• businessתחום: , Compliance, Cyber Security, Identity Management, Information Technology
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2015
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

נירית שדה

QA Team Leader

כיום נירית מנהלת מובילה צוות של 5 אנשים עובדים שעוסקים בבדיקות אוטומטיות וידניות.

ניקיטה קוסך

DevOps Team Leader

טל אגם

Business Analyst Team Leader

אנשים נשארים תקופות ארוכות

כשנירית הצטרפה ל-PlainID החברה מנתה שלושה אנשים.

היא בנתה את מתודולוגיית העבודה של מחלקת ה-QA, הכשירה עובדים והכניסה אוטומציה ובדיקות עומסים. כיום היא מובילה צוות של 5 עובדים שעוסקים בבדיקות אוטומטיות וידניות ונראה שהצוות, כמו החברה כולה, רק ילך ויגדל. 

את דרכה המקצועית החלה נירית כבר בצבא, שם שירתה במחלקת הבדיקות של 8200. לאחר השחרור, המשיכה באופן טבעי ללימודי מערכות מידע. ״אחרי הלימודים רציתי לנסות משהו אחר״, מספרת נירית. היא עשתה הסבה לעריכת דין והתחילה לעבוד בתחום, ״אבל די מהר הרגשתי שאני מתגעגעת להייטק, על אנשיו ואתגריו״, היא אומרת. לפני שלוש וחצי שנים היא חזרה לתחום ומאז היא עובדת ב-PlainID כמנהלת מחלקת ה-QA. 

הצוות של נירית מורכב משילוב של בודקים מנוסים עם כאלה שהגיעו ללא ניסיון קודם. ״הצוות שלי יציב מאוד, אנשים נשארים תקופות ארוכות וזה משמח אותי״, היא אומרת. ״כשיש לך אנשים טובים בתוך הצוות המידע נשמר וזה מאוד חשוב. אנשי הצוות שמצטרפים יכולים להשתלב באוטומציה, עומסים או בבדיקות, יכולים לנוע בין התחומים ולהרחיב אופקים״. 

הפן האהוב ביותר על נירית בעבודתה הוא פיתוח מתודולוגיות עבודה והכשרה והעצמה של העובדים. במסגרת התפקיד היא עובדת מול כל הצוותים בחברה ונהנית מהמפגשים המגוונים והאינטראקציות המעניינות. 

אני בטוחה שבשנים הקרובות החברה תגדל ותתפתח ויצטרפו אלינו מאות עובדים. יתווספו לקוחות רבים ויוקמו מחלקות חדשות בחברה

כולם פה באותו ראש

על מנת למלא את תפקידה בהצלחה, נירית נדרשת להיות בעלת יכולת טובה לניהול משימות, עבודה על מספר משימות במקביל, ראש גדול, יחסי אנוש טובים ויכולת ירידה לפרטים תוך הסתכלות על התמונה הרחבה. 

״אני בטוחה שבשנים הקרובות החברה תגדל ותתפתח ויצטרפו אלינו מאות עובדים״, אומרת נירית. ״הכיוון של החברה הוא התפתחות בתחום הקלאוד, זה עולם ומלואו וזה הדבר הבא בעולם ההרשאות. שיתופי פעולה עם חברות ענק יכניסו אותנו לתודעה בכל העולם ובהתאם תגדל כמות הלקוחות״.

נירית מספרת שהייחוד של החברה טמון באווירה הטובה השוררת במסדרונות, האנשים, לדבריה, בעלי יחסי אנוש טובים, והחברה מתנהלת תוך הדדיות ונתינה בין כל הצוותים. החברה מציעה לעובדיה אפשרויות התפתחות רבות ומגוונות ודואגת לאפשר הזדמנויות ללמוד ולהתפתח מקצועית כל הזמן.

מבחינת נירית, היתרון הכי גדול בעבודה ב-PlainID הוא האנשים. ״כולם פה באותו ראש, הורים לילדים ורווקים מדברים באותה שפה, כולם מסורים וחדורי מטרה, מוכנים לעבוד קשה מאוד כשצריך וזה יוצר תחושת אכפתיות ואחידות״, היא מספרת. ״האווירה משפחתית, החברה דואגת ברמה האישית לכל אחד מהעובדים, מתעניינת בנו, מקשיבה לנו. אני רואה את זה גם כעובדת וגם כמנהלת: החברה תומכת ומעודדת כל צ׳ופר וכל קורס מקצועי שאני רוצה לתת לצוות שלי״. 

הצוות שלי יציב מאוד, אנשים נשארים תקופות ארוכות וזה משמח אותי. כשיש לך אנשים טובים בתוך הצוות המידע נשמר וזה מאוד חשוב. אנשי הצוות שמצטרפים יכולים להשתלב באוטומציה, עומסים או בבדיקות, יכולים לנוע בין התחומים ולהרחיב אופקים

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? (למפתחים: ספריות, תוכנות, קוד פתוח, קוד סגור; למנהלי מוצר: כלים לניהול משימות, כלים לתקשורת בין מחלקות שונות וכו')? Jira , Xray , Postman ,Vrest

איזה פלייליסט את שומעת בזמן העבודה? ואיפה את מוצאת את המוסיקה? לרוב גלגלצ

איזה סגנון מוזיקלי מעדיפה לשמוע בזמן העבודה? היפ הופ , לטיני 

האם את אישה של בוקר או של לילה? בוקר

ספרי על מתיחה/ תעלול משרדי שעשית או שאת זוכרת: חברי צוות החליף תמונות של משפחה בין אנשים

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? מתעדכנת במיילים ומשימות

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? סופר מריו

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 25 מעלות

עובדים נוספים

אמיתי מדר

Senior Backend Developer

מור גנון

Operations Manager

ולדימיר ברגר

Professional Services Engineer

טל יערי

VP R&D

נמרוד קובלקובסקי

Frontend Team Leader

משרות פתוחות ב-PlainID