• businessתחום: Apps, Digital Media, eSports, Gaming, PC Games, Video Games
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2010
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

המשרדים של Overwolf

מה עושה את אוברוולף להצלחה?

אוברוולף מאפשרת למפתחים עצמאיים להפוך את התחביב והתשוקה שלהם לעסק לכל דבר, ולהרוויח כסף מפיתוח שירותים ואפליקציות למשחקים שהם אוהבים.

בנוסף, החברה היא היחידה בארץ שעובדת עם חברות מובילות בעולם הגיימינג ל-PC. הם קשרו קשרים עם ארגוני ספורט אלקטרוני, מובילי דעה עצמאיים, אתרים גדולים ומותגים מסחריים שיוצרים חיבורים בין מפתחים, משתמשים ומפרסמים.

״אנחנו עובדים עם סטרימרים מובילים מטוויץ', ארגונים תחרותיים כמו Cloud9 ו-TSM, ומתחרים עצמאיים בולטים״, מספרים בחברה. "שיתופי הפעולה שלנו תמיד בנויים לפי פרטנר, והשנה הקמנו פעילויות עם מותגים כמו Alienware, Logitech, 20th Century Fox ואפילו חיל האוויר של ארה"ב"

באוברוולף רואים את משימתם העיקרית בסיפוק ערך חיובי לכל גיימר, בכל משחק, לפי סט ערכים ברורים: להפוך שחקנים טובים לטובים יותר, לעזור לגיימרים לשחק חכם יותר, טוב יותר ובהנאה רבה יותר, ולא להפריע לחוויית המשחק עם אפליקציה או פרסומת.

״החזון שלנו", אומרים בחברה, "הוא להיות חלק מחזית הטכנולוגיה של משחקי PC ומשחקי AAA בפרט, להיות חלוצים בתחום פיתוח השירותים לגיימרים ולממש כל יום את התשוקה שלנו לתחום, לתוך פלטפורמה מצליחה".

אנחנו מרגישים שמה שהחברה עושה נוגע במשתמשים שלנו, וזה מורגש ברמה היומיומית. זה פשוט אדיר בעיני

Video Preview

אני רואה את אוברוולף גדלה מאוד ומתרחבת למודים, ותוספים נוספים למשחקים. חנות האפליקציות תתפקע מאפליקציות טובות ואיכותיות

משחקים בעבודה וגם נהנים

פעמיים בשבוע מוקדש, כחלק מהעבודה, "זמן משחק": כולם עוזבים הכל ומשחקים יחד ברשת. המטרה, חוץ מהפאן הברור מאליו, זו גם עבודה, לא תאמינו, ועושים את זה כדי להתחבר למשחקים וכדי לבצע טסטים לאפליקציות ושירותים חדשים שהחברה משיקה.

בחברה יש גם פעילויות חברתיות מחוץ למסך. בכל חודש חוגגים ימי הולדת לילידי החודש עם אוכל טעים ופינוקים, בתקופות של טורנירים ספורטיביים אלקטרוניים מארגנים הקרנות וכולם צופים יחד במשחקים המרכזיים, ולפעמים יוצאים יחד לבילויים של ממש, מסעדות, ימי כיף וכדומה.

וכשעובדים, מתי עובדים?

לצד הבילויים, זו חברה שעובדת כאמור מול גורמים מובילים בעולם. כל אחד מעובדי החברה נושא באחריות רבה בתהליכי היומיום ובתהליכים האסטרטגיים של החברה. ההרכב האנושי של העובדים מגוון, צעירים יותר או פחות, רווקים מושבעים והורים לילדים, ושעות העבודה נגזרות בהתאם לצרכים האישיים.

"העבודה כאן גמישה״, מעידים בחברה, ״חשוב לנו לאפשר לעובדים להשפיע על לוח הזמנים בצורה שתועיל להם, אבל ככלל אנחנו עובדים מ-9:00 עד 17:00-18:00".

עובדים נוספים

יובל גלברד

Senior Product Manager

יסמין ויצמן

UI Designer

אלון רבינוביץ'

VP of Product, Co-Founder

עידן גרינהויז

Front-End Developer

משרות פתוחות ב-Overwolf