• businessתחום: Cyber Security, Network Security, Security
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2014
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

אלי פריימוביץ

Data Team Lead

התפקיד של אלי כולל ניהול צוות של חמישה עובדים, אחריות על ניהול המידע במערכת, ואחריות על ה-API החיצוני.

יונתן בורד

Senior Backend Developer

ערן כהן

VP Product

Video Preview

אנחנו מתנהלים בלי אגו, אנשים אוהבים לשתף וללמוד ויש אווירה חופשית שמאפשרת להביא את עצמך מקצועית, לעשות מה שאתה חושב לנכון ולחקור תחומים שמעניינים אותך

אוהב לראות את התמונה הגדולה

אלי, בוגר תואר ראשון במדעי המחשב, הצטרף לחברה לפני שנה כ-Senior Developer בצוות סיסטם. ״עבדתי בחברה אחרת בתור ראש צוות והתחלתי לחשוב שאני צריך אתגר מקצועי חדש ואז בוריס, שהוא חבר שלי מהיסודי, התקשר אלי ואמר שהם מחפשים אנשים חדשים. באתי להתראיין, אהבתי את האנשים, את תחום העיסוק ואת מה שראיתי מבחינה טכנולוגית אז הלכתי על זה״, הוא מספר.

התפקיד של אלי כולל ניהול צוות של חמישה עובדים, אחריות על ניהול המידע במערכת, ואחריות על ה-API החיצוני. ״אני הכי אוהב את העבודה עם האנשים ואת האתגר הטכנולוגי״, הוא משתף. ״כראש צוות, יש לי תמונה רחבה של מה כל אחד עושה. אני צריך להבין איך הדברים מתחברים אחד עם השני ולמקד את האנשים בהתאם״.

כדי להצליח בתפקיד, אלי נדרש להיות מסודר, בעל יכולת לעבוד על מספר משימות במקביל ובעל יכולת context switching טובה: ״כל רגע בא אליך מישהו עם משהו אחר״, הוא אומר בחיוך ומוסיף, ״אני אוהב לראות את התמונה הגדולה״.

אלי אומר, שעבור סטארטאפים כמו Preempt, התהליך הטבעי הוא הליכה לקראת אקזיט. ״בינתיים אנחנו רוצים להתרחב ולהגיע לכמה שיותר לקוחות, שהמוצר יהיה טוב ויהפוך להיות סטנדרט ושם דבר בתעשייה״.

״עולם הסייבר הוא עולם שקשה לעשות בו מהפך, יש כל כך הרבה מוצרים, כל אחד מתלבש על נישה מסוימת וכך גם אנחנו״, אומר אלי. ״וגם אם אנחנו לא נעשה מהפך, אנחנו מביאים משהו שארגונים צריכים. אנחנו ממלאים צורך שעד עכשיו לא היה איך למלא אותו״.

אנשים באים לפה בבוקר עם חיוך על הפנים

לדברי אלי, החוזק המרכזי של החברה טמון באנשייה. ״האנשים פה מאוד חזקים טכנית, תמיד יש ממי ללמוד ועם מי להתייעץ״, הוא אומר. ״אנחנו מתנהלים בלי אגו, אנשים אוהבים לשתף וללמוד ויש אווירה חופשית שמאפשרת להביא את עצמך מקצועית, לעשות מה שאתה חושב לנכון ולחקור תחומים שמעניינים אותך״. כל זאת, הוא מדגיש, מבלי לוותר על אווירה טובה, מלאה צחוק: ״אנשים באים לפה בבוקר עם חיוך על הפנים״. 

החברה, בתורה, מתייחסת לעובדיה בנדיבות רבה. ״קודם כל, רוצים שלעובדים פה יהיה טוב ולא חוסכים עליהם בשום דבר״, אומר אלי. ״אם חושבים שמשהו יתרום למורל או לאווירה - מביאים אותו, אם עושים אירוע - משקיעים בו, לא חסר כלום במטבח, יש חדר פינג-פונג, ערבי חג הם ימי חופש על חשבון החברה, הרגשה שנותנים לנו הכול״.

הנדיבות מתבטאת גם בגישה לעבודה עצמה: ״העבודה מאוד גמישה, אפשר לעבוד מהבית אם צריך, אף אחד לא מתחשבן איתך ולא בודק לך את השעות״, אומר אלי, ״מקפידים לשמור על איזון בין העבודה לשעות הפנאי ומכבדים את החיים הפרטיים של העובדים״. 

כראש צוות, יש לי תמונה רחבה של מה כל אחד עושה. אני צריך להבין איך הדברים מתחברים אחד עם השני ולמקד את האנשים בהתאם

עוד כמה שאלות...

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? Refactoring by Martin Fowler

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים? Planet Money

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה? פלייליסט EDM רנדומלי ביוטיוב

איזה סגנון מוזיקלי מעדיף לשמוע בזמן העבודה? משהו מקפיץ בלי הרבה מילים

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לילה

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? מביא שתייה ומשהו לנשנש

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? heroes of might and magic

תחביב? הרבה ספורט

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? OneNote

עובדים נוספים

נופר סמו

Senior Back-end Developer

שני עופר

Ux designer

גיל דוד

DevOps and System Administrator

אלכס טליאנסקי

Product Manager

בוריס דנילוביץ׳

Sales Engineer

משרות פתוחות ב-Preempt