• businessתחום:Gaming, Mobile, Social
  • peopleמספר עובדים:1000+
  • access_timeשנת הקמה:2009
  • pin_dropמיקום:הרצליה
  • local_offerסוג חברה:חברה גדולה

דן שדה

Online Media Manager

בתפקידו, דן מקדם משחקים.

אורן מילוא

Animation/FX Team Lead

דניאל גולוב

Level Designer Team Lead

יכולות אנליזה טובות, חשיבה יצירתית, ויכולת מיקוד

ההצטרפות של דן לפלאריום לפני שנתיים הייתה תפנית בעלילה. הוא בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול ועבד שנים בתור עורך תוכן עד שהחליט לחפש אהבה חדשה ומצא אותה בעבודה כמקדם משחקים.   

״אני אחראי לקדם את המשחקים על ידי פרסומות שמביאות יוזרים חדשים למשחק״, הוא מסביר. ״גם אם יש לך את המשחק הכי מדהים בעולם, או את המסיבה הכי כיפית - אם אף אחד לא הגיע אז זה לא שווה כלום, והתפקיד שלי הוא לדאוג שאנשים יגיעו למסיבה״.

את המשתמשים דן מחפש בערוצים שונים: גוגל, פייסבוק, פלטפורמות נייטיב, אתרי משחקים, אתרי תוכן. ״כמובן שהמטרה היא למצוא יוזרים שבאמת יאהבו את המשחק ויהיו מעורבים״, הוא אומר, ״ואת זה אנחנו עושים על ידי טירגוט ספציפי של יוזרים שמתאימים לכל משחק״.

כדי להצליח בתפקיד דן צריך להיות בעל יכולות אנליזה טובות, חשיבה יצירתית, ויכולת מיקוד. הוא מספר שהחלק המאתגר ביותר בתפקיד הוא החשיבה מחוץ לקופסה. ״את כל מה שאנחנו עושים - עושים בדרך כלל גם המתחרים שלנו. אז החוכמה היא למצוא את הרעיון המקורי שיגרום ליוזרים לבוא דווקא אליך, כל הזמן לנסות להמציא את עצמך מחדש על מנת להיות לפני התחרות״.

גם אם יש לך את המשחק הכי מדהים בעולם, או את המסיבה הכי כיפית - אם אף אחד לא הגיע אז זה לא שווה כלום, והתפקיד שלי הוא לדאוג שאנשים יגיעו למסיבה

לעשות מה שאתה רוצה מבחינת מקצועית

דן אוהב את האינטראקציה עם האנשים בצוות, בחברה ועם הפרטנרים הוותיקים שפלאריום עובדת איתם, וכבר הפכו לחברים ממש. ״אני מאוד נהנה מנסיעה לכנסים, שהיא חלק בלתי נפרד מהעבודה״, אומר דן. ״גם החלק הקריאייטיבי מהנה, יש לנו יד חופשית ואני יכול לייצר כל סוג קריאייטיב שעולה בדעתי״.

לדעת דן, פלאריום בדרך להפוך לאחת מחברות הגיימינג המובילות בעולם. ״ברמה המקצועית אני חושב שפלאריום היא בין חברות הגיימינג היחידות בעולם, אם לא היחידה, שמפתחת משחקים בטווח כל כך רחב של ז'אנרים״, הוא אומר. ״אין עוד חברה שיש לה גם משחקי אסטרטגיה, גם קז'ואל, גם RPG, ועוד כמה ז'אנרים, והכול במקביל וברמה הגבוהה ביותר״.

לצד המקצועיות, דן מספר שהאווירה בחברה נעימה ותומכת, מאפשרת למידה תמידית ופתוחה ליוזמות חדשות. ״פלאריום למעשה נותנים לך את הפלטפורמה לעשות מה שאתה רוצה מבחינת מקצועית, ואתה רק צריך להיות מספיק יזם ובעל תושיה כדי לנצל את זה״, הוא אומר.

ברמה המקצועית אני חושב שפלאריום היא בין חברות הגיימינג היחידות בעולם, אם לא היחידה, שמפתחת משחקים בטווח כל כך רחב של ז'אנרים. אין עוד חברה שיש לה גם משחקי אסטרטגיה, גם קז'ואל, גם RPG, ועוד כמה ז'אנרים, והכול במקביל וברמה הגבוהה ביותר

עוד כמה שאלות...

מה חלמת להיות כשתהיה גדול? וטרינר

כלי עבודה? מייקרוסופט אופיס. למשימות אישיות – ג'ימייל

איש של יום או לילה? גם וגם

דבר ראשון שעושה כשנכנס לעבודה? מסתכל על המספרים של אתמול ואז נכנס לבק אופיס של פלאריום

ספרות מקצועית מומלצת? פרסום דיגיטלי 2019

פודקאסטים מומלצים? וובינארס בנושאי פרסום, ג'ו רוגן אקפריינס

מוזיקה מועדפת? רוק ובעיקר ביוטיוב

דמויות מעוררות השראה? ג'ון פרושיינטה, ג'ו רוגן, ג'ורדן פטרסון

iOS או אנדרואיד? iOs

משחק מחשב נוסטלגי? Red Alert

תחביב? ריצה, ג'יוג'יטסו

מקום אהוב במשרד? הכיסא שלי

באילו אוזניות אתה משתמש? פיליפס

טמפרטורת מזגן אידאלית? סגור

חוק שצריך לחוקק בעבודה? אכיפה של הזמנת חדרי ישיבות.

ספר על מתיחה/ תעלול שעשית: מעשה שהיה: לקחנו את המשרד של מחלקת המובייל ו"פירקנו" אותו – חיכינו שכולם יילכו הביתה ואז שמנו פתקים דביקים בכל מקום, הדבקנו את הכיסאות שלהם עם DUCT-TAPE שינינו את ההגדרות של המקלדות שלהם, וזרקנו נייר טואלט בכל מקום.

עובדים נוספים

תומר מילס

Director of Product Analytics

סיימון ברק

Narrative Designer

רני רפפורט

Data products management TL

הלנה שולמן שיין

Creative Lead

משרות פתוחות ב-Plarium