• businessתחום: MEDICAL DEVICE & HEALTHCARE INFORMATIC SOLUTIONS
  • peopleמספר עובדים:1000+
  • access_timeשנת הקמה:1891
  • pin_dropמיקום:חיפה
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

רביע שחאדה

Web SW Engineer

אחראי, כחלק מצוות, על פיתוח פיצ'רים ותשתיות חדשות ב-Java ו-Angular עבור אפליקציות המכילות מידע רפואי למחלות סרטניות ולבדיקות גנטיות וכן עוסק בפתרון בעיות ותחזוקת המוצר מול הלקוח

דניס יורובסקי

R&D Leader בתחום תוכנה ואלגוריתמים

ענאן אבו יוסף

Scrum Master & SW Tech Lead

להתמודד עם בעיות באופן חכם ויעיל

רביע שחאדה, מהנדס תוכנה, הצטרף לפיליפס ישראל לפני כשנתיים. "בחרתי בפיליפס כי היא חברה גדולה ומובילה בתחום הרפואה", הוא מסביר, "תמיד סיקרן אותי לעבוד בחברה בה יש ערך נוסף לעבודה שלי, כזה שמשפיע על חיי בני אדם".

עוד כנער התעניין רביע בתחום המחשבים, וכבוגר מגמת פיזיקה מחשבים היה לו ברור שזה המקצוע שהוא הולך ללמוד. משם הדרך לתואר ראשון במדעי המחשב של אוניברסיטת ת"א הייתה קצרה.

בתפקידו אחראי רביע, כחלק מצוות פיתוח, על פיתוח פיצ'רים ותשתיות חדשות ב-Java ו-Angular עבור אפליקציות המכילות מידע רפואי למחלות סרטניות ולבדיקות גנטיות העוזרות לרופאים אונקולוגים לקבל החלטות טיפוליות בסטנדרטים גבוהים וכן עוסק בכל הקשור לפתרון בעיות ותחזוקת המוצר מול הלקוח. "החלק שאני הכי אוהב בעבודה הוא כשמצליחים להתמודד עם בעיה מסוימת באופן חכם ויעיל", הוא אומר.

לדבריו התפקיד שלו מחייב יצירתיות במתן פתרונות, סבלנות הנדרשת בעמידה מול לחץ אינטנסיבי בעבודה, אומץ לקבל את ההחלטות הנכונות, יכולת לארגן את לוח הזמנים באופן יעיל, הקשבה - כי עבודת צוות היא המפתח להצלחה, וחוש הומור "כדי שאף פעם לא יהיה משעמם".

פיליפס ישראל הקלה מאוד על ההסתגלות לעבודה מהבית באמצעות הרצאות רבות, ותמיד דאגו לייצר לנו חיוך על הפנים עם שליחת מתנות עד הבית מדי שבוע

בחרתי בפיליפס כי היא חברה גדולה ומובילה בתחום הרפואה. תמיד סיקרן אותי לעבוד בחברה בה יש ערך נוסף לעבודה שלי, כזה שמשפיע על חיי בני אדם

Add Title Here...

חברת בינלאומית המאפשרת רילוקשיין

רביע אומר כי העבודה בפיליפס ישראל מלווה בתחושת שליחות: "אנחנו עובדים על מוצר שנותן פתרונות בעולם האונקולוגיה. מוצר שהוא מציל חיים. בנוסף, האתגר הטכנולוגי בעבודה הוא רב, כי בכל מוצר יש תמיד מה לשפר, ויש פה עבודת צוות באווירה משפחתית חמה ומאוד ידידותית".

עוד יתרונות הנלווים לעבודה בחברה הם האווירה המשפחתית החמה והידידותית, ההשקעה של החברה בקיום מפגשים חברתיים שונים, גם בין-צוותיים, ובכך שמדובר בחברה בינלאומית, המאפשרת יציאה לרילוקיישן.

החודשים האחרונים בהם נדרש לעבוד מהבית דרשו הסתגלות לדבריו, "היום אני מרגיש שאני מאוד אפקטיבי בעבודה מהבית, וארצה להמשיך במתכונת הזו. נוח לי לעבוד במשרד הביתי, אני לא מבזבז את הזמן שלי בנסיעות ויש לי יותר זמן לעשות גם סידורים אחרים מחוץ לעבודה".

רביע מציין כי פיליפס ישראל הקלה מאוד על ההסתגלות הזו באמצעות הרצאות רבות, "ותמיד דאגו לייצר לנו חיוך על הפנים עם שליחת מתנות עד הבית מדי שבוע".

כשהוא מסתכל קדימה רביע רואה את עצמו מוביל צוות לפיתוחים חדשים, המובילים את המוצר קדימה לחזית הטכנולוגיה.

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך? IntellJ, Git, Linux ,MobaXterm ,Jira ו-Microsoft Teams.

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? תלוי במצב הרוח שלי. בבוקר למשל אני שומע פלייליסט של פיירוז, אחרי הצהריים אני אשמע שירים של אום כולתום, וככל שהעייפות גוברת בסוף היום אני אשמע מוזיקה צעירה יותר שתכניס יותר אנרגיה.

איזה סגנון מוזיקלי אתה מעדיף לשמוע בזמן העבודה? מוזיקה ערבית מזרחית קלאסית או מוזיקת פופ.

אתה איש של בוקר או לילה? לילה.

מה הדבר הראשון שאתה עושים כשאתה מגיע למשרד? אספרסו במטבח.

לאיזה אתר אתה נכנס על הבוקר? Ynet ו-Sport5.

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד.

מה אתם אוהב לעשות מחוץ לשעות העבודה? לנגן על העוד, לעשות אימון ספורט או לאכול עם אשתי צהריים.

איזה מקום הכי אהוב עליך במשרד? המרפסת.

באילו אוזניות אתה משתמש? האוזניות הפשוטות של Plantronics מבחינתי הן מאוד נוחות. 

איפה אתה מנהל את המשימות? מחברת וגם ב-OneNote.

מהי לדעתך הטמפרטורה האידיאלית במזגן? 24.

עובדים נוספים

ספיר אלימלך

מפתחת fullstack

דביר סגל

Tech Lead בצוות לפיתוח אפליקציות

אסיה גרביץ

Algorithm Engineer

דוד קרסנטי

ראש צוות UI

משרות פתוחות ב-Philips Israel