בנפשי, והוא מדהים ונותן פרספקטיבה על העולם

בלוגים מקצועיים מומלצים? meduim - בעיקר כי זה מביא קולות של אנשים שהם לא בהכרח מהמרכז

האם יש לך חיית מחמד והאם את נוהגת להביא אותה לעבודה? יש לי כלבה בשם סטלה, ומכיוון שאני מגיעה ברכבת, מעולם לא שקלתי לעשות לה את זה ולהביא אותה לפה, זה נראה לי עונש עבורה

משחק מחשב אהוב? מאוד מתרגשת לקראת ההשקה המחודשת של Warcraft III, שיחד עם Starcraft המקורי עשו שינוי מטורף בסטוריטלינג של משחקי מחשב, והיו בעיני פסגת ה-RTS. ברמת הרטרו, יש לי זכרונות טובים מאוד מWizardry 8 (מי עוד זוכר?) שהיה פשוט נפלא בעיני, ואני אוהבת עד היום את כל הבילדרים למיניהם

מקום חביב במשרד? חדר QA - תמיד הכי כיף שם

עובדים נוספים

יסמין ויצמן

UI Designer

אסף ליבנה

Director of Developer Success & Partnerships

אלון רבינוביץ'

VP of Product, Co-Founder

יותם לוי

QA Manager

סופי דובל

Marketing Manager

משרות פתוחות ב-Overwolf