• businessתחום: , Compliance, Cyber Security, Identity Management, Information Technology
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2015
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

טל יערי

VP R&D

במסגרת תפקידו הוא אחראי על ניהול פיתוח מערכות החברה, גיוס מהנדסים נוספים לצוותים, עבודה מול מנהלי המוצר ואפיונים טכניים.

טל אגם

Business Analyst Team Leader

מור גנון

Operations Manager

תפקיד בעל השפעה בחברה בעלת פוטנציאל להצליח

טל, בוגר ממר"ם בעל תואר ראשון בניהול ומדעי המחשב, הצטרף לחברה לפני - יותר משנה, כשהחליט לחפש לעצמו אתגר טכנולוגי רציני. במסגרת תפקידו הוא אחראי על ניהול פיתוח מערכות החברה, גיוס מהנדסים נוספים לצוותים, עבודה מול מנהלי המוצר ואפיונים טכניים.

״חיפשתי תפקיד בעל השפעה בחברה בעלת פוטנציאל להצליח״, הוא מסביר, ״והחברה באמת נמצאת בנסיקה. זה זמן מעניין מאוד להצטרף אלינו - יש הרבה אקשן ונדרשת מכל אחד הרבה אחריות ומחויבות״.

- בקבוצת הפיתוח של טל עובדים 4 צוותים: צוות Backend, שאחראי על פיתוח צד שרת (בעיקר Java), צוות Frontend, שאחראי על פיתוח צד לקוח ב-ReactJS, צוות DevOps שמפתח את התשתיות של מוצר ה-(Cloud (AWS, Kubernetes וצוות QA שמוודא את איכות המוצר בצורה ידנית ואוטומטית. 

טל מעיד שהוא נהנה במיוחד מפיתוח האנשים ובניית תהליכי עבודה אפקטיביים בין הצוותים. ״אני מאוד אוהב לעבוד עם אנשים בחלקים השונים של החברה ולתרום להצלחה״, הוא אומר. בנוסף, טל מספר שהוא אוהב ״לראות איך פיצ'ר הופך ממשהו רעיוני לרכיב שימושי בתוך המערכת״.

כדי להצליח בתפקידו, טל נדרש למגוון תכונות, אבל לדעתו החשובה שבהן היא היכולת להפריד בין עיקר לטפל. ״חשוב מאוד להבין איפה חשוב יותר להשקיע את המשאבים ואיך לבצע את התעדוף בין המשימות השונות בצורה נכונה״, הוא מסביר.

בשנים הקרובות נהפוך לשחקן חזק ומוכר בתחום ההרשאות בעולם, אנשים יכירו את השם הזה וידעו מה החברה עושה. מבחינה טכנולוגית נגיע למצב שהמערכת תוכל לשרת מיליוני לקוחות, קלאוד קלאסי. מבחינת פיתוח ותהליכים נגייס עוד כוח אדם מעולה ונגדל, לאור הצטרפות לקוחות חדשים כל הזמן

שקיפות שלא קיימת בכל מקום

העבודה בחברה מתאפיינת לדעתו באווירה משפחתית, אתגרים טכנולוגיים רבים ופתיחות טכנולוגית. ״אנחנו עובדים על מיקרוסרוויסים״, מספר טל, ״יש פה גמישות טכנולוגית רבה ואפשר להכניס שפות טכנולוגיות מגוונות״. בין האתגרים הטכנולוגיים עליהם טל מדבר, הוא מציין את המעבר של המערכת משירות און פריים לענן, על כל הטכנולוגיות שלה. 

בצד החברתי, טל אומר שבחברה עובדים אנשים מעולים, שלא מפספסים שום הזדמנות לחגוג (״בדרך כלל בהרמת צ׳ייסרים״). הוא מספר שהחברה משקיעה בעובדים, מייצרת פעילויות מהנות ומגבשות ולא שוכחת לצ׳פר אותם אחרי תקופות לחוצות (״הדברים הקטנים, אפילו חלוקה של ארטיקים, משפרים את מצב הרוח וגורמים לעובד להרגיש שרואים אותו״).

״האווירה בחברה היא אחד היתרונות הגדולים בלעבוד פה״, הוא מפרט. ״כל יום חמישי יש ״קבלת שבת״ בצורת ארוחת צהריים כולל עדכונים של המייסדים. השקיפות הזו לא קיימת בכל מקום, מספרים על תהליכים שקורים עוד לפני החתימה, זה מאוד מחבר את האנשים לחברה, למטרות שלה״.

״בשנים הקרובות נהפוך לשחקן חזק ומוכר בתחום ההרשאות בעולם״, חוזה טל. ״אנשים יכירו את השם הזה וידעו מה החברה עושה. מבחינה טכנולוגית נגיע למצב שהמערכת תוכל לשרת מיליוני לקוחות, cloud קלאסי. מבחינת פיתוח ותהליכים נגייס עוד כוח אדם מעולה ונגדל, לאור הצטרפות לקוחות חדשים כל הזמן״.

האווירה בחברה היא אחד היתרונות הגדולים בלעבוד פה, כל יום חמישי יש ״קבלת שבת״ בצורת ארוחת צהריים כולל עדכונים של הפאונדרים. השקיפות הזו לא קיימת בכל מקום, מספרים על תהליכים שקורים עוד לפני החתימה, זה מאוד מחבר את האנשים לחברה, למטרות שלה

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? (למפתחים: ספריות, תוכנות, קוד פתוח, קוד סגור; למנהלי מוצר: כלים לניהול משימות, כלים לתקשורת בין מחלקות שונות וכו')

Jira, Confluence, Gitlab, IntelliJ

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה ? קטעים מתוך Tomorrowland – מה שקופץ קודם בYouTube

איזה סגנון מוזיקלי מעדיף לשמוע בזמן העבודה? מוזיקה אלקטרונית

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לילה

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? קפה!

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך: The social network, Silicon valley

האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? Jira, Gmail

iOS או אנדרואיד? ברור שאנדרואיד

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? Red Alert – המשחק הראשון ששיחקתי ברשת ביתית

המקום הכי אהוב במשרד? ליד מגירת השוקולדים

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)?  Google Keep, Evernote, מחברת

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 20 מעלות

עובדים נוספים

נירית שדה

QA Team Leader

ולדימיר ברגר

Professional Services Engineer

נמרוד קובלקובסקי

Frontend Team Leader

אמיתי מדר

Senior Backend Developer

ניקיטה קוסך

DevOps Team Leader

משרות פתוחות ב-PlainID